Kurs języka norweskiego

Rozpoczynamy zapisy na intensywne kursy wakacyjne, zapytaj o szczegóły.  Z okazji otwarcia nowej filii specialne rabaty na kursy wakacyjne i dziecięce!

Z roku na rok zainteresowanie Polaków nauką norweskiego wzrasta. Nasza szkoła nigdy nie pozostaje obojętna wobec potrzeb i oczekiwań Słuchaczy, dlatego w Profi-Lingua możesz rozpocząć bądź kontynuować swoją przygodę z tym językiem! Wszystkim zainteresowanym oferujemy szeroki wybór terminów zajęć, bogaty pakiet lekcji obowizkowych i dodatkowych, a przede wszystkim komfort i efektywność! Wybierz doświadczenie- z sukcesem przygotowaliśmy już setki osób do wyjazdu do Norwegii. 

Norweski w Profi-Lingua – jak to wygląda?

W Profi-Lingua uczymy języka ogólnego, dlatego nasz kurs jest świetnym wyborem dla osób, którym zależy na płynnej komunikacji w sytuacjach prywatnych oraz zawodowych. Podczas zajęć Słuchacze doskonalą wszystkie sprawności językowe: czytanie, rozumienie ze słuchu, pisanie oraz mówienie. Przygotowujemy Kursantów do swobodnego formułowania opinii oraz argumentowania.

Kładziemy nacisk na umiejętności praktyczne, ale w trakcie kursu Słuchacz przyswaja także zasady gramatyczne oraz słownictwo, które stanowią podstawę znajomości języka w ogóle. Naszym celem jest przełamanie wszelkich barier komunikacyjnych, dlatego zapewniamy wszystkim uczestnikom kursu j. norweskiego bezpłatne lekcje konwersacji. Na zajęciach korzystamy z autentycznych materiałów prasowych, dokumentów, fragmentów programów telewizyjnych oraz filmów.

Prowadzimy kursy dla osób w różnym wieku oraz na różnym poziomie zaawansowania. Aby dołączyć do grona naszych Słuchaczy, rozwiąż BEZPŁATNY TEST lub uzupełnij FORMULARZ (dla rozpoczynających naukę j. norweskiego). Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin, przedstawimy wyniki testu oraz naszą propozycję przydziału do grupy. Zapytaj o rabaty dla studentów.

UWAGA: Zapraszamy do zapisu na kurs wszystkie osoby, które planują wyjazd za granicę, gdyż program zajęć został opracowany z uwzględnieniem ich specyficznych potrzeb!

160 lekcji 40-minutowych? Tylko w Profi-Lingua!

W Profi-Lingua wszystkim osobom, które wybiorą kurs j. norweskiego w grupach, oferujemy największy Pakiet Słuchacza na rynku, w skład którego wchodzą:

  • 120 lekcje 40-minutowe obowiązkowe
  • 40 godzin dodatkowych lekcji konwersacji (elastyczne terminy)
  • konsultacje z lektorem prowadzącym
  • warsztaty gramatyczne i fonetyczne
  • dostęp do zasobów biblioteki i mediateki w siedzibie szkoły
  • zniżka na podręczniki
  • dodatkowe zniżki u partnerów szkoły (karta Prestige Club) 
  • świadectwo ukończenia kursu oraz opinia opisowa
  • BEZPŁATNY PARKING w CH Agora dla naszych Słuchaczy
  • klimatyzowane sale

Drugi Język Gratis!

Uczestnicy kursów języka norweskiego w Profi-Lingua mają możliwość skorzystania z naszej wyjątkowej oferty „Drugi Język Gratis” i tym samym uczestnictwa w bezpłatnych zajęciach z innego języka obcego na poziomie dla osób początkujących! O szczegóły zapytaj w sekretariacie. O jednym możemy Cię jednak zapewnić już teraz: tylko u nas płacisz za jeden język, a uczysz się dwóch!

Zajęcia z języka norweskiego w Bytomiu – organizacja

Kursy j. norweskiego w Bytomiu rozpoczynają się w październiku i trwają do czerwca. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu (2x2 lekcje) bądź raz w tygodniu (1x4 lekcje). Organizujemy lekcje od poniedziałku do soboty o różnych porach dnia. Nawet osoby najbardziej zapracowane znajdą w Profi-Lingua dogodne terminy!

Wszystkie zajęcia odbywają się w naszych własnych salach dydaktycznych. Lekcje prowadzą lektorzy j. norweskiego z wykształceniem lingwistycznym oraz przygotowaniem pedagogicznym i metodycznym. Zatrudniamy nauczycieli, dla których przekazywanie wiedzy innym jest życiową pasją. Wybierając naszą szkołę, będziesz uczył się od najlepszych!

Przyjdź do siedziby Profi-Lingua, poznaj nas i zapisz się na kurs! Zapytaj o rabaty dla studentów.

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem