Czas na wakacje w Profi-Lingua Szczegóły

Kurs języka angielskiego w Gdańsku

Chcesz poznać swój poziom oraz dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty?
Rozwiąż BEZPŁATNY TEST lub wypełnij FORMULARZ, a my oddzwoniny do Ciebie z ofertą! 

Angielski najpopularniejszym językiem na świecie!

Nawiązywanie nowych znajomości i utrzymywanie kontaktów towarzyskich z obcokrajowcami, rozmowa rekrutacyjna, delegacja, wyjazd wakacyjny, rozmowy z zagranicznymi klientami – we wszystkich tych sytuacjach wymagana jest od nas znajomość angielskiego. Tym językiem mówi cały świat! Chyba chcesz być na czasie i nie pozostawać w tyle? Jeżeli Twoja odpowiedź brzmi twierdząco, zapraszamy do nas – zapisz się na kurs w Profi-Lingua!

Organizujemy kursy j. angielskiego dla osób o różnym poziomie zaawansowania. Chciałbyś wstąpić w szeregi naszych uczniów? Wypełnij FORMULARZ lub rozwiąż BEZPŁATNY TEST. Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin.

Język angielski ogólny

W Profi-Lingua uczymy języka angielskiego ogólnego. Oznacza to, że nasze kursy są przeznaczone dla wszystkich, których celem jest płynna komunikacja zarówno w okolicznościach prywatnych, jak i na gruncie zawodowym.

Zapewniamy różnorodną tematykę zajęć oraz nacisk na umiejętności praktyczne. Podczas lekcji Słuchacze szlifują zatem wszystkie podstawowe sprawności językowe: speaking, listening, reading oraz writing.

Na pierwszym miejscu stawiamy umiejętność komunikacji werbalnej, dlatego oferujemy naszym Kursantom bogaty pakiet konwersacji. W trakcie zajęć korzystamy nie tylko z najlepszych i starannie wyselekcjonowanych podręczników, ale również z autentycznych materiałów prasowych, telewizyjnych oraz filmowych. Z nami poznajesz żywy język – zarówno potoczny, jak i formalny.

160 lekcji angielskiego?! Tylko w Profi-Lingua!

W Profi-Lingua naszym uczniom oferujemy największy Pakiet Słuchacza na rynku. Z nami płacisz raz i możesz uczyć się angielskiego ile chcesz. Wybierając naszą szkołę, wybierasz bowiem:

 • 120 lekcji obowiązkowych, które odbywają się w stałych terminach
 • 40 lekcji dodatkowych konwersacji, w których uczestniczą mogą wszyscy chętni uczniowie
 • możliwość udziału w warsztatach gramatycznych i fonetycznych
 • dostęp do zasobów biblioteki i mediateki w siedzibie Profi-Lingua bez limitu!
 • dostęp do e-Akademii, czyli wspomaganie internetowe nauki j. angielskiego
 • zniżkę na podręczniki
 • możliwość indywidualnych konsultacji z lektorem prowadzącym (face to face albo drogą e-mailową)

UWAGA: wszyscy uczestnicy grupowych kursów j. angielskiego mogą skorzystać z naszej wyjątkowej oferty „Drugi Język Gratis"” i zapisać się na bezpłatne zajęcia z innego, wybranego języka obcego na poziomie dla osób początkujących. Powtórzmy jeszcze raz: BEZPŁATNE! O szczegóły zapytaj w naszym sekretariacie.

Jesteś studentem? Jeżeli tak, na pewno ucieszy Cię wiadomość, że przygotowaliśmy dla Ciebie atrakcyjny rabat. Okaż legitymację podczas zapisu na kurs i zapłać mniej!

Egzamin z angielskiego? Nic trudnego!

W Profi-Lingua od lat organizujemy kursy egzaminacyjne dla osób, które chcą zdobyć certyfikat potwierdzający ich znajomość języka angielskiego. Zapewniamy uczestnikom zajęć pomoc w przygotowaniu do egzaminów Cambridge (FCE, CAE, CPE).

Podczas lekcji organizowanych w ramach kursu poznasz strukturę oraz wymogi wymienionych powyżej egzaminów oraz wszystkie typy zadań. Będziesz ćwiczył swoje umiejętności na autentycznych arkuszach z poprzednich lat. Przygotujemy także dla Ciebie egzamin próbny.

W przypadku kursów egzaminacyjnych do pakietu Słuchacza dołączamy specjalne zajęcia FCE/CAE/CPE Club, w których bezpłatny udział może wziąć każdy uczeń.

Angielski w gdańskim Profi-Lingua – terminy i lokalizacja

 1. W Profi-Lingua gwarantujemy szeroki wybór terminów oraz grup zaawansowania.
 2. Organizujemy lekcje od poniedziałku do soboty w godzinach porannych oraz popołudniowych.
 3. Oferujemy możliwość zajęć z native speakerami!
 4. Kursy trwają od października do czerwca, ale możesz dołączyć do nas od drugiego semestru, tj. na przełomie lutego i marca.
 5. Wszystkie zajęcia obowiązkowe i dodatkowe odbywają się w naszych własnych salach dydaktycznych.
 6. W Gdańsku mamy dwie siedziby – na ul. Wały Jagiellońskie 26/5​ oraz na ul. Grunwaldzkiej 76-78!

Czekamy na Ciebie! Odwiedź nas i poznaj osobiście! Do zobaczenia! See You!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem