Czas na wakacje w Profi-Lingua Szczegóły

Kurs języka hiszpańskiego w Gdańsku

Hiszpański jest językiem ojczystym ponad 400 milionów ludzi i językiem urzędowym w 20 państwach świata. Jego znajomość przydaje się jednak nie tylko podczas dalszych i bliższych podróży za granicę, ale również w naszym kraju. Wystarczy przejrzeć oferty pracy, aby zauważyć, że inwestycja w kurs j. hiszpańskiego jest równocześnie inwestycją w kompetencje zawodowe. Jeżeli zależy Ci na samorozwoju, zapraszamy do Profi-Lingua!

Jak zapisać się na kurs w naszej szkole? To banalnie proste! Zapoznaj się z naszą ofertą i podejmij decyzję. Jeżeli uznasz, że kurs hiszpańskiego w Profi-Lingua jest dla Ciebie, wypełnij FORMULARZ lub rozwiąż BEZPŁATNY TEST. Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin i na podstawie wyników testu zaproponujemy grupę o odpowiednim poziomie zaawansowania.

UWAGA: Formularz i test mają charakter niezobowiązujący, niemniej stanowią dla nas informację o Twoim zainteresowaniu nauką w Profi-Lingua.

Nauka j. hiszpańskiego w Profi-Lingua

W naszej szkole uczymy języka hiszpańskiego ogólnego. Oznacza to, w trakcie zajęć wprowadzamy takie konstrukcje gramatyczne oraz słownictwo, których znajomość pozwala na płynną komunikację w różnych sytuacjach. Kompleksowe podejście do języka czyni kurs hiszpańskiego w Profi-Lingua atrakcyjnym zarówno dla osób, które chcą posługiwać się tym językiem w prywatnym życiu, jak i w środowisku zawodowym.

Największy nacisk kładziemy na umiejętność komunikacji werbalnej. W związku z tym dla chętnych uczestników kursu organizujemy dodatkowe lekcje konwersacji, a podczas zajęć obowiązkowych przeprowadzamt improwizacje symulujące realne sytuacje. Bariera językowa? Dla naszych Słuchaczy takie pojęcie nie istnieje!

W Profi-Lingua zależy nam, abyś poznawał język hiszpański w praktyce. W trakcie lekcji nie tylko rozwiązujemy zadania z podręcznika, ale również pracujemy na autentycznych materiałach prasowych, telewizyjnych oraz filmowych.

Wybierając naszą szkołę, wybierasz również wykwalifikowanych i sprawdzonych lektorów j. hiszpańskiego z doświadczeniem pedagogicznym. Co więcej, część zajęć w ramach  kursu prowadzą native speakerzy. Chciałbyś uczyć się od najlepszych? Zapraszamy!

Pakiet Słuchacza – 160 lekcji hiszpańskiego w atrakcyjnej cenie!

Wszystkie osoby, które zapiszą się na kurs j. hiszpańskiego w Profi-Lingua mogą liczyć na bogaty Pakiet Słuchacza, w skład którego wchodzą:

 • 120 lekcje obowiązkowe (stałe terminy zajęć)
 • 60 lekcji dodatkowych konwersacji (elastyczne terminy)
 • warsztaty gramatyczne i fonetyczne
 • konsultacje z lektorem prowadzącym (przed zajęciami albo przez e-mail)
 • nieograniczony dostęp do zasobów biblioteki i mediateki w siedzibie szkoły
 • dostęp do e-Akademii przez internet
 • zniżka na podręczniki
 • możliwość udziału w zajęciach z innego języka obcego na poziomie dla osób początkujących – u nas płacisz za jeden język, a uczysz się dwóch!

UWAGA: Jesteś studentem? Jeżeli tak, koniecznie okaż swoją legitymację w sekretariacie naszej szkoły i zapytaj o atrakcyjny rabat!

Kursy egzaminacyjne języka hiszpańskiego

Jeżeli chcesz utrwalić gramatykę oraz wzbogacić słownictwo, kurs egzaminacyjny j. hiszpańskiego w Profi-Lingua będzi najlepszym wyborem!

Hiszpański w Profi-Lingua – terminy i lokalizacja

 • wszystkie kursy j. hiszpańskiego w naszej szkole (także kursy egzaminacyje) rozpoczynają się w październiku i trwają do czerwca
 • zajęcia odbywają się w salach dydaktycznych Profi-Lingua
 • organizujemy lekcje od poniedziałku do soboty w godzinach porannych oraz popołudniowych
 • oferujemy szeroki wybór terminów oraz grup zaawansowania
 • w Gdańsku Profi-Lingua dysponuje dwoma siedzibami – na ul. Wały Jagiellońskie 26/5 lub na ul. Grunwaldzkiej 76-78

Wybierz jedną z dwóch filii i rozpocznij w niej swoją przygodę z hiszpańskim!

Zapraszamy! Invitamos!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem