Czas na wakacje w Profi-Lingua Szczegóły

Indywidualny kurs norweskiego w Gdańsku

Indywidualne kursy języka norweskiego są kursami szytymi na miarę potrzeb oraz oczekiwań naszych Słuchaczy. Spersonalizowany program nauczania, możliwość wpływu na kształt harmonogramu oraz wyboru dogodnej lokalizacji zajęć – takie idealne połączenie występuje tylko w Profi-Lingua. Jeżeli zależy Państwu na komfortowych warunkach, zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą!

Face to face z językiem norweskim

Kursy indywidualne w Profi-Lingua to zajęcia face to face. Spotkania Słuchacza z lektorem języka norweskiego przebiegają zatem w kameralnej atmosferze i nie uczestniczą w nich osoby trzecie. Taka bezpośrednia relacja nauczyciel-uczeń sprzyja przełamywaniu barier komunikacyjnych, gdyż Kursant czuje się swobodnie i komfortowo w trakcie lekcji. Tym samym zajęcia indywidualne są zatem świetnym rozwiązaniem dla wszystkich osób, które odczuwają strach przed mówieniem w obcym języku.

Podczas kursu Słuchacz rozwija aktywnie także pozostałe sprawności językowe: rozumienie ze słuchu, czytanie oraz pisanie. Tempo nauczania dostosowane jest do Jego możliwości oraz potrzeb. Zagadnieniom sprawiającym jakiekolwiek trudności Kursantowi można poświęcić więcej czasu. W przypadku kursów indywidualnych nie ma bowiem problemu z presją ze strony grupy i pośpiechem odnośnie realizacji programu.

Spersonalizowany program nauczania

Każda osoba, która wybiera indywidualny kurs języka norweskiego, może liczyć na spersonalizowany program nauczania. Podczas jego opracowywania kierujemy się przede wszystkim potrzebami oraz preferencjami Słuchacza. Pod uwagę bierzemy także wiek oraz poziom znajomości języka.

W Profi-Lingua Słuchacz sam może wybrać zagadnienia, które zostaną omówione w trakcie kursu. Prowadzimy zarówno kursy z zakresu języka ogólnego, jak i kursy specjalistyczne. U nas mogą Państwo poznać m.in. język medyczny, prawniczy, techniczny czy biznesowy. Z tego względu zajęcia indywidualne są często wybierane przez osoby, którym zależy na podwyższeniu kompetencji zawodowych.

Korepetycje z j. norweskiego – kiedy i gdzie?

Kwestie dotyczące harmonogramu kursu zawsze ustalamy w porozumieniu z Słuchaczem. Nie narzucamy odgórnie terminów zajęć. W Profi-Lingua Kursant decyduje, kiedy chce uczyć się j. norweskiego. Pozostawiamy również w Jego rękach sprawy dotyczące częstotliwości oraz liczby lekcji.

Indywidualny kurs w naszej szkole mogą Państwo rozpocząć w dowolnym momencie, niezależnie od harmonogramu roku szkolnego.

W przypadku kursów indywidualnych mają Państwo prawo wyboru dogodnej dla siebie lokalizacji zajęć z języka norweskiego. Zazwyczaj organizujemy lekcje w domach prywatnych bądź w siedzibach firm. W przypadku dostępnych sal spotkania Słuchacza z lektorem mogą odbywać się również w jednej z naszych dwóch placówek w Gdańsku, tj. przy ul. Wały Jagiellońskie 26/5 bądź przy ul. Grunwaldzkiej 76-78. Sugestię dotyczącą miejsca zajęć prosimy przedstawić pracownikom Profi-Lingua w momencie zapisu na kurs.

Osoby zainteresowane kursem indywidualnym prosimy o kontakt z sekretariatem!

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania! Zapraszamy!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem