Indywidualny kurs angielskiego

Język angielski jest najczęściej wybieranym językiem obcym przez Polaków. W wielu szkołach nauczyciele kładą jednak większy nacisk na gramatykę niż na umiejętność płynnej konwersacji. Przekłada się to na problemy związane z komunikacją. W Profi-Lingua mamy odmienne podejście – liczy się dla nas praktyka. Chcą Państwo mówić po angielsku? Zapraszamy na indywidualny kurs językowy w naszej szkole!

Kurs indywidualny w Profi-Lingua – zalety

  • kurs składa się z zajęć face to face, dzięki czemu nauczyciel  jest w stanie całą swą uwagę poświęcić jednemu Słuchaczowi
  • uczeń pracuje z lektorem nad zagadnieniami, które sam wcześniej wybrał, i których znajomość jest dla niego ważna
  • tempo nauki dopasowywane jest do możliwości językowych Kursanta
  • na kurs indywidualny można zapisać się w każdej chwili, gdyż prowadzimy rekrutację w formie ciągłej
  • zależnie od preferencji Słuchacza zajęcia może prowadzić lektor języka angielskiego bądź native speaker
  • na terenie Bytomia naszym Kursantom oferujemy bezpłatny dojazd nauczyciela w wskazane miejsce.
  • BEZPŁATNY PARKING W CH Agora dla naszych Słuchaczy!

Korepetycje z języka angielskiego?

Indywidualne zajęcia z języka angielskiego w Profi-Lingua stanowią idealne połączenie formy tradycyjnych korepetycji z kursem językowym. Z jednej strony oferujemy bowiem Państwu spotkania face to face z nauczycielem oraz możliwość wyboru tematyki, z drugiej jednak dbamy o to, aby zajęcia odbywały się regularnie i był na nich realizowany – opracowany wcześniej – z myślą o Państwa potrzebach oraz oczekiwaniach – program kształcenia.

Spersonalizowany program nauczania

W Profi-Lingua uczestnicy kursów indywidualnych mają realny wpływ na tematykę i charakter zajęć z języka angielskiego. Prowadzimy m.in. kursy języka ogólnego, kursy języka biznesowego oraz kursy konwersacyjne.

Interesuje Państwa słownictwo specjalistyczne? Żaden problem! Wystarczy nam przedstawić własne potrzeby, a my zajmiemy się ich realizacją. Od lat uczymy m.in. języka medycznego, prawniczego czy technicznego.

Pod względem tematyki zajęć nie stawiamy naszym Słuchaczom żadnych granic – przygotujemy Państwa zarówno do posługiwania się językiem angielskim w środowisku pracy, jak i w sytuacjach życia prywatnego.

Angielski indywidualnie – harmonogram i miejsce szkolenia

W Profi-Lingua harmonogram szkolenia indywidualnego ustalamy w ścisłym porozumieniu z Słuchaczem. Pozostawiamy Państwu decyzyjność odnośnie terminów zajęć, ich częstotliwości, a nawet liczby lekcji. Intensywność kursu zależy zatem wyłącznie od Państwa potrzeb i oczekiwań.

Kurs indywidualny języka angielskiego można rozpocząć w każdej chwili, niezależnie od harmonogramu roku szkolnego i podziału na semestry.

Zajęcia odbywają się w miejscu wskazanym przez Słuchacza (dom, praca) bądź w siedzibie Profi-Lingua w CH Agora przy placu Tadeusza Kościuszki 1,. Szczegóły dotyczące lokalizacji prosimy ustalać z Osobą koordynującą kursy indywidualne. Ze swojej strony na terenie miasta zapewniamy bezpłatny dojazd korepetytora do ucznia.

Zapisy na kurs indywidualny

Profi-Lingua Bytom, telefon: 726 410 096/094, bytom@profi-lingua.pl

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem