Czas na wakacje w Profi-Lingua Szczegóły

Indywidualny kurs niemieckiego w Gdańsku

Opis indywidualnego kursu języka niemieckiego w Profi-Lingua można zamknąć w czterech słowach: komfort, elastyczność i maksymalne efekty. Naszym Słuchaczom oferujemy bowiem zajęcia dostosowane w 100% do ich potrzeb oraz oczekiwań.

Każdy Kursant, który wybierze szkolenie w Pofi-Lingua, może liczyć na spersonalizowany program nauczania oraz harmonogram lekcji dopasowany do Jego grafiku. Jeżeli chcieliby zatem Państwo poznawać j. niemiecki na własnych warunkach, zapraszamy do naszej szkoły!

Jak wyglądają indywidualne zajęcia z j. niemieckiego?

W Profi-Lingua w ramach kursów indywidualnych oferujemy Państwu zajęcia face to face. Oznacza to, że spotkania ucznia z nauczycielem odbywają bez obecności osób trzecich. Kameralna atmosfera sprawia, że nawet osoby najbardziej nieśmiałe są w stanie przełamać swoją barierę językową i nabywają umiejętności płynnej komunikacji. Równocześnie taka forma zajęć umożliwia dostosowanie programu oraz toku nauczania do Słuchacza.

Przy opracowywaniu indywidualnej oferty bierzemy pod uwagę m.in. wiek, poziom znajomości języka, zainteresowania oraz wszelkie sugestie Kursanta.

Nie stawiamy żadnych granic odnośnie tematyki zajęć. Prowadzimy indywidualne szkolenia zarówno z zakresu języka niemieckiego ogólnego, jak i kursy specjalistyczne, podczas których nasi Słuchacze mogą poznać m.in. język medyczny, biznesowy, prawniczy czy techniczny. W gronie naszych Słuchaczy znajdują się osoby wykonujące różne zawody. Dla nas jednak nie stanowi problemu wprowadzanie w trakcie lekcji słownictwa branżowego.

W naszej ofercie kursów indywidualnych znajdą Państwo także kursy konwersacyjne oraz intensywne.

Najwyższa jakość kształcenia!

W Profi-Lingua pracują wyłącznie wykwalifikowani i sprawdzeni lektorzy języka niemieckiego oraz native speakerzy, dla których przekazywanie wiedzy jest nie tylko pracą, ale również pasją. Zaangażowanie naszych nauczycieli sprawia, że Kursant czuwa się dodatkowo zmotywowany, a owa motywacja przekłada się na szybkie i satysfakcjonujące obie strony efekty.

Indywidualne kursy w naszej szkole można porównać do korepetycji z języka niemieckiego. Różnica polega na tym, że wszelkie sprawy organizacyjne bierzemy na siebie. Wybierając Profi-Lingua, nie muszą Państwo martwić się poszukiwaniami odpowiedniego lektora. Zapewniamy pełen profesjonalizm oraz najwyższą jakość kształcenia, czego dowodem jest chociażby nagroda Grand Prix Laur Klienta, która została przyznana naszej szkole.

Niemiecki face to face – lokalizacja oraz harmonogram

W Profi-Lingua najważniejszy jest dla nas Państwa komfort. Zdając sobie sprawę, jak trudno znaleźć czas na naukę, zapewniamy Słuchaczom kursów indywidualnych możliwość wyboru dogodnych terminów zajęć. U nas mają Państwo również wpływ na częstotliwość oraz liczbę lekcji j. niemieckiego, które odbywają się w ramach szkolenia.

UWAGA: Indywidualny kurs j. niemieckiego w Profi-Lingua mogą Państwo rozpocząć w każdej chwili, gdyż prowadzimy rekrutację ciągłą!

Zajęcia indywidualne odbywają się zazwyczaj w domu prywatnym Słuchacza bądź w firmie. Istnieje również możliwość zorganizowania lekcji w jednej z gdańskich filii Profi-Lingua – przy ul. Wały Jagiellońskie 26/5 bądź przy ul. Grunwaldzkiej 76-78. Kwestię lokalizacji ustalamy z Kursantem podczas zapisów.

 

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem