Czas na wakacje w Profi-Lingua Szczegóły

Kurs hiszpańskiego dla firm w Gdańsku

Wypełnij formularz kontaktowy

Nazwa firmy
Telefon
Adres e-mail
Adres
Miasto
Osoba kontaktowa
Treść zapytania

Administratorem danych osobowych są Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, Aleje Jerozolimskie 96, [WSiP]. Dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu są przetwarzane zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie oraz w celach archiwalnych. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Z oferty szkoleń Profi-Lingua dla firm skorzystało w całym kraju już blisko 1500 Klientów korporacyjnych. O naszym sukcesie na tym polu świadczy jednak nie tylko imponująca liczba, ale przede wszystkim uzyskane referencje. Na ich podstawie możemy śmiało na wstępie zapewnić wszystkim zainteresowanym obopólną satysfakcję.

Jeżeli zależy Państwu zatem, aby pracownicy Waszego przedsiębiorstwa swobodnie prowadzili rozmowy w języku hiszpańskim z klientami oraz partnerami biznesowymi, kurs w Profi-Lingua będzie najlepszym możliwym wyborem!

Kurs hiszpańskiego dla firm szyty na miarę

W Profi-Lingua na pierwszym miejscu stawiamy potrzeby oraz preferencje naszych Słuchaczy. W związku z tym jeszcze przed rozpoczęciem szkolenia przeprowadzimy w Państwa firmie audyt językowy. Przyjmuje on zazwyczaj dwie formy: ankiety oraz testu znajomości języka.

Wyniki testu stanowią dla nas podstawę podziału na grupy zaawansowania. W przypadku wątpliwości oferujemy również rozmowę z lektorem, który dokonuje ostatecznej weryfikacji poziomu Słuchacza. Z kolei wyniki ankiety są dla nas źródłem informacji na temat oczekiwań Kursantów względem szkolenia.

Tematyka zajęć z j. hiszpańskiego

Przed rozpoczęciem zajęć wspólnie z Klientem ustalamy tematykę całego szkolenia. Największą popularnością cieszą się w Profi-Lingua kursy języka ogólnego, kursy biznesowe oraz konwersacyjne, ale jesteśmy w stanie zorganizować dla Państwa np. kurs języka medycznego, technicznego czy prawniczego. Wszystko zależy od branży, w której dana firma się specjalizuje. Każdemu przedsiębiorstwu czy instytucji, która wybiera nasze szkolenie, zapewniamy bowiem indywidualne podejście oraz indywidualny program nauczania.

W naszej ofercie znajdują się także warsztaty językowe, podczas których uczymy Słuchaczy prowadzenia negocjacji, korespondencji, prezentacji oraz spotkań biznesowych w języku hiszpańskim.

Harmonogram szkolenia dla Państwa firmy

Jedną z głównych cech szkoleń dla firm w Profi-Lingua jest elastyczny harmonogram. Pozostawiamy naszym Klientom decyzyjność w kluczowych kwestiach związanych z organizacją kursu. Tylko u nas mogą Państwo wybrać dogodne terminy zajęć, ich częstotliwość oraz liczbę.

UWAGA: Na życzenie Klienta przed rozpoczęciem kursu przeprowadzamy lekcję próbną!

Kurs dla firm z języka hiszpańskiego można rozpocząć w każdej chwili – wystarczy tylko się z nami skontaktować! W przypadku tego typu zajęć nie odwołujemy się bowiem do harmonogramu roku szkolnego i prowadzimy rekrutację ciągłą.

Gdzie odbywają się zajęcia?

W kwestii lokalizacji zajęć z j. hiszpańskiego proponujemy Państwu dwa rozwiązania: możemy zorganizować lekcje w siedzibie Państwa firmy bądź w jednej z dwóch placówek Profi-Lingua w Gdańsku. 
Szczegóły prosimy ustalać przy zapisie na kurs.

Zapraszamy wszystkie firmy, które chcą rozpocząć działalność na rynku międzynarodowym!

Pomożemy Państwu osiągnąć sukces! 

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem