<

Kursy języka angielskiego w Katowicach

TRWAJĄ ZAPISY NA KURSY WAKACYJNE. SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ!

 

DRUGI  JĘZYK GRATIS! 

Wszystkie osoby, które zapiszą się na semestralny kurs językowy w naszej szkole, mogą bezpłatnie uczęszczać na zajęcia z drugiego, wybranego języka obcego na poziomie początkującym. Już dziś zadzwoń 32 253 05 19/20 lub odwiedź nasz sekretariat mieszczący się przy ul. Mickiewicza 28!


Ceny kursów już od 499 zł /sem, zniżki dla studentów, największy wybór terminów zajęć, internetowe wspomaganie nauczania Multibook w cenie. Szczegóły w Biurze Obsługi Klienta :)

 

Grupy na wszystkich poziomach zaawansowania.

Rozwiąż TEST lub uzupełnijFORMULARZ Zadzwoń 32 253 05 19/20

Czy wiesz, że:

yes ponad 375 milionów ludzi na świecie posługuje się językiem angielskim jako językiem ojczystym?

yes w ponad 50 krajach język angielski jest językiem urzędowym?

yes ponad 90% uczniów w Unii Europejskiej uczy sie języka angielskiego?

 

Sprawdź swój poziom, rozwiąż TEST


Ucz się z nami języka angielskiego w Katowicach! Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka rodzajów kursów, zależnie od Twoich potrzeb i oczekiwań. Wybierz kurs dla siebie!
 

 

Jako profesjolanistom zależy nam na jak najlepszym dopasowaniu kursu dla Twoich potrzeb dlatego naukę w PROFI-LINGUA rozpoczynamy od sprawdzenia poziomu znajomości języka obcego. Bardzo prosimy poświeć parę chwil i rozwiąż bezpłatny i niezobowiązujący internetowy test znajomości języka. Dobrze dobrany poziom zaawansowania to gwarant udanej i efektywnej nauki.

 

Rozwiąż TEST lub uzupełnijFORMULARZ Zadzwoń 32 253 05 19/20

 

Bardzo miło nam poinformować, że w nasza Szkoła obchodzi własnie 22 urodziny, tak już ponad 22 lata z sukcesami uczymy języków obcych. Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych klientów specjalną ofertę w ramach której otrzymasz:
 

 • do 152 lekcji w roku!!!
 • drugi język gratis!!!
 • bezpłatne konwersacje                                          
 • bezpłatne warsztaty fonetyczne
 • bezpłatne warsztaty gramatyczne
 • konsultacje z lektorem prowadzącym
 • bezpłatny dostęp do bibilioteki i mediateki
 • bezpłatny dostęp do e-akademii ( e-learning)
 • kartę rabatową programu Prestige Club

 

  Egzaminy

Organizujemy dla naszych słuchaczy egzaminy próbne i właściwe TELC i LCCI oraz prowadzimy zapisy na egzaminy Cambridge.
Każdy 2-letni (4-semestralny) etap nauki może zakończyć się egzaminem:

 •     Unijnym TELC (The European Language Certificates)
 •     Biznesowym LCCI (London Chamber of Commerce and Industry)
 •     Cambridge (FCE, CAE, CPE)
   

.



Masz pytania dotyczące tego kursu?
Skontaktuj się z nami

Profi-Lingua w Katowicach

ul. Mickiewicza 28 (róg ul. Sokolskiej)                 Kursy dla firm, instytucji oraz indywidulane
tel.: (32) 253 05 19/20, (32) 206 84 25               tel. (32) 255 31 67

e-mail: katowice@profi-lingua.pl                        e-mail: egalecka@profi-lingua.pl       
 

Zobacz również

Kurs angielskiego standardowy  Kurs angielskiego gimnazjum-i-dzieci  Kurs angielskiego egzaminacyjny  Kurs angielskiego maturalny  Kurs angielskiego firmy  Kurs angielskiego indywidualny  Kurs angielskiego wakacyjny  

Dbamy o to, aby nauka w Profi-Lingua była przyjemnością, a każdy kursant czuł się komfortowo. Oddział w Katowicach jest nowoczesny, estetyczny i przystosowany do nauczania języków obcych, składa się z on Biura Obsługi Klienta, przestrzeni dla kursantów, sal wykładowych i konwersacyjnych oraz pokoju lektorskiego.
Każda sala lekcyjna zaopatrzona jest w nowoczesne środki dydaktyczne. Nasi lektorzy na zajęciach wykorzystują sprzęt audio, odtwarzacze dvd, projektory multimedialne i laptopy.
 

W budynku znajdują się biblioteka i mediateka językowa, do której kursanci mają pełen dostęp. Zawiera ona bogate zbiory książek oraz płyt DVD oraz audiobooków w oryginalnej wersji językowej, które wzbogacają słownictwo i poprawiające umiejętność rozumienia ze słuchu. Zbiory te są stale powiększane.

Podczas zajęć rozwijamy umiejętności porozumiewania się w języku obcym w różnych sytuacjach życia codziennego. Przeprowadzamy improwizacje symulujące realne sytuacje, korygując na bieżąco podczas dyskusji błędy słuchaczy. Na zajęciach wykorzystujemy m.in. artykuły prasowe, fragmenty filmów i programów TV.
 

W Szkole Profi-Lingua w Katowicach nasi uczniowie mają dodatkowo dostęp do bezpłatnych konwersacji. Na zajęciach panuje przyjazna atmosfera, a każdy słuchacz jest pod stałą opieką lektora. Uczestnicy kursu mogą konsultować swoje pytania i problemy językowe indywidualnie, poprzez rozmowę oraz kontakt mailowy z lektorem. U każdego słuchacza na bieżąco śledzimy postępy w nauce języka obcego. Przeprowadzamy okresowe testy kontrolne podsumowujące wyniki nauki. Po semestrze nauki każdy kursant otrzymuje ocenę opisową od swojego lektora, uwzględniającą postępy w nauce.

 

Zajęcia prowadzone są od poniedziałku do soboty, zarówno w godzinach porannych, jak i popołudniowych. Każdy słuchacz może, zatem dostosować godziny zajęć do swojego harmonogramu.

Gratis otrzymasz:

- dodatkowe konwersacje;

- konsultacje z lektorem;

- dodatkowe warsztaty fonetyczne i gramatyczne;

- dostęp do zasobów biblioteki i mediateki szkolnej;

- zniżki na podręczniki;

- dodatkowe zniżki u partnerów szkoły („Twój rabat”);

- test pisemny i/lub ustny podczas zapisów;

- pisemna gwarancja zdania egzaminu;

- świadectwo ukończenia kursu oraz opinię opisową;

- dostęp do akademii językowej (e-learning).

Jesteśmy centrum egzaminacyjnym TELC, LCCI, TOEIC i TFI. Przygotowujemy do zdawania egzaminów FCE, CAE, CPE, TELC, LCCI, ILETS, Matury oraz Egzaminu gimnazjalnego a także egzaminów organizowanych przez Instytut Włoski, Alliance Française, Instytut Cervantesa.
U nas sprawdzisz się podczas egzaminów próbnych, które przeprowadzamy w trakcie trwania roku szkolnego jako jeden z etapów przygotowujących do zdawania egzaminu właściwego.

Praktycznie po każdym poziomie zaawansowania (2-semestry) możesz zdawać egzamin TELC i ILETS, pozostałe egzaminy po zrealizowaniu odpowiedniego poziomu zaawansowania.

 

Każdy kursant w grupie egzaminacyjnej otrzymuje pisemną gwarancję. Obejmuje ona zapewnienie, że słuchacz, który przy zachowaniu warunków gwarancji, nie zda egzaminu właściwego (adekwatnego do ukończonego poziomu zaawansowania) ma prawo do bezpłatnego uczestniczenia w zajęciach tego samego poziomu w kolejnym roku szkolnym.

 

Zajęcia prowadzone są od poniedziałku do soboty, zarówno w godzinach porannych, jak i popołudniowych. Każdy słuchacz może, zatem dostosować godziny zajęć do swojego harmonogramu.

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po 2 lekcje (pon/śr lub wt/czw) lub raz w tygodniu po 4 lekcje (piątek lub sobota). Dodatkowo dajemy możliwość korzystania z konwersacji ze wszystkich języków, bez ograniczeń.

 

Zajęcia dwa razy w tygodniu odbywają się o godzinie

pon/śr  7.30,  9.00,  16.00,  17.30,  19.00.

wt/czw  7.30, 9.00,  16.00,  17.30,  19.00

 

Zajęcia raz w tygodniu odbywają się:

piątek  7.30. 14.30, 17.30

sobota  8.30, 11.30.

TYLKO U NAS DRUGI JĘZYK GRATIS!!!

Jeden obcy język to zbyt mało? mamy dla Ciebie coś specjalnego- z nami przebijesz sie dwoma językami.

 

W tym roku szkolnym przygotowaliśmy specjalną ofertę- wybierając kurs językowy w PROFI-LINGUA, drugi kurs na poziomie początkującycm otrzymujesz gratis! Dzieki dodatkowym zajęciom opanujesz podstawy komunikacji w jednym z 7 języków ( angielski, niemiecki, hiszpański, włoski,francuski, rosyjski lub czeski).

 

Podczas 20 lekcji 60 minutowych nauczysz sie przedstawiać siebie, swoją rodzinę, dowiesz sie jak zapytać o drogę, opnaujesz słownictwo konieczne do komunikacji na lotniskach , dworcach, w restauracjach, sklepach, opanujesz podstawy językowe niezbędne do zawierania nowych znajomości oraz wymiany zdań w wielu sytuacjach życia codziennego. Dodatkowe zajęcia to także idealny sposób by poznać wybrane kraje oraz zwyczaje ich mieszkańców.

 

Uwaga- ze względu na bardzo duże zainteresowanie jakim cieszy sie nasza tegoroczna oferta nie czekaj z zapisem na kurs, zarezerwuj sobie dogodne terminy zajęć, skontaktuj sie z naszym Biurem Obsługi Klienta już dziś.

 

Rozwiąż bezpłatny test językowy

 

PROFI-LINGUA KATOWICE

Ul. Mickiewicza 28 ( róg ul. Sokolskiej)

tel. 32 253 05 19/20

Znasz język niemiecki lub angielski i chcesz potwierdzić jego znajomość? Jako Ośrodek Egzaminacyjny egzaminów TELC oferujemy Państwu możliwość uzyskania tego certyfikatu podczas egzaminów właściwych, które odbędą się w czerwcu w siedzibie naszej szkoły. Certyfikaty TELC są znane i honorowane na terenie Unii Europejskiej. Wiele szkół wyższych w Polsce zdecydowało się uznać egzaminy TELC jako końcowe egzaminy językowe. Egzaminy TELC są także uznawane w administracji państwowej, instytucjach publicznych i gospodarczych. Zostały akredytowane przez Urząd Służby Cywilnej (od poziomu B1).

 

TELC B2 - język angielski
21 czerwca 2014, g. 9:00
Koszt: 560 zł

 

TELC B2 - język niemiecki 
14 czerwca 2014 (sobota), g. 9:00 
Koszt: 560 zł 

 

TELC B1 (Zertifikat Deutsch) - język niemiecki 
14 czerwca 2014 (sobota), g. 9:00 
Koszt: 520 zł 

 

Zapisu możecie Państwo dokonać wyłącznie w Sekretariacie Szkoły w nieprzekraczalnym terminie do 24 kwietnia 2014 r., do godziny 19:00.

 

Szczegółowe informacje oraz odpowiedzi na pytania uzyskacie Państwo w Sekretariacie Szkoły, bądź pod numerem tel. 32 253-05-19/20. Serdecznie zapraszamy!

http://www.personnelsolutions.pl/

 

LinguaJob.pl - językowy serwis pracy!
 
Jeśli znasz języki obce i chcesz je wykorzystać w pracy - SPRAWDZ OFERTY PRACY  Z J.OBCYM  na www.linguajob.pl!
- tysiące ofert pracy dla specjalistów językowych
- możliwość VIDEO CV w j.obcym
- JOB LANGUAGE ALERT - oferty pracy na Twój email
- profile Pracodawców
ZAŁÓŻ konto i SZUKAJ PRACY  na www.LinguaJob.pl
 
LinguaJob.pl - Twoim serwisem pracy

 

Zapisując się do naszej Szkoły otrzymujesz  wiele  zniżek w różnych punktach handlowych i usługowych, wynegocjowanych dla Ciebie, tak abyś również poza naszą Szkołą mógł/mogła odczuwać wymierne korzyści płynące z bycia naszym kursantem.

Przedstawiamy przygotowany pakiet rabatów w ramach Profi-Lingua Prestige Club ( PLPC) i zachęcamy do korzystania z nich. Jedynym warunkiem jest okazanie karty magnetycznej, którą otrzymałeś/łaś przy zapisie do Szkoły z aktualną naklejką. Partnerami Profi-Lingua na Śląsku w ramach PLPC są:

1. "Laserhouse" laserowy paintball, w każdą środę wszyscy kursanci mogą grać w Laserhouse w promocyjnej cenie. Warunkiem uzyskania zniżki jest posiadanie aktualnej karty Prestige Club, godz 10-17- 12 zł, godz 17-22- 15 zł

Katowice, ul. Kamienna 9,  www.laserhouse.pl

2. "Dominium" pizzeria, rabat 40% na pizzę w lokalu

Katowice, ul. Staromiejska 12,Sosnowiec, ul. Sienkiewicza 2, Gliwice, ul. Rynek 2, www.pizzadominium.pl

3. "Lady" szkoła jazdy- rabat 5% na kursy prawa jazdy

Katowice, ul. Mickiewicza 4, www.osk-lady.pl

4. "Polski smak" retauracja, co 10-ty obiad za 10 groszy

Katowice, ul. Wawelska 1, www.polskismak.info

5. "Mekong" bar orientalny, rabat 10%

 

"Mekong"

 

Katowice, ul. Słowackiego 21

6. "Nasz stomatolog"- 10% rabatu na zabiegi kosmetyczne oraz usługi stomatologiczne (do 150 zł), 15% rabatu (powyżej 150 zł), rabat nie dotyczy zabiegów ortodoncyjnych, implantologii oraz protetyki

Katowice, Silesia City Center, lokal 101 i 102. www.naszstomatolog.com.pl

7. "Poziom3" Klub i pub, kursanci Szkoły po okazaniu karty magnetycznej otrzymują bilet VIP, upoważniający do bezpłatnego wstępu na wszystkie piętkowe i sobotnie imprezy biletowane, poza imprezami specjalnymi

Katowice , ul. 3 go Maja 33, www.poziom3.pl

8. "You can do it!" studio tańca, rabat na kursy "pro dancer" 5%, rabat na pozostałe kursy 10%

Katowice, Al. Korfantego 9, www.youcandoit.pl

9. Isabel Medical Day Spa, rabat 20% na usługi z wyłączeniem medycyny estetycznej

Katowice, ul. Szewska 6-8, www.isabelspa.pl

10. "Polanglo" księgarnia, rabat 10% na mulitedia

Na terenie całej Polski, www.polanglo.pl

11. "City taxi Katowice" - rabat 10%

Tel 32 203 77 77 , www.citytaxi.katowice.pl

 

 

 

 

 

 

Metoda nauczania:

Na kursie języka angielskiego szczególny nacisk kładziemy na komunikację, dlatego opracowaliśmy dla naszych słuchaczy specjalny pakiet konwersacyjny. Podczas zajęć rozwijamy  umiejętności porozumiewania się w języku angielskim w różnych sytuacjach życia codziennego. Przeprowadzamy improwizacje symulujące realne sytuacje, korygując na bieżąco podczas dyskusji błędy słuchaczy. Na zajęciach wykorzystujemy m.in. artykuły prasowe, fragmenty filmów i programów TV.
W Szkole w Katowicach nasi uczniowie mają dodatkowo nieograniczony dostęp do bezpłatnych konwersacji. Panuje tu przyjazna atmosfera, a każdy słuchacz jest pod stałą opieką lektora. Uczestnicy kursu mogą spotykać się ze swoimi lektorami na indywidualnych konsultacjach. U każdego słuchacza na bieżąco śledzimy postępy w nauce języka angielskiego. Przeprowadzamy okresowe testy kontrolne podsumowujące wyniki nauki.

Zapraszamy do zapoznania sie z naszą ofertą tłumaczeń.

Wyślij dokument do tłumaczenia przy uzyciu formularza, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i przedstawi atrakcyjne warunki realizacji zlecenia.

Sprawdz szczegóły na www.bt.profi-lingua.pl

Wynajem sal szkoleniowych w Katowicach

Szanowni Państwo,

W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na wynajem sal szkoleniowych w Katowicach pragniemy poinformować, że SJO Profi-Lingua oddać może do dyspozycji nawet do 15 sal zlokalizowanych w samym centrum Katowic. Sale przystosowane są do prowadzenia zajęć w grupach do 16 osób a na ich wyposażeniu znajdują się stoły, krzesła konferencyjne, tablice suchościeralne, flipcharty oraz radioodbiorniki CD.

 

Ceny najmu sal szkolenowych ustalane są indywidualnie. W razie zainteresowania naszą ofertą prosimy o kontakt:
Robert Ruta
tel. 662 113 056

rruta@profi-lingua.pl

Skontaktuj się z nami

Profi-Lingua w Katowicach
ul. Mickiewicza 28 (róg ul. Sokolskiej)   

Kursy grupowe               
tel.: (32) 253 05 19/20, (32) 206 84 25, e-mail: katowice@profi-lingua.pl

 

Godziny otwarcia: pon- pt 10.00-19.00

 

Kursy indywidualne, dla firm oraz instytucji
tel.: (32) 255 31 67, 500 184 876,  e-mail: egalecka@profi-lingua.pl

 

Zapisując sie na kurs w Katowicach otrzymasz od nas bezpłatny pakiet w skład którego wchodzi:

 •     do 156 lekcji, w tym 112 lekcji obowiązkowych od października do czerwca oraz do 40 lekcji konwersacji oraz zajęć z drugiego języka
 •     możliwość korzystania z konsultacji z lektorem,
 •     możliwość uczestniczenia w dodatkowych warsztatach fonetycznych i gramatycznych,
 •     dostęp do zasobów biblioteki i mediateki szkolnej (książki oraz płyty dvd wypożyczane są do domu),
 •     wysokie zniżki na podręczniki (zakup podręczników wychodzi u nas taniej niż w księgarniach językowych - sprawdź),
 •     kartę rabatowa umożliwiającą korzystanie z programu "Twój rabat"
 •     profesjonalną weryfikację poziomu zaawansowania przy wykorzystaniu testu pisemnego i/lub rozmowy z lektorem podczas zapisów,
 •     pisemną gwarancję zdania egzaminu (dla grup egzaminacyjnych),
 •     świadectwo ukończenia kursu oraz opinię opisową.

Miło nam poinformować, że Szkoła Języków Obcych Profi-Lingua na Śląsku posiada akredytację Śląskiego Kuratora Oświaty. To prestiżowe wyróżnienie jest potwierdzeniem jakości prowadzonych przez Szkołę Języków Obcych Profi-Lingua na Śląsku kursów językowych.

 

ul. Mickiewicza 28,
40-092 Katowice
kursy grupowe,

32 253 05 20
32 206 84 25

katowice@profi-lingua.pl

kursy indywidualne
i dla firm,

32 255 31 67,
500 184 876,

egalecka@profi-lingua.pl
Godziny otwarcia: pon-pt 10.00-19.00

Jeżeli uczyłeś/aś się języka, rozwiąż nasz bezpłatny test, który sprawdzi Twój poziom zaawansowania.
TEST

Jeżeli jesteś osobą, która nie uczyła się jeszcze żadnego języka, kliknij poniżej
Jestem początkujący
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem