Szkoła Języków Obcych PROFI-LINGUA  jest  Akredytowanym Centrum Egzaminacyjnym LCCI (London Chamber of Commerce and Industry), TELC (The European Language Certificates), ETS GLOBAL (Educational Testing Service) oraz Wewnętrznym Ośrodkiem Egzaminacyjnym BRITISH COUNCIL (British Council Internal Exam Centre).

Zapewniamy kompleksowe przygotowanie do egzaminów: TELC, LCCI, Cambridge Exam oraz ETS GLOBAL, które są uznawane przez pracodawców na całym świecie za wystarczający dowód znajomości języka obcego, a jednocześnie posiadamy uprawnienia do przeprowadzania egzaminów we wszystkich oddziałach Szkoły.

Przygotowujemy również do zdawania egzaminów organizowanych przez Instytut Goethego, Instytut Włoskiego, Instytut Cervantesa, oraz Alliance Française, umożliwiających uzyskanie certyfikatów, potwierdzających stopień znajomości danego języka obcego.
 

Uczestniczymy w programie partnerskim British Council - Addvantage British Council Partnership Programme for Institutions. British Council przyznał nam tytuł British Council Supplier Institutions for Cambridge Exam Examinations, a CAMBRIDGE Exam nadało nam tytuł Exam Preparation Centre.

                                                      

Egzaminy LCCILondon Chamber of Commerce and Industry (Londyńska Izba Przemysłowo-Handlowa) jest międzynarodową instytucją, działającą w ponad 130 krajach i jedną z największych brytyjskich instytucji potwierdzających certyfikatami kwalifikacje językowe i zawodowe w języku angielskim
.

Certyfikaty LCCI stanowią prestiżowe i rozpoznawane na całym świecie świadectwo kompetencji językowych głównie w dziedzinie biznesu. Określane są jako „Paszporty do zatrudnienia”. To zaszczytne miano wiąże się ze znakomitą rozpoznawalnością certyfikatów pośród największych i najbardziej prestiżowych instytucji edukacyjnych i biznesowych w ponad 130 krajach. LCCI przyznaje certyfikaty w takich dziedzinach jak: Business English, General English, English for Industry and Commerce, English for Tourism and English for Teacher Qualifications.

Certyfikaty LCCI są cennym uzupełnieniem kwalifikacji zawodowych i honorowane są w ponad 130 krajach przez pracodawców, uniwersytety i instytucje finansowe. Certyfikaty LCCI są akredytowane przez Urząd Służby Cywilnej w Polsce.
 

EGZAMINY TELC
 

Egzaminy telc zostały opracowane w odniesieniu do skali poziomów biegłości językowej ujętej w Europejskim Systemie Opisu Kształcenia Językowego Rady Europy - Common European Framework of Reference (CEFR). Certyfikaty telc uwzględniają różne poziomy zaawansowania językowego od A1 do C1 i obejmują 9 języków: angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, włoski, portugalski, rosyjski, czeski i turecki. Egzaminy obejmują tematykę z podstawowych dziedzin życia i są ukierunkowane na sprawdzanie umiejętności komunikowania się.

Certyfikaty TELC są znane i honorowane na terenie Unii Europejskiej. Wiele szkół wyższych w Polsce zdecydowało się uznać egzaminy TELC jako końcowe egzaminy językowe. Egzaminy TELC są także uznawane w administracji państwowej, instytucjach publicznych i gospodarczych. Zostały akredytowane przez Urząd Służby Cywilnej (od poziomu B1).


Egzaminy Cambridge English (FCE, CAE, CPE)
 
 

Egzaminy Cambridge English to gama certyfikatów sprawdzających znajomość języka angielskiego na różnych poziomach zaawansowania. Opierają się na Europejskim Systemie Opisu Kształcenia Językowego (Common European Framework of Reference). Egzaminy, przygotowane przez ekspertów językowych Cambridge, oceniają umiejętność komunikacji w języku angielskim w rzeczywistych sytuacjach.

Egzaminy FCE, CAE, CPE są najbardziej znanymi egzaminami językowymi na całym świecie, oferowanymi przez Uniwersytet Cambridge już od blisko 100 lat.

Prestiżowe dyplomy Cambridge English uznawane są przez wiele uniwersytetów, instytucji edukacyjnych oraz pracodawców na całym świecie, a w Polsce stanowią m.in. udokumentowanie kwalifikacji językowych wymaganych od pracowników polskiej służby cywilnej oraz przewodników turystycznych i pilotów wycieczek (są honorowane przez MEN).

 

Profi-Lingua należy do Programu Partnerskiego British Council Addvantage. Dzięki programowi lektorzy otrzymują wsparcie metodyczne i profesjonalne doradztwo w sprawach związanych z przygotowaniem do egzaminów Cambridge English, a kursanci mają pewność, że egzaminy będą przeprowadzone we współpracy z British Council, instytucją z 70-letnim doświadczeniem w testowaniu. Od 2010 roku sieć szkół Profi-Lingua, w uznaniu wieloletniej współpracy, posiada również status Wewnętrznego Ośrodka Egzaminacyjnego British Council.

 
 
ETS GLOBAL
 

ETS (Educational Testing Service) to niezależna organizacja zajmująca się oceną wiedzy i kompetencji językowych. Przez ponad 60 lat tradycji i ciągłej innowacji, ETS stworzyło tak uznane i szeroko stosowane certyfikaty językowe jak: TOEIC®, TOEIC Bridge™, TFI ™, WiDaF. ETS cieszy się światowym uznaniem za jakość swoich produktów. Certyfikaty ETS potwierdzają wiedzę zdających i zwiększają ich konkurencyjność na międzynarodowym rynku pracy. Egzamin TOEIC® jest uznawany przez Służbę Cywilną w Polsce jako potwierdzenie znajomości języka angielskiego (powyżej 700 punktów).

 
Egzaminy Instytutu Goethego
Egzaminy Goethe-Institut są uznawane na całym świecie, a związane z nimi certyfikaty cenione przez pracodawców i instytucje edukacyjne w wielu krajach jako świadectwo kwalifikacji. Egzaminy odpowiadają poziomom biegłości Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego w zakresie od poziomu A1 do C2.
 
 
GWARANCJA ZDANIA EGZAMINU!

Szkoła Języków Obcych PROFI-LINGUA, wprowadza dla swoich kursantów, uczęszczających na kursy egzaminacyjne, przygotowujące do zdawania egzaminów, pisemną gwarancję pozytywnego zdania egzaminów FCE, CAE, CPE, egzaminów TELC i LCCI i ETS. Gwarantujemy osiągnięcie sukcesu w zdaniu wybranego egzaminu. Kursant, który, przy zachowaniu warunków gwarancji, nie zda egzaminu - adekwatnego do ukończonego poziomu - ma prawo do bezpłatnego uczęszczania na ten sam poziom w kolejnym roku szkolnym.

 

WIĘCEJ O CERTYFIKATACH:

JĘZYK ANGIELSKI

JĘZYK NIEMIECKI

JĘZYK FRANCUSKI

JĘZYK HISZPAŃSKI

JĘZYK WŁOSKI

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem