Czas na wakacje w Profi-Lingua Szczegóły

Kurs angielskiego dla firm w Gdańsku

Wypełnij formularz kontaktowy

Nazwa firmy
Telefon
Adres e-mail
Adres
Miasto
Osoba kontaktowa
Treść zapytania

Administratorem danych osobowych są Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, Aleje Jerozolimskie 96, [WSiP]. Dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu są przetwarzane zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie oraz w celach archiwalnych. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Nie jest sekretem, że w dzisiejszych czasach trudno nawiązywać kontakty biznesowe bez znajomości angielskiego. Tajemnicą także nie jest fakt, iż chociaż wielu z nas uczy się tego języka latami, z płynną komunikacją bywa różnie. Dlatego zdecydowaliśmy się rozszerzyć ofertę kursów Profi-Lingua o szkolenia dla firm. Zapraszamy Państwa do współpracy!

Po pierwsze: audyt językowy

Każdy Klient ma inne oczekiwania względem kursu języka angielskiego. W Profi-Lingua bierzemy je wszystkie pod uwagę i opracowujemy dla naszych Słuchaczy specjalne programy nauczania.

Aby jednak odpowiednio dobrać tematykę zajęć, musimy poznać Państwa zdanie. Z tego względu w każdej firmie, która okazuje zainteresowanie szkoleniem językowym, przeprowadzamy audyt.

Audyt przyjmuje różne formy – ankiety, testu bądź rozmowy z lektorem. Jego wyniki są dla nas informacją na temat poziomu znajomości języka przyszłych Kursantów oraz oczekiwań odnośnie samego szkolenia.

Po drugie: harmonogram szkolenia

W Profi-Lingua harmonogram szkolenia ustalamy zawsze w porozumieniu z Klientem. Wybierając kurs dla firm w naszej szkole, wybierają Państwo zatem decyzyjność odnośnie terminów zajęć, a także ich lokalizacji.

My ze swojej strony zapewniamy sprawdzonych i wykwalifikowanych lektorów j. angielskiego. W Profi-Lingua mogą również Państwo wybrać zajęcia z native speakerem.

W przypadku dostępnych sal dydaktycznych lekcje z języka angielskiego dla Państwa pracowników możemy zorganizować w jednej z naszych gdańskich filii – przy ul. Rajskiej 2 lub na ul. Grunwaldzkiej 76-78!

Niewątpliwą zaletą kursów j. angielskiego dla firm w Profi-Lingua jest fakt, że szkolenie można rozpocząć w każdej chwili, gdyż prowadzimy rekrutację ciągłą. Harmonogram roku szkolnego w tym przypadku nie znajduje zastosowania. Do grona zadowolonych Klientów naszej szkoły zapraszamy zatem w dowolnie wybranym terminie!

Po trzecie: angielski dla firm – czego uczymy

Oferta kursów j. angielskiego dla firm w Profi-Lingua obejmuje przede wszystkim kursy języka ogólnego, kursy specjalistyczne (np. języka medycznego, technicznego czy biznesowego) oraz kursy konwersacyjne. Wybór formuły szkolenia pozostawiamy w Państwa rękach.

W naszej szkole Klient może zadecydować o tematyce zajęć, ich liczbie oraz częstotliwości. Wprowadzenie słownictwa branżowego nie stanowi dla nas żadnego problemu.

Ponadto w ramach kursów dla firm organizujemy warsztaty językowe, które obejmują m.in. naukę prowadzenia negocjacji, prezentacji, korespondencji oraz spotkań biznesowych w j. angielskim.

Ponad 1000 zadowolonych Klientów korporacyjnych...

Szkolenia językowe dla firm przeprowadzamy z sukcesem od wielu lat. Łącznie z naszej oferty skorzystało ponad 1000 Klientów korporacyjnych z całej Polski. Osoby oraz przedsiębiorstwa zainteresowane współpracą prosimy o kontakt oraz zapoznanie się z naszymi referencjami zamieszczonymi na stronie. Jednocześnie informujemy, że istnieje możliwość zorganizowania dla Państwa firmy lekcji próbnej. 

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem