Czas na wakacje w Profi-Lingua Szczegóły

Indywidualny kurs angielskiego w Gdańsku

W dzisiejszym zabieganym świecie trudno znaleźć czas na naukę języków obcych, a równocześnie panuje kult samorozwoju. Jak pogodzić napięty grafik z inwestycją we własne kompetencje i umiejętności? Wystarczy wybrać kurs indywidualny w Profi-Lingua!

Naszym Słuchaczom zapewniamy realny wpływ na tematykę zajęć z j. angielskiego, wybór dogodnych terminów lekcji oraz najwyższą jakość kształcenia. Jeżeli cenią sobie Państwo komfort i efektywność, zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą!

Język angielski indywidualnie – zalety

  1. Nasi Słuchacze sami wybierają zagadnienia, które są omawiane podczas zajęć z języka angielskiego.
  2. Prowadzimy kursy indywidualne o różnej formule: kursy j. ogólnego, kursy specjalistyczne, kursy konwersacyjne oraz intensywne – u nas mogą Państwo wybrać charakter szkolenia!
  3. Jesteśmy elastyczni w kwestiach związanych z harmonogramem – decyzję odnośnie terminów lekcji, ich częstotliwości oraz liczby pozostawiamy w rękach Słuchacza.
  4. Kurs indywidualny można rozpocząć w każdej chwili, niezależnie od podziału na semestry.
  5. Zapewniamy bezpłatny dojazd lektora do Kursanta na terenie Gdańska.
  6. W przypadku indywidualnych kursów j. angielskiego mogą Państwo wybrać zajęcia z lektorem bądź z native speakerem.
  7. Prowadzimy zajęcia indywidualne dla osób w różnym wieku i na różnym poziomie zaawansowania, w tym dla osób początkujących i dla dzieci!

Tematyka zajęć

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i sugestie w kontekście tematyki indywidualnych zajęć z j. angielskiego. U nas Kursant sam decyduje o tym, czego będzie się uczył. Chcą Państwo poznać np. język medyczny, techniczny bądź biznesowy? Nie ma problemu! Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą lektorską, która przygotowuje dla Was spersonalizowany program nauczania.

Z angielskim face to face

Indywidualny kurs j. angielskiego w Profi-Lingua składa się z zajęć face to face. Słuchacz spotyka się zatem z lektorem bądź native speakerem bez obecności osób trzecich. Kameralna atmosfera sprzyja przełamywaniu wszelkich barier komunikacyjnych i przede wszystkim szlifowaniu umiejętności płynnej rozmowy w języku angielskim.

Niewątliwą zaletą kursów indywidualnych jest również możliwość dopasowania tempa nauczania do predyspozycji językowych ucznia. Zagadnieniom, które sprawiają jakikolwiek problem Słuchaczowi, poświęcane jest więcej uwagi.

Równocześnie nauczyciel, mając pod opieką tylko jednego Słuchacza, jest w stanie lepiej poznać Jego zainteresowania i modyfikować program kursu w taki sposób, aby zajęcia były dla Kursanta ciekawe i – tym samym – przynosiły maksymalne efekty w krótkim czasie.

W rezultacie indywidualne kursy w Profi-Lingua swoją formą znacznie różnią się od kursów w grupach i bardzie przypominają tradycyjne korepetycje z j. angielskiego.

Gdzie będą odbywać się zajęcia z j. angielskiego?

Naszym Słuchaczom kursów indywidualnych gwarantujemy prawo wyboru dogodnej lokalizacji zajęć z j. angielskiego. Możemy zorganizować Państwa spotkanie z korepetytorem w domu prywatnym bądź w firmie. W przypadku dostępnych sal oferujemy także lekcje w naszej szkole –  przy ul. Wały Jagiellońskie 26/5 bądź przy ul. Grunwaldzkiej 76-78 w Gdańsku.

Zapisy na indywidualny kurs w Profi-Lingua

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły w celu ustalenia szczegółów kursu indywidualnego j. angielskiego. Weźmiemy pod uwagę wszelkie Państwa potrzeby i oczekiwania. 

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem