Czas na wakacje w Profi-Lingua Szczegóły

Indywidualny kurs francuskiego w Gdańsku

Czy nauka francuskiego – uważanego za jeden z trudniejszych języków – może być przyjemna? Oczywiście, że tak! Zwłaszcza, jeżeli wybiorą Państwo kurs indywidualny w Profi-Lingua. Spersonalizowany program nauczania i harmonogram szkolenia, tematyka zajęć zgodna z zainteresowaniami oraz potrzebami Słuchacza, lekcje prowadzone przez najlepszych romanistów – wszystkie te czynniki gwarantują komfort oraz satysfakcjonujące efekty w krótkim czasie!

Francuski indywidualnie – dla kogo?

 • dla osób, które nie mogą ze względów czasowych uczestniczyć w kursach grupowych
 • dla Słuchaczy, którym zależy na możliwości wyboru tematyki lekcji
 • dla Kursantów, ceniących sobie formę zajęć face to face
 • dla wszystkich, których celem jest przełamanie bariery komunikacyjnej
 • dla osób przygotowujących się do wyjazdu zagranicznego 
 • dla uczniów, którzy chcą uzupełnić materiał przerabiany w szkole
 • dla KAŻDEGO, kto ceni sobie NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ NAUCZANIA

Korepetycje z j. francuskiego?

Kursy indywidualne w Profi-Lingua swoją formą przypominają zwykłe korepetycje z j. francuskiego. Są to bowiem zajęcia face to face. Kameralna atmosfera spotkań Słuchacza z lektorem umożliwia przygotowanie oraz realizację spersonalizowanego programu nauczania.

W naszej szkole bierzemy podczas opracowywania programu uwagę szereg czynników m.in. wiek Kursanta, poziom znajomości języka, oczekiwania, cel nauki oraz prywatne zainteresowania, których uwzględenie czyni zajęcia jeszcze bardziej atrakcyjnymi dla ucznia. Przekłada się to na Jego motywację, a zatem i również efektywność całego szkolenia.

Z naszej propozycji zajęć indywidualnych z j. francuskiego korzystają osoby pracujące w różnych zawodach. Oferujemy bowiem nie tylko kursy języka ogólnego, ale również kursy specjalistyczne, które obejmują np. tematykę biznesową, medyczną bądź prawniczą. Jeżeli zatem zależy Państwu na podniesieniu kwalifikacji zawodowych, zapraszamy do Profi-Lingua!

Spotkania z lektorem – czas i miejsce

W naszej szkole uczestnikom kursów indywidualnych zapewniamy elastyczność oraz decyzyjność w kwestiach związanych z harmonogramem. U nas mogą Państwo sami wybrać dogodne dla siebie terminy zajęć, a także liczbę i częstotliwość lekcji j. francuskiego. Co istotne, kurs indywidualny można rozpocząć w każdej chwili, gdyż prowadzimy rekrutację ciągłą i podział na semestry nie znajduje w takiej sytuacji zastosowania.

Szczegóły odnośnie lokalizacji zajęć ustalimy z Państwem podczas zapisu. Spotkania mogą odbywać się u Państwa lub w przypadku dostępnych sal oferujemy również możliwość organizacji spotkań nauczyciela z uczniem w jednej z naszych dwóch filii – przy ul. Wały Jagiellońskie 26/5 bądź przy ul. Grunwaldzkiej 46-48. Do obu siedzib serdecznie zapraszamy!

Wybierając Profi-Lingua, wybierają Państwo:

 • 24-letnie doświadczenie w nauczaniu Polaków języków obcych
 • profesjonalizm oraz najwyższą jakość potwierdzoną licznymi nagrodami
 • sprawdzonych oraz wykwalifikowanych lektorów j. francuskiego
 • indywidualne podejście oraz realny wpływ na kształt kursu
Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem