Czas na wakacje w Profi-Lingua Szczegóły

Maturalny kurs angielskiego w Gdańsku

Wypełnij formularz! Zdobądź specjalny rabat na kurs maturalny

Imię i nazwisko
Telefon
Adres e-mail
Miasto
Treść pytania
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych, poprzez kanały :
Telefon E-mail SMS

Hasło „matura” u wielu młodych ludzi wywołuje ogromny stres i ataki paniki. Od wczesnych lat rodzice i nauczyciele nieustannie bowiem przypominają, że jest to jeden z najważniejszych egzaminów w życiu. Niewątpliwie jego wynik decyduje o przyjęciu na studia, ale rozkołatane nerwy na pewno nie sprzyjają nauce. W Profi-Lingua możemy Ci podejść do egzaminu z języka angielskiego ze spokojem. Wybierając nasz kurs, możesz liczyć na kompleksowe przygotowanie do matury podstawowej oraz matury rozszerzonej.

Jak wygląda kurs maturalny z j. angielskiego?

W Profi-Lingua od lat prowadzimy kursy maturalne z j. angielskiego i możemy pochwalić się 100% zdawalnością naszych Słuchaczy. Jak to robimy?

  1. Zapoznajemy Kurantów ze strukturą, wytycznymi oceniania, technikami egzaminacyjnymi i rodzajami zadań, które pojawiają się na maturze pisemnej i na maturze ustnej z języka angielskiego.
  2. Program kursu przygotowują dla Profi-Lingua nauczyciele, którzy zasiadają w maturalnych komisjach egzaminacyjnych. Dowiesz się od nich, jakie błędy maturzyści najczęściej popełniają, na co warto zwrócić szczególną uwagę i jakie zagadnienia powinieneś powtórzyć.
  3. Ćwiczymy w trakcie zajęć wszystkie podstawowe kompetencje językowe: speaking, reading, listening i writing.
  4. Pracujemy na oryginalnych arkuszach maturalnych z poprzednich lat, więc żadne pytanie na właściwym egzaminie nie zaskoczy naszego Słuchacza.
  5. Organizujemy matury próbne, podczas których Kursant może sprawdzić swoją wiedzę, a następnie nadrobić ewentualne braki

Wysoki poziom merytoryczny gwarantuje 
Dowiedz się więcej- TUTAJ

Zajęcia z angielskiego dla Maturzystów

Kurs maturalny z j. angielskiego w gdańskim Profi-Lingua składa się z 80 lekcji 40-minutowych. Wszyscy Słuchacze mogą korzystać także dodatkowo z bezpłatnych konwersacji oraz brać udział w warsztatach gramatycznych i fonetycznych, które organizujemy w siedzibie naszej szkoły.

Ponadto oferujemy w cenie kursu: konsultacje z lektorem prowadzącym, dostęp do zasobów biblioteki i mediateki w Profi-Lingua oraz dostęp do e-Akademii przez internet.

Wszyscy uczestnicy kursów maturalnych mogą zapisać się również na bezpłatne zajęcia z innego języka obcego na poziomie dla osób początkujących w ramach promocji „Drugi Język Gratis”.

Organizacja kursu maturalnego w Profi-Lingua

Kurs maturalny w Profi-Lingua w Gdańsku rozpoczyna się w październiku i trwa do kwietnia. Oferujemy szeroki wybór terminów zajęć i organizujemy lekcje w weekendy, więc każda osoba zainteresowana bez problemu znajdzie czas na przygotowanie do „egzaminów dojrzałości” z j. angielskiego w naszej szkole.

Wszystkie zajęcia obowiązkowe oraz dodatkowe odbywają się w naszych własnych salach dydaktycznych. W Gdańsku działają dwie placówki Profi-Lingua: przy ul. Rajskiej 2 oraz przy ul. Grunwaldzkiej 76-78. W obu prowadzimy kursy maturalne, więc możesz wybrać dogodną dla siebie lokalizację i nie tracić czasu na dojazdy.

W Profi-Lingua wierzymy w naszych Słuchaczy, dlatego dajemy gwarancję zdania matury!

Zapisz się na nasz kurs, a podejdziesz do matury na luzie! Zapraszamy!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem