Czas na wakacje w Profi-Lingua Szczegóły

Indywidualny kurs hiszpańskiego w Gdańsku

W Profi-Lingua wychodzimy naprzeciw wszystkim osobom zapracowanym, które chcą poznawać język hiszpański na własnych warunkach! Spersonalizowany program nauczania, wpływ na kształt harmonogramu zajęć, bezpłatny dojazd lektora do Słuchacza – to tylko niektóre punkty naszej oferty kursów indywidualnych.

Jeżeli cenią sobie Państwo wygodę i elastyczność, zapraszamy do zapoznania się z propozycją, którą przygotowaliśmy. Zapewniamy, że od lat zadowala ona nawet najbardziej wymagających Kursantów!

Hiszpański face to face

Oferta kursów indywidualnych w Profi-Lingua jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie mogą bądź – z jakichś powodów – nie chcą uczestniczyć w zajęciach grupowych. Do jej głównych zalet należą:

  • realny wpływ Słuchacza na tematykę zajęć – u nas Kursant sam wybiera zagadnienia z zakresu języka hiszpańskiego, które zostaną omówione podczas lekcji!
  • możliwość wyboru formuły szkolenia – prowadzimy kursy j. hiszpańskiego ogólnego, ale również kursy specjalistyczne, konwersacyjne i intensywne!
  • kameralna atmosfera, która sprzyja przełamywaniu bariery komunikacyjnej
  • dostosowanie tempa nauki do możliwości językowych Słuchacza
  • bezpłatny dojazd lektora do ucznia na terenie Gdańska

Indywidualne zajęcia z hiszpańskiego – dla kogo?

Na indywidualne zajęcia z j. hiszpańskiego w Profi-Lingua może zapisać się absolutnie KAŻDY zainteresowany naszą ofertą. Organizujemy kursy dla osób w różnym wieku i na różnym poziomie zaawansowania. Za każdym razem opracowujemy dla Słuchacza spersonalizowany program nauczania, który jest dostosowany do jego potrzeb i sugestii.

W kwestii tematyki pozostajemy otwarci na Państwa propozycję. Przygotowujemy naszych Kursantów zarówno do wyjazdów zagranicznych, jak i posługiwania się językiem hiszpańskim w sytuacjach zawodowych. Nasi lektorze na życzenie Słuchacza wprowadzają bowiem słownictwo, które obowiązuje w określonej branży.

Możemy dla Państwa przeprowadzić również szkolenia z prowadzenia negocjacji, korespondencji, prezentacji bądź spotkań biznesowych w języku hiszpańskim.

Z hiszpańskim face to face

Kurs indywidualny w Profi-Lingua składa się z zajęć face to face. Oznacza to, że Słuchacz spotyka się z lektorem bez obecności osób trzecich. Taka forma sprzyja kameralnej atmosferze, a ta z kolei przełamywaniu strachu przed mówieniem w obcym języku. Jeżeli mają Państwo problem z płynną komunikacją werbalną, zapraszamy do nas – pokonamy go razem!

Korepetycje z j. hiszpańskiego – kiedy i gdzie?

Na pierwszym miejscu stawiamy Państwa komfort, dlatego pozostawiamy Wam decyzyjność w sprawach związanych z terminami, częstotliwością oraz liczbą lekcji. W Profi-Lingua Słuchacze kursów indywidualnych mogą zatem bez problemu dostosować zajęcia z języka hiszpańskiego do swojego grafiku.

Podobną elastyczność zapewniamy w kwestii lokalizacji i równocześnie gwarantujemy bezpłatny dojazd lektora na terenie Gdańska. Jeżeli dysponujemy w wyznaczonym przez Państwa czasie wolnymi salami dydaktycznymi, możemy zorganizować lekcje hiszpańskiego w jednej z naszych filii - przy ul. Wały Jagiellońskie 26/5  bądź przy ul. Grunwaldzkiej 76-78. Szczegóły dotyczące miejsca zajęć prosimy ustalać przy zapisie na kurs.

W przypadku indywidualnych kursów języka hiszpańskiego prowadzimy rekrutację ciągłą!

Mogą Państwo dołączyć do grona naszych Słuchaczy w każdej chwili – ZAPRASZAMY! 

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem