Czas na wakacje w Profi-Lingua Szczegóły

Maturalny kurs niemieckiego w Gdańsku

Wypełnij formularz! Zdobądź specjalny rabat na kurs maturalny

Imię i nazwisko
Telefon
Adres e-mail
Miasto
Treść pytania
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych, poprzez kanały :
Telefon E-mail SMS

Matura z języka niemieckiego zbliża się wielkimi krokami, a Ty nie wiesz, które zagadnienia powinieneś powtórzyć? Masz problem z uporządkowaniem wiedzy zdobywanej przez lata? Boisz się, że nie zdążysz nadrobić ewentualnych zaległości? Zapomnij o swoich rozterkach. Wybierając Profi-Lingua, wybierasz kompleksowe przygotowanie do egzaminów maturalnych. Z nami wszyscy zdają!

Matura z języka niemieckiego z Profi-Lingua

  1. W szkole Profi-Lingua w Gdańsku oferujemy przygotowanie do matury z języka niemieckiego na poziomie podstawowym oraz na poziomie rozszerzonym.
  2. W trakcie kursu nasi Słuchacze aktywnie rozwijają cztery podstawowe kompetencje językowe: rozumienie ze słuchu, mówienie, czytanie i pisanie.
  3. Korzystamy z oryginalnych arkuszy maturalnych z poprzednich lat, dzięki czemu Kursant poznaje wszystkie typy zadań, które pojawiają się na maturze.
  4. Program naszego kursu został opracowany przez egzaminatorów, którzy zasiadają w komisjach maturalnych.
  5. Zapoznajemy Słuchaczy ze strukturą, technikami egzaminacyjnymi oraz wytycznymi oceniania arkuszy maturalnych oraz wypowiedzi ustnych.
  6. Organizujemy w naszej szkole próbne matury, które pozwalają Kursantowi nie tylko sprawdzić swoją wiedzę oraz umiejętności językowe, ale również oswajają go ze stresem, który towarzyszy egzaminom.

Pakiet Maturzysty

W ramach kursu maturalnego z języka niemieckiego w Profi-Lingua oferujemy 80 lekcji 40-minutowych obowiązkowych oraz możliwość udziału w dodatkowych zajęciach konwersacyjnych i warsztatach gramatycznych i fonetycznych, które organizujemy w naszej szkole dla wszystkich zainteresowanych Słuchaczy. Od Ciebie zależy zatem w ilu lekcjach weźmiesz udział i ile czasu poświęcisz na przygotowanie do matury!

Słuchaczom kursów maturalnych zapewniamy także bezpłatne konsultacje z lektorem prowadzącym, dostęp do zasobów biblioteki i wypożyczalni DVD w Profi-Lingua oraz możliwość kontynuowania nauki w domu przez internet dzięki platformie e-Akademia.

Drugi Język Gratis

Uczestnicy kursów maturalnych w Profi-Lingua mogą zapisać się na bezpłatne zajęcia z innego języka obcego na poziomie dla osób początkujących w ramach promocji „Drugi Język Gratis”. O szczegóły zapytaj w naszym sekretariacie.

Niemiecki dla Maturzystów – organizacja kursu

  • kurs maturalny z języka niemieckiego rozpoczyna się w październiku i trwa do kwietnia
  • gwarantujemy szeroki wachlarz terminów zajęć
  • organizujemy lekcje dla Maturzystów także w soboty
  • wszystkie zajęcia odbywają się w naszych własnych salach dydaktycznych

W Gdańsku działają dwie filie Profi-Lingua: przy ul. Wały Jagiellońskie 26/5 oraz przy ul. Grunwaldzkiej 76-78.

Wybierz jedną z nich i rozpocznij z nami przygotowania do matury z j.niemieckiego! Zapraszamy!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem