Czas na wakacje w Profi-Lingua Szczegóły

Indywidualny kurs portugalskiego w Gdańsku

Obowiązki zawodowe i prywatne wielu osobom uniemożliwiają udział w kursach grupowych, których harmonogram jest sztywny i z góry ustalony. Dlatego w Profi-Lingua oferujemy zajęcia indywidualne z języka portugalskiego. Z nami znajdą Państwo bez problemu czas na naukę!

Założenia kursu indywidualnego

  1. Na pierwszym miejscu stawiamy potrzeby oraz oczekiwania Słuchacza, którego traktujemy jako współtwórcę oferty.
  2. Kursantom zapewniamy decyzyjność w sprawach dotyczących terminów zajęć z języka portugalskiego.
  3. Słuchacz ma realny wpływ na tematykę kursu i może zaproponować zagadnienia, które zostaną włączone do programu nauczania.
  4. Naukę języka portugalskiego w przypadku kursów indywidualnych można rozpocząć w każdej chwili!

Portugalski indywidualnie – jak to wygląda?

Indywidualny kurs języka portugalskiego w Profi-Lingua składa się zajęć face to face. W spotkaniach Słuchacza z lektorem nie biorą zatem udziału osoby trzecie. Ta bezpośrednia relacja nauczyciel-uczeń oraz kameralna atmosfera umożliwia szybkie przełamanie barier komunikacyjnych oraz dostosowanie tempa nauczania do możliwości językowych Kursanta. Sprzyja także realizacji spersonalizowanego programu nauczania, który zapewniamy każdej osobie wybierającej zajęcia indywidualne w naszej szkole.

Podczas opracowywania spersonalizowanego programu nauczania bierzemy pod uwagę szereg wytycznych m.in. wiek Słuchacza, poziom znajomości języka, a także Jego sugestie oraz oczekiwania względem kursu. Szczegóły dotyczące zagadnień i tematyki są omawiane w trakcie konsultacji z lektorem przed pierwszymi zajęciami.

Przygotowujemy zajęcia indywidualne zarówno z zakresu języka portugalskiego ogólnego, jak i zajęcia z języka specjalistycznego np. medycznego, biznesowego czy prawniczego. Organizujemy także kursy konwersacyjne przeznaczone zwłaszcza dla osób, które mają problem z komunikacją werbalną.

Indywidualne kursy j. portugalskiego w Profi-Lingua wybierają osoby różnej profesji. Wiele z nich decyduje się na zajęcia w naszej szkole, aby podwyższyć swoje kompetencje zawodowe. Dlatego na życzenie Słuchacza wprowadzamy słownictwo branży, w której pracuje. Przeprowadzamy także warsztaty z prowadzenia negocjacji, prezentacji, korespondencji czy spotkań biznesowych w języku portugalskim.

Korepetycje z j. portugalskiego – harmonogram oraz lokalizacja

Osoby, które zdecydują się na indywidualne zajęcia z portugalskiego w Profi-Lingua, mają prawo wyboru terminów, częstotliwości oraz liczby lekcji. Kwestie dotyczące intensywności oraz długości całego kursu zależą zatem od Państwa preferencji.

Odnośnie lokalizacji jesteśmy równie elastyczni i otwarci na propozycje. Organizujemy zajęcia zarówno w domach prywatnych, jak i w siedzibach firm. Lekcje indywidualne mogą odbywać się także w jednym z naszych dwóch oddziałów – przy ul. Wały Jagiellońskie 26/5 bądź przy ul. Grunwaldzkiej 76-78 w Gdańsku.

Osoby zainteresowane nauką portugalskiego w Profi-Lingua zapraszamy do kontaktu!

Czekamy na Was!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem