<

Kursy języka angielskiego w Gdańsku

DRUGI  JĘZYK GRATIS!

WYBIERAJĄC KURS JĘZYKOWY W PROFI- LINGUA, DRUGI KURS WYBRANEGO JĘZYKA NA POZIOMIE POCZĄTKUJĄCYM OTRZYMUJESZ GRATIS! Zapytaj o szczegóły oferty w sekretariacie naszej szkoły. Do wakacji będziesz mówić!


Ucz się z nami języka angielskiego w Gdańsku! Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka rodzajów kursów, zależnie od Twoich potrzeb i oczekiwań. Wybierz kurs dla siebie!
 

 STANDARDOWY KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGObezpłatny test językowy
 

INDYWIDUALNY KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO
 

KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO PRZYGOTOWUJĄCY DO EGZAMINU
 

KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO PRZYGOTOWUJĄCY DO MATURY
 

KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA DZIECI I GIMNAZJALISTÓW
 

SPECJALISTYCZNY KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO
 

WAKACYJNY KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO
 

Egzaminy językowe w Profi-Lingua

Organizujemy dla naszych słuchaczy egzaminy próbne i właściwe TELC i LCCI oraz prowadzimy zapisy na egzaminy Cambridge.
Każdy 2-letni (4-semestralny) etap nauki może zakończyć się egzaminem:
 

 •     Unijnym TELC (The European Language Certificates)
 •     Biznesowym LCCI (London Chamber of Commerce and Industry)
 •     Cambridge (FCE, CAE, CPE)

Test

Sprawdź, na jakim poziomie znasz angielski- rozwiąż bezpłatny TEST Po otrzymaniu przez nas wyniku, skontaktujemy się z Tobą w przeciągu 24- godzin roboczych.

Sposób nauczania

Na kursie języka angielskiego szczególny nacisk kładziemy na komunikację, dlatego opracowaliśmy dla naszych słuchaczy specjalny pakiet konwersacyjny. Podczas zajęć rozwijamy  umiejętności porozumiewania się w języku angielskim w różnych sytuacjach życia codziennego. Przeprowadzamy improwizacje symulujące realne sytuacje, korygując na bieżąco podczas dyskusji błędy słuchaczy. Na zajęciach wykorzystujemy m.in. artykuły prasowe, fragmenty filmów i programów TV.
W Szkole w Gdańsku nasi uczniowie mają dodatkowo dostęp do bezpłatnych konwersacji. Panuje tu przyjazna atmosfera, a każdy słuchacz jest pod stałą opieką lektora. U każdego słuchacza na bieżąco śledzimy postępy w nauce języka angielskiego. Przeprowadzamy okresowe testy kontrolne podsumowujące wyniki nauki.

Lektorzy

Naukę języka angielskiego w naszej Szkole w Gdańsku prowadzą polscy lektorzy oraz native speakerzy z Wielkiej Brytanii i USA. Starannie dobrani nauczyciele spełniają surowe kryteria kwalifikacyjne Profi-Lingua. Zarówno polscy lektorzy, jak i native speakerzy posiadają wyższe wykształcenie oraz przygotowanie metodyczne i pedagogiczne. Podchodzą do swojej pracy z pasją i zaangażowaniem. Potwierdzeniem umiejętności zawodowych naszych lektorów są doskonałe wyniki, jakie słuchacze osiągają podczas egzaminów językowych.

Otrzymasz gratis:

 •     konwersacje 
 •     warsztaty fonetyczne
 •     warsztaty gramatyczne 
 •     biblioteka językowa
 •     mediateka
 •     e-learning

Zacznij naukę już dziś

Wchodząc na tę stronę, zrobiłeś już swój pierwszy krok do zapisu. Teraz już tylko od Ciebie zależy, jak szybko rozpoczniesz swój kurs.
Umów się zatem w naszym biurze, dowiedz się szczegółów i porozmawiaj z lektorem na temat kształtu przyszłych zajęć. Czekamy na Ciebie!
 

Centrum:

Gdańsk Wrzeszcz:

ul. Rajska 2 ul.Grunwaldzka 76-78
tel: 058 321 72 50/51     tel: 058 524 34 02/03
e-mail: gdansk@profi-lingua.pl  e-mail: wrzeszcz@profi-lingua.pl
(naprzeciw "DH Wielki Młyn")       (obok "CH Manhattan") 

Zobacz również

Kurs angielskiego standardowy  Kurs angielskiego gimnazjum-i-dzieci  Kurs angielskiego egzaminacyjny  Kurs angielskiego maturalny  Kurs angielskiego firmy  Kurs angielskiego indywidualny  Kurs angielskiego wakacyjny  

Frazy kluczowe

język angielski Gdańsk, kursy języka angielskiego Gdańsk, szkoła języka angielskiego Gdańsk, angielski w Gdańsku, angielski konwersacje Gdańsk, nauka języka angielskiego Gdańsk,

PROFI- LINGUA W GDAŃSKU

Dbamy o to, aby nauka w Profi-Lingua była przyjemnością, a każdy kursant czuł się komfortowo. Oddział w Gdańsku jest nowoczesny, estetyczny i przystosowany do nauczania języków obcych, składa się z on Biura Obsługi Klienta, klimatyzowanych sal wykładowych i konwersacyjnych. Każda sala lekcyjna zaopatrzona jest w nowoczesne środki dydaktyczne. Nasi lektorzy na zajęciach wykorzystują sprzęt audio, odtwarzacze dvd, projektory multimedialne i laptopy.
W budynku znajdują się biblioteka i mediateka językowa, do której kursanci mają pełen dostęp. Zawiera ona bogate zbiory książek oraz płyt DVD oraz audiobooków w oryginalnej wersji językowej, które wzbogacają słownictwo i poprawiające umiejętność rozumienia ze słuchu. Zbiory te są stale powiększane.

Przebieg nauki

Podczas zajęć rozwijamy umiejętności porozumiewania się w języku obcym w różnych sytuacjach życia codziennego. Przeprowadzamy improwizacje symulujące realne sytuacje, korygując na bieżąco podczas dyskusji błędy słuchaczy. Na zajęciach wykorzystujemy m.in. artykuły prasowe, fragmenty filmów i programów TV.

W Szkole Profi-Lingua w Gdańsku nasi uczniowie mają dodatkowo dostęp do bezpłatnych konwersacji. Na zajęciach panuje przyjazna atmosfera, a każdy słuchacz jest pod stałą opieką lektora. Uczestnicy kursu mogą konsultować swoje pytania i problemy językowe indywidualnie, poprzez rozmowę oraz kontakt mailowy z lektorem. U każdego słuchacza na bieżąco śledzimy postępy w nauce języka obcego. Przeprowadzamy okresowe testy kontrolne podsumowujące wyniki nauki. Po semestrze nauki każdy kursant otrzymuje ocenę opisową od swojego lektora, uwzględniającą postępy w nauce. Zajęcia prowadzone są od poniedziałku do soboty, zarówno w godzinach porannych, jak i popołudniowych. Każdy słuchacz może, zatem dostosować godziny zajęć do swojego harmonogramu.
 

Zapisując się na kurs otrzymasz od nas:

 • dodatkowe konwersacje;
 • konsultacje z lektorem;
 • dostęp do zasobów biblioteki i mediateki szkolnej;
 • zniżki na podręczniki;
 • dodatkowe zniżki u partnerów szkoły 
 • test pisemny i/lub ustny podczas zapisów;
 • pisemna gwarancja zdania egzaminu;
 • świadectwo ukończenia kursu oraz opinię opisową;
 • dostęp do akademii językowej (e-learning)


Dłużej nie zwlekaj!

Rozwiąż bezpłatny TEST z angielskiego.  Dobrze dobrany poziom Twojego kursu to gwarancja maksymalnych postępów w nauce!

Wypełnij FORMULARZ- jeśli chcesz rozpocząć naukę języka jako początkujący. Zadzwonimy do Ciebie i ustalimy dogodny dla Ciebie termin zajęć.

WYNAJEM SAL W PROFI-LINGUA W GDAŃSKU CENTRUM ORAZ GDAŃSKU WRZESZCZU

 

Szkoła Języków Obcych Profi-Lingua

Rajska  2 (naprzeciw DH Wielki Młyn),

Gdańsk, tel.: 58 321 72 50

 

Oferujemy wynajem sal szkoleniowych w klimatyzowanym oddziale w samym centrum miasta dla 15 osób. Do dyspozycji klientów jest  niezbędny sprzęt do prowadzenia konferencji czy szkolenia tj. projektor multimedialny, telewizor, odtwarzacz DVD i CD, tablice.

Istnieje również możliwość skorzystania na miejscu z kserokopiarki, drukarki czy komputera. Dodatkowo na terenie całego obiektu oferujemy bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Położenie w centrum miasta zapewnia bezpośredni i szybki dojazd tramwajem, autobusem, kolejką SKM czy samochodem.

 


 

 

Szkoła Języków Obcych Profi-Lingua

Grunwaldzka 76/78 (za C.H.Manhattan)  

Gdańsk,  tel.: 501 490 881

 

Oferujemy wynajem sal szkoleniowych dla 15 osób. Do dyspozycji klientów jest  niezbędny sprzęt do prowadzenia konferencji czy szkolenia tj. projektor multimedialny, telewizor, odtwarzacz DVD i CD, tablice.

Istnieje również możliwość skorzystania na miejscu z kserokopiarki, drukarki czy komputera. Dodatkowo na terenie całego obiektu oferujemy bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Położenie w centrum miasta zapewnia bezpośredni i szybki dojazd tramwajem, autobusem, kolejką SKM czy samochodem.

Kontakt:

Maciej Michałek

e:mail: mmichalek@profi-lingua.pl

DRUGI JĘZYK GRATIS!


Uwaga promocja! TYLKO TERAZ WYBIERAJĄC KURS JĘZYKOWY W PROFI- LINGUA, 
DRUGI KURS JĘZYKOWY NA POZIOMIE POCZĄTKUJĄCYM OTRZYMUJESZ GRATIS!
Zapytaj o szczegóły oferty w sekretariacie naszej szkoły. ZACZNIJ MÓWIĆ!

 

BEZPŁATNY PAKIET JĘZYKOWY W PROFI- LINGUA

Wybrany przez Ciebie kurs to nie wszystko, co mamy Ci do zaoferowania. Zamieściliśmy tu kilka szczegółów o bezpłatnym pakiecie, abyś mógł w pełni wykorzystać wszystkie możliwości, jakie daje nauka w Profi-Lingua.

Bezpłatne konwersacje

To dodatkowe godzinne zajęcia, w trakcie których możesz podjąć dyskusje na różnorodne tematy, rozwijać umiejętność rozmowy w danym języku oraz przełamywać barierę w mówieniu. Bezpłatne konwersacje to pakiet zajęć dodatkowych, na które możesz uczęszczać bez ograniczeń. Plan wszystkich konwersacji jest wywieszony na tablicy ogłoszeń, możesz go również sprawdzić logując się w e-akademii. Zajęcia odbywają się z każdego języka na wszystkich poziomach zaawansowania. Konwersacje odbywają się ZAWSZE, nawet, gdy zapisze się na nie tylko jedna osoba. Każde spotkanie ma z góry ustalony temat, tak abyś mógł się do niego wcześniej przygotować. Oprócz zajęć konwersacyjnych proponujemy Ci również dodatkowe bezpłatne zajęcia gramatyczne, w trakcie których możesz ćwiczyć użycie trudniejszych zagadnień gramatycznych w praktyce oraz zajęcia fonetyczne, gdzie możesz doskonalić umiejętność poprawnej wymowy.

Konsultacje

Kluczem do sukcesu jest systematyczna nauka. W przypadku, gdy nie mogłeś uczestniczyć w zajęciach, wyślij e-mail do swojego lektora z pytaniem o materiał  zrealizowany na ostatnich zajęciach. Adres e-mail otrzymasz na pierwszych zajęciach. Pamiętaj również, że zawsze możesz skorzystać z konsultacji. Jest to dodatkowy czas, kiedy razem z lektorem można nadrobić materiał, napisać zaległą kartkówkę czy też otrzymać dodatkową pomoc w przypadku trudności ze zrozumieniem materiału przerabianego na zajęciach. Każdy lektor informuje o dacie swoich konsultacji, dodatkowo ich plan wisi na tablicy ogłoszeń oraz jest dostępny w e-akademii. 

e-Akademia

To program dla naszych kursantów, dzięki któremu możesz powtarzać i utrwalać zagadnienia poruszone na zajęciach. Stanowi on też cenną pomoc dla osób nieobecnych na lekcji. W dowolnym miejscu i czasie możesz korzystać z testów i zadań przygotowanych dla grupy na danym poziomie zaawansowania. Do e-Akademii możesz się zalogować na stronie www.profi-lingua.pl Login i hasło znajdziesz na pierwszej fakturze.

Biblioteka i wypożyczalnia płyt DVD

Przyjdź do Biura Obsługi Klienta- tu znajduje się spis biblioteczny, z którego możesz wybrać interesującą Cię książkę. Proponowane filmy DVD są w oryginalnej wersji językowej z możliwością wyboru ścieżki dźwiękowej lub napisów w języku obcym lub polskim Zarówno książki jak i płyty DVD wypożyczamy na 7 dni.

Internet w Profi-Lingua

Na terenie Szkoły można skorzystać z bezpłatnej bardzo szybkiej sieci Wi-Fi. 

Zaświadczenie o ukończeniu kursu

Wszyscy kursanci PROFI-LINGUA po każdym semestrze otrzymują pisemną opinię o wynikach w nauce. Na koniec kursu (po dwóch semestrach) kursanci, którzy zdali test końcowy i byli, na co najmniej 75% zajęć w roku, otrzymują zaświadczenie o ukończeniu kursu na danym poziomie zaawansowania.

Karta Profi-Lingua Prestige Club

Podczas zapisu otrzymasz kartę Profi-Lingua, która umożliwia korzystanie ze zniżek w wielu miejscach handlowo-usługowych. Wystarczy ją w tych miejscach pokazać. 

 

Już TERAZ rozwiąż bezpłatny test językowy ON-LINE
Zapisz się już dziś! Do zobaczenia na zajęciach!

Wypełnij FORMULARZ- jeśli chcesz rozpocząć naukę języka jako początkujący.

TERMINY ZAJĘĆ W PROFI-LINGUA W GDAŃSKU

Zajęcia odbywają się w grupach 6-12 osobowych dwa razy w tygodniu po 2 lekcje lub raz w tygodniu po 4 lekcje. Wybierz godziny kursu najbardziej dogodne dla Ciebie.


2 razy w tygodniu po 2 lekcje:

PN/ŚR lub WT/CZ 6:00 7:30 9:00 10:30 12:00 13:30 15:00 16:30 18:00 19:30 21:001 raz w tygodniu po 4 lekcje:

      PT     

 

     7:30  

 

   12:00   

 

  15:00 

 

  18:00  

 

SOB lub ND    

 

    8:30   

 

   11:30   

 

 

 

DOSTĘPNE RÓWNIEŻ INTENSYWNE KURSY WEEKENDOWE (ROK NAUKI W SEMESTR)

SOB I ND 8:30 11:30 14:30 17:30


 

Uzupełnij bezpłatny TEST  lub wypełnij FORMULARZ- zacznij naukę już dziś!

INDYWIDUALNE KURSY JĘZYKOWE W PROFI-LINGUA W GDAŃSKU

Na kursach indywidualnych uczymy wszystkich języków dostępnych w naszej szkole- angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego, rosyjskiego, polskiego dla obcokrajowców oraz innych (wg. preferencji klienta) - na wszystkich poziomach zaawansowania. Program, tempo, częstotliwość zajęć dostosowujemy do indywidualnych preferencji słuchacza. 

Miejsce zajęć

Zajęcia mogą być prowadzone w naszej siedzibie w centrum Gdyni lub w miejscu wskazanym przez kursanta. 

Cel szkolenia

Cel zajęć indywidualnych zależy tylko od słuchacza. Oto przykładowe cele:
 

 •  przełamanie barier w w komunikowaniu się, rozwijanie zdolności porozumiewania się w języku obcym w sytuacjach codziennych,
 •  poszerzenie zasobu słownictwa,
 •  przygotowanie do spotkania biznesowego,
 •  doskonalenie języka specjalistycznego,
 •  przygotowanie do wyjazdu,
 •  zdobycie certyfikatu,
 •  podtrzymanie kontaktu z językiem,
 •  uzupełnienie materiału przerabianego w szkole (dzieci).

Harmonogram spotkań

Dostosowany jest on do możliwości słuchacza. Tempo nauki, długość zajęć, pory spotkań oraz ich częstotliwość- zależą od kursanta.

Przy wyjazdowej lub zmianowej pracy dni i godziny zajęć dopasowywane są na bieżąco.

Materiały

Wszystkie materiały jakie przerabia się na kursie lektor dostarcza bezpośrednio na zajęcia.

Zamówienie szkolenia

Jak zamówić indywidualny kurs językowy w Szkole Języków Obcych Profi-Lingua w Gdańsku?

Umów się w naszym biurze, by dowiedzieć się szczegółów i porozmawiać z lektorem na temat kształtu przyszłych zajęć!

Skontaktuj się z nami!

Centrum:

Gdańsk Wrzeszcz:

ul. Rajska 2 ul.Grunwaldzka 76-78
tel: 058 321 72 50/51     tel: 058 524 34 02/03
e-mail: gdansk@profi-lingua.pl  e-mail: wrzeszcz@profi-lingua.pl
(naprzeciw "DH Wielki Młyn")       (obok "CH Manhattan") 

PROMOCJE W PROFI-LINGUA W GDAŃSKU

 

Wybrane kursy 599zł zamiast 829zł !

 

Promocja obejmuje kursy standardowe rozpoczynające się o godzinie 6:00 lub 21:00 i trwa do 28 lutego, bądź do wcześniejszego wyczerpania miejsc w grupach.

 

 

Kursy intensywne 999zł zamiast 1699zł !

 

Promocja obejmuje kursy intensywne, weekendowe ROK W SEMESTR z języka niemieckiego, angielskiego i hiszpańskiego. Promocja ważna do 28 lutego bądź wcześniejszego wyczerpania miejsc w grupach.

 

Kursy od podstaw 579zł zamiast 829zł!

Promocja obejmuje nowe grupy startujące od marca. Obejmuje ona kursy standardowe. I ważna jest do 28 lutego, lub wcześniejszego wyczerpania miejsc w grupach.

 


WYBIERZ SPRAWDZONĄ JAKOŚĆ. WYBIERZ NAUKĘ W PROFI-LINGUA.
Dowiedz się więcej! Zadzwoń 58 321 72 50/51 lub NAPISZ DO NAS


kursy językowe, profi-lingua gdańsk

Zapisując się na dowolny kurs grupowy otrzymają Państwo rabat w wysokości 50%  ceny wyjściowej kursu.
Promocja dotyczy wszystkich grup, ze wszystkich języków na każdym poziomie.
Oferta ważna do 15.04.2014

Ciągle nie podjąłeś decyzji?  To najlepszy moment, by odpowiedzieć sobie na kilka pytań:

Czy Profi-Lingua jest dla mnie?
Czy nauka w grupach mi odpowiada?
Czy dam radę pogodzić naukę z napiętym grafikiem innych zajęć, pracą?

Przekonaj się. U nas możesz zacząć naukę w dowolnym momencie. Dodatkowo- teraz możesz wybrać kurs w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Wszystko po to, by zapewnić Ci komfort i swobodę. Nie czekaj. Po prostu zapisz się już dziś.
 

KORZYSTNA CENA + MOŻLIWOŚĆ ROZPOCZĘCIA NAUKI W WYBRANYM PRZEZ CIEBIE MOMENCIE = TWÓJ KOMFORT
A jeśli dalej zastanawiasz się się czy warto - pamiętaj, że u nas to Ty decydujesz. My dajemy Ci możliwości i pokazujemy, jak uczyć się efektywnie. Dzięki temu w krótkim czasie osiągasz zamierzone efekty. 


Przyjdź na lekcję próbną. LEKCJA PRÓBNA  Jeżeli Ci się u nas spodoba, zaproponujemy Ci kurs w specjalnej cenie.
Nic nie ryzykujesz smiley

Poćwicz język przed wakacyjnym wyjazdem, pracą. Wykorzystaj nadchodzący czas.
Uzupełnij niezobowiązujący TEST językowy. Wypełnij FORMULARZ- jeśli chcesz zacząć naukę języka od podstaw.  

 

 

 


I pamiętaj... Twoje zajęcia już trwają!

ul.Rajska 2 80-850 Gdańsk
58 321 72 50/51
gdansk@profi-lingua.pl
pn-czw. 7:00-21:00 pt.9:00-21:00 sobota 9:00-18:00,

ul.Grunwaldzka 76-78 (obok C.H. Manhattan) Gdańsk-Wrzeszcz
58 524 34 02/03
wrzeszcz@profi-lingua.pl
pn-pt: 13:00-19:30
sobota: 10:00-14:00

Jeżeli uczyłeś/aś się języka, rozwiąż nasz bezpłatny test, który sprawdzi Twój poziom zaawansowania.
TEST

Jeżeli jesteś osobą, która nie uczyła się jeszcze żadnego języka, kliknij poniżej
Jestem początkujący
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem