Czas na wakacje w Profi-Lingua Szczegóły

Kurs języka norweskiego w Gdańsku

Coraz więcej osób decyduje się poświęcić swój czas i pieniądze na naukę norweskiego. Zwykle wybór ten wiąże się z chęcią wyjazdu za granicę bądź z inwestycją w kompetencje zawodowe. W Profi-Lingua bierzemy to pod uwagę, dlatego program naszego kursu został opracowany w taki sposób, aby zajęcia były przydatne i atrakcyjne zarówno dla osób, które chcą posługiwać się norweskim w życiu prywatnym, jak i dla tych, którym zależy na płynnej komunikacji w środowisku pracy.

Jak wyglądają zajęcia z j. norweskiego?

W Profi-Lingua za cel stawiamy sobie przełamywanie barier komunikacyjnych. Z tego względu największy nacisk kładziemy na umiejętność prowadzenia rozmowy w języku obcym. W trakcie zajęć przeprowadzamy improwizacje symulujące realne sytuacje, aby przygotować Słuchacza do posługiwania się norweskim w różnych okolicznościach. Ponadto zapewniamy wszystkim Kursantom możliwość udziału w dodatkowych lekcjach konwersacji.

Nasi Słuchacze aktywnie rozwijają podczas kursu również inne sprawności językowe: czytanie, pisanie oraz rozumienie ze słuchu. Poznają zasady gramatyki norweskiej oraz z każdą lekcją wzbogacają swój zasób słownictwa. Uczymy także formułowania opinii oraz argumentowania.

Zajęcia w naszej szkole odbywają się w niewielkich grupach. Prowadzą je sprawdzeni lektorzy języka norweskiego z przygotowaniem pedagogicznym, dla których nauczanie jest pasją! Ich postawa znajduje odzwierciedlenie w motywacji Kursantów do nauki, a zatem w efektywności całego kursu.

do 160 lekcji języka norweskiego w atrakcyjnej cenie!

W Profi-Lingua zapewniamy wszystkim uczestnikom kursów języka norweskiego bogaty Pakiet Słuchacza. W jego skład wchodzą:

 • 120 lekcje obowiązkowe, odbywające się w stałych terminach
 • 40 lekcji dodatkowych konwersacji, które organizujemy dla zainteresowanych Słuchaczy
 • warsztaty gramatyczne i fonetyczne
 • indywidualne konsultacje z lektorem prowadzącym
 • dostęp do zasobów biblioteki i mediateki w siedzibie szkoły
 • dostęp do e-Akademii (możliwość nauki norweskiego przez internet)
 • zniżka na podręczniki
 • bezpłatne zajęcia z innego języka obcego na poziomie dla osób początkujących w ramach promocji „Drugi Język Gratis”

UWAGA: Jeżeli jesteś studentem, koniecznie podczas zapisu okaż aktualną legitymację, a otrzymasz atrakcyjny rabat!

Jak się zapisać?

Spodobała Ci się nasza oferta kursu języka norweskiego? Rozwiąż BEZPŁATNY TEST lub wypełnij FORMULARZ. Pracownicy Profi-Lingua skontaktują się z Tobą, przekażą informację o wynikach testu i zaproponują grupę o adekwatnym poziomie zaawansowania. Z przyjemnością odpowiemy także na wszystkie Twoje pytania. 

Organizacja kursu języka norweskiego

 1. Kurs rozpoczyna się w październiku i trwa do czerwca. Do grona naszych Słuchaczy możesz dołączyć także w przerwie między semestralnej, tj. na przełomie lutego/marca.
 2. Organizujemy lekcje od poniedziałku do soboty zarówno w godzinach porannych, jak i popołudniowych.
 3. Oferujemy kursy z norweskiego na czterech poziomach zaawansowania.
 4. Wszystkie zajęcia dodatkowe i obowiązkowe odbywają się w siedzibie Profi-Lingua  – nie wynajmujemy sal dydaktycznych od innych szkół!
 5. W Gdańsku szkoła Profi-Lingua ma dwa oddziały – na ul. Wały Jagiellońskie 26/5 oraz na ul. Grunwaldzkiej 76-78. W obu prowadzimy zajęcia z norweskiego, więc wybór placówki, w której rozpoczniesz swoją naukę, zależy tylko od Ciebie! Zapraszamy!
Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem