Czas na wakacje w Profi-Lingua Szczegóły

Kurs francuskiego dla firm w Gdańsku

Wypełnij formularz kontaktowy

Nazwa firmy
Telefon
Adres e-mail
Adres
Miasto
Osoba kontaktowa
Treść zapytania

Administratorem danych osobowych są Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, Aleje Jerozolimskie 96, [WSiP]. Dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu są przetwarzane zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie oraz w celach archiwalnych. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozyskiwanie partnerów biznesowych, negocjowanie warunków umów, prezentowanie oferty, utrzymywanie kontaktu z klientami – we wszystkich tych sytuacjach znajomość języków obcych jest niezbędna, jeżeli planujemy działalność na rynku międzynarodowym!

W Profi-Lingua, wychodząc naprzeciw przedsiębiorstwom oraz instytucjom, przygotowaliśmy specjalną propozycję szkoleń dla firm. W naszej ofercie nie mogło zabraknąć kursu języka francuskiego, którym posługuje się ponad 200 milionów ludzi na całym świecie.

Organizacja szkolenia z języka francuskiego w Profi-Lingua

  1. Przeprowadzenie audytu językowego w firmie zainteresowanej naszą ofertą.
  2. Podział uczestników szkolenia językowego na odpowiednie grupy.
  3. Ustalenie programu kursu (w tym szczegółowe omówienie tematyki zajęć).
  4. Przygotowanie harmonogramu zajęć dostosowanego do obowiązków zawodowych oraz prywatnych Słuchaczy.
  5. Możliwość zorganizowania lekcji próbnej.

Analiza potrzeb Klienta

Punktem wyjścia oferty Profi-Lingua są potrzeby oraz oczekiwania Klienta, dlatego współpracę z firmami i instytucjami rozpoczynamy od przeprowadzenia bezpłatnego audytu językowego wśród pracowników. Jego wyniki są dla nas źródłem informacji na temat preferencji przyszłych Kursantów oraz ich poziomu znajomości francuskiego. Na podstawie audytu dzielimy zatem uczestników szkolenia na odpowiednie grupy zaawansowania. Sugestie Słuchaczy odnośnie samego kursu uwzględniamy natomiast podczas opracowywania programu nauczania.

Francuski dla firm – czego uczymy?

Tematyka szkolenia z języka francuskiego dla firm zależy przede wszystkim od Klienta. Ze swojej strony oferujemy kursy języka ogólnego, kursy specjalistyczne, kursy konwersacyjne oraz kursy intensywne (polecane zwłaszcza dla kadry managerskiej). Ponadto organizujemy także warsztaty z prowadzenia negocjacji, prezentacji, korespondencji oraz spotkań biznesowych w j. francuskim. Wybór charakteru szkolenia oraz zagadnień pozostawiamy w Państwa rękach!

Zajęcia z j. francuskiego dla firm

Harmonogram kursu opracowujemy zawsze w porozumieniu z Klientem. U nas mogą Państwo zadecydować o terminach, częstotliwości oraz liczbie zajęć, które odbędą się w ramach szkolenia z j. francuskiego.

Lekcje organizujemy bezpośrednio w siedzibie firmy Klienta albo w jednej z gdańskich placówek szkoły Profi-Lingua.

W Profi-Lingua Klient korporacyjny może liczyć na regularne raporty odnośnie postępów i frekwencji Słuchaczy na zajęciach. Po zakończonym kursie każdy uczestnik szkolenia otrzymuje natomiast stosowne zaświadczenie oraz pisemną ocenę.

W przypadku kursu języka francuskiego dla firm prowadzimy rekrutację ciągłą!

Mogą Państwo dołączyć do grona zadowolonych Klientów szkoły Profi-Lingua w każdej chwili!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem