Czas na wakacje w Profi-Lingua Szczegóły

Kurs języka niemieckiego w Gdańsku

Jeżeli planujesz rozpocząć bądź kontynuować swoją przygodę z niemieckim, zapraszamy Cię do Profi-Lingua. Pakiet Słuchacza bogaty w bezpłatne zajęcia dodatkowe, lekcje prowadzone przez native speakerów, szeroki wybór terminów, oferta „Drugi Język Gratis” – to tylko część tego, co przygotowaliśmy dla naszych Kursantów!

Chciałbyś dołączyć do ich grona? Wypełnij FORMULARZ (dla początkujących) bądź rozwiąż BEZPŁATNY TEST. Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin i na podstawie wyniku testu zaproponujemy zajęcia w grupie o odpowiednim poziomie zaawansowania. Równocześnie informujemy, że formularz i test mają charakter niezobowiązujący.

Niemiecki dla wszystkich!

  1. W Profi-Lingua uczymy języka ogólnego. Nasze kursy są zatem przeznaczone zarówno dla osób, które zamierzają posługiwać się niemieckim w sytuacjach życia prywatnego, jak i w środowisku pracy.
  2. Stawiamy na różnorodną tematykę zajęć i praktyczne umiejętności. Nasi Słuchacze ćwiczą wszystkie podstawowe sprawności językowe: rozumienie ze słuchu, czytanie, pisanie oraz mówienie.
  3. Największy nacisk kładziemy na umiejętność płynnej komunikacji werbalnej, dlatego zapewniamy Kursantom dodatkowe zajęcia z konwersacji. Podczas lekcji przeprowadzamy także improwizacje symulujące realne sytuacje, aby Słuchacz potrafił nawiązać kontakt z osobą niemieckojęzyczną w każdych okolicznościach.
  4. Kursanci Profi-Lingua mają kontakt z żywym językiem – na zajęciach wykorzystujemy autentyczne materiały prasowe, fragmenty programów telewizyjnych oraz filmów, dzięki czemu Słuchacz poznaje niemiecki w praktyce.
  5. Dbając o komfort naszych uczniów, oferujemy największy wybór terminów zajęć oraz grup zaawansowania. Z nami bez problemu znajdziesz czas na naukę niemieckiego w swoim grafiku!

Z niemieckim non-stop!

Wybierając kurs j. niemieckiego w Profi-Lingua, wybierasz pakiet aż 160 lekcji (120 lekcji obowiązkowych i 40 zajęć dodatkowych konwersacji), możliwość udziału w warsztatach gramatycznych i fonetycznych, konsultacje z lektorem prowadzącym oraz dostęp do zasobów biblioteki i mediateki w siedzibie naszej szkoły. Ponadto dzięki platformie e-Akademia umożliwimy Ci samodzielną naukę języka w domu!

Wszystkim Kursantom zapewniamy również zniżkę na podręczniki, a studenci mogą w Profi-Lingua liczyć na atrakcyjne rabaty. O szczegóły zapytaj w naszym sekretariacie.

Nie jesteś jeszcze przekonany? Przeczytaj o naszej ofercie „Drugi Język Gratis”!

Drugi Język Gratis

W Profi-Lingua zapisując się na kurs j. niemieckiego w grupie, możesz wziąć udział w zajęciach z innego języka obcego na poziomie dla osób początkujących GRATIS! Innymi słowy, płacisz za jeden język, a uczysz się dwóch!

Droga do certyfikatu z Profi-Lingua

W Profi-Lingua organizujemy kursy egzaminacyjne – zapraszamy serdecznie wszystkie osoby, które chciałyby zdobyć certyfikat potwierdzający ich znajomość języka niemieckiego. Przygotowujemy Słuchaczy do egzaminów w  Instytucie Goethego oraz TELC (The European Language Certificates).

Podczas zajęć w naszej szkole poznasz strukturę oraz wymagania poszczególnych egzaminów oraz rodzaje zadań, które pojawiają się na arkuszach egzaminacyjnych. Pomożemy Ci także utrwalić gramatykę, wzbogacić słownictwo oraz nadrobić ewentualne braki.

Uczestnicy kursów egzaminacyjnych w Profi-Lingua –  oprócz lekcji wchodzących w podstawowy pakiet Słuchacza – mogą również uczęszczać na dodatkowe zajęcia w ramach tzw. ZD Club.

Niemiecki w Gdańsku – organizacja

  • wszystkie kursy grupowe j. niemieckiego w Profi-Lingua trwają od października do czerwca
  • kurs dzieli się na dwa semestry, a zaliczenie obu oznacza awans do grupy o wyższym poziomie zaawansowania
  • możesz dołączyć do grona naszych Słuchaczy od drugiego semestru
  • organizujemy lekcje od poniedziałku do soboty zarówno w godzinach porannych, jak i w godzinach wieczornych
  • część zajęć z j. niemieckiego w Profi-Lingua prowadzą native speakerzy

Czekamy na Ciebie na ul. Wały Jagiellońskie 26/5 oraz na ul. Grunwaldzkiej 76-78 w Gdańsku!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem