Czas na wakacje w Profi-Lingua Szczegóły

Kurs niemieckiego dla firm w Gdańsku

Wypełnij formularz kontaktowy

Nazwa firmy
Telefon
Adres e-mail
Adres
Miasto
Osoba kontaktowa
Treść zapytania

Administratorem danych osobowych są Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, Aleje Jerozolimskie 96, [WSiP]. Dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu są przetwarzane zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie oraz w celach archiwalnych. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Język niemiecki jest językiem urzędowym sześciu państw europejskich. Jeżeli zatem chcą Państwo rozwijać swój biznes poza granicami Polski, warto zainwestować w szkolenie, które zorganizujemy specjalnie dla Waszego przedsiębiorstwa w szkole Profi-Lingua!

Dlaczego warto wybrać Profi-Lingua?

  • stoi za nami 25 lat doświadczenia oraz ponad 1000 zadowolonych Klientów korporacyjnych
  • zajęcia z języka niemieckiego w naszej szkole prowadzą wyłącznie sprawdzeni i wykwalifikowani lektorzy z doświadczeniem pedagogicznym
  • oferujemy możliwość lekcji z native speakerami
  • dla naszych Klientów przygotowujemy indywidualną ofertę programową
  • organizujemy kursy dla osób początkujących i zaawansowanych
  • zapewniamy dojazd lektora na terenie Gdańska
  • organizujemy lekcję próbną dla firm zainteresowanych naszym szkoleniem!

Audyt językowy

W Profi-Lingua współpracę z firmą, która okaże zainteresowanie kursem j. niemieckiego, rozpoczynamy od bezpłatnego audytu. Przeprowadzamy go wśród pracowników danego przedsiębiorstwa i zazwyczaj przyjmuje on formę ankiety oraz testu znajomości języka.

Wyniki audytu stanowią dla nas podstawę podziału na uczestników kursu grupy oraz informację na temat oczekiwań przyszłych Słuchaczy względem szkolenia. Potrzeby językowe Klienta oraz sugestie stawiamy bowiem zawsze na pierwszym miejscu i są one dla nas punktem wyjścia do przygotowania indywidualnej oferty programowej.

Wybór tematyki zajęć

Pozostawiamy w Państwa rękach wybór tematyki zajęć z niemieckiego. Możemy zorganizować zarówno kurs języka ogólnego, jak i kurs specjalistyczny (np. języka biznesowego, technicznego czy medycznego).

W naszej ofercie znajdą Państwo także kursy konwersacyjne oraz szkolenia intensywne, które cieszą się popularnością zwłaszcza wśród kadry managerskiej.

Z sukcesem prowadzimy również warsztaty, obejmujące naukę prowadzenia negocjacji, korespondencji, prezentacji bądź spotkań biznesowych w języku niemieckim.

Harmonogram kursu j. niemieckiego dla firm

W Profi-Lingua jesteśmy elastyczni w sprawach harmonogramu kursu języka niemieckiego dla firm i opracowujemy go zawsze w porozumieniu z Klientem.

Wybierając naszą szkołę, wybierają Państwo zatem decyzyjność w kwestiach dotyczących terminów, częstotliwości oraz liczby lekcji. Grafik zajęć z niemieckiego zostanie dopasowany do obowiązków zawodowych oraz prywatnych Słuchaczy.

Mogą Państwo zgłosić się do naszej szkoły w każdej chwili i zapisać swoich pracowników na szkolenie językowe. Kurs rozpocznie się po ustaleniu wszystkich szczegółów.

Zajęcia z niemieckiego – lokalizacja

Zajęcia z języka niemieckiego mogą odbywać się zarówno w siedzibie Państwa firmy, jak i w siedzibie szkoły Profi-Lingua. W Gdańsku prowadzimy dwie filie: przy ul. Wały Jagiellońskie 26/5 oraz przy ul. Grunwaldzkiej 76-78. Do obu placówek serdecznie zapraszamy!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem