Czas na wakacje w Profi-Lingua Szczegóły

Kurs języka portugalskiego w Gdańsku

Znajomością portugalskiego może pochwalić się niewielu naszych rodaków, a tymczasem jest to jeden z najczęściej używanych języków na świecie. Łącznie posługuje się nim ponad 270 milionów osób! Chcesz dołączyć do tego grona? Nic prostszego! Decydując się na kurs językowy w gdańskim oddziale szkoły Profi-Lingua, wybierasz satysfakcjonujące efekty w krótkim czasie. Zapewniamy, że po naszych zajęciach portugalski nie będzie miał przed Tobą żadnych tajemnic!

Portugalski w Profi-Lingua – 8 powodów dla których warto

 1. W Profi-Lingua przygotujemy Cię do posługiwania się językiem portugalskim w sytuacjach prywatnych i zawodowych.
 2. Największy nacisk kładziemy na umiejętność komunikacji werbalnej – pomożemy Ci przełamać barierę językową!
 3. Z nami będziesz rozwijał wszystkie podstawowe sprawności językowe: mówienie, czytanie, pisanie oraz rozumienie ze słuchu.
 4. W naszej szkole poznasz żywy język – w trakcie zajęć korzystamy z autentycznych materiałów prasowych, dokumentów oraz nagrań.
 5. Zapewniamy wszystkim Słuchaczom możliwość udziału w bezpłatnych zajęciach dodatkowych.
 6. Prowadzimy kursy języka portugalskiego dla osób w różnym wieku i na różnych poziomach zaawansowania.
 7. Gwarantujemy najwyższą jakość nauczania, potwierdzoną licznymi nagrodami m.in. Grand Prix Laur Klienta.
 8. Twoje zajęcia z języka portugalskiego będą prowadzić sprawdzeni i wykwalifikowani lektorzy, dla których nauczanie innych jest prawdziwą pasją!

do 160 lekcji języka portugalskiego w atrakcyjnej cenie!

W Profi-Lingua uczestnikom kursów języka portugalskiego zapewniamy bogaty pakiet zajęć, w skład którego wchodzą:

 • 120 lekcje obowiązkowe (stałe terminy)
 • 40 lekcji dodatkowych konwersacji (organizowanych dla chętnych)
 • warsztaty gramatyczne i fonetyczne
 • zajęcia z innego języka obcego na poziomie dla osób początkujących GRATIS!

W cenie kursu znajdują się również konsultacje z lektorem prowadzącym, dostęp do biblioteki i mediateki językowej w siedzibie Profi-Lingua oraz dostęp do platformy e-Akademia przez internet.

Wszyscy Słuchacze otrzymują także na wstępie zniżkę na podręcznik, a studenci dodatkowo mogą liczyć na atrakcyjny rabat po okazaniu ważnej legitymacji!

Zapisy na kurs języka portugalskiego

Uważasz naszą ofertę kursu języka portugalskiego za atrakcyjną? Zapisz się na zajęcia i dołącz do zadowolonych Słuchaczy! Rozwiąż BEZPŁATNY TEST lub wypełnij FORMULARZ (dla osób rozpoczynających naukę języka). Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin i zaproponujemy przydział do odpowiedniej grupy zaawansowania. Nie zwlekaj!

Kurs języka portugalskiego – organizacja

Kursy języka portugalskiego rozpoczynają się w Profi-Lingua w październiku i trwają do czerwca. W naszej szkole obowiązuje podział na dwa semestry. Zaliczenie obu jest równoznaczne z przejściem do grupy na wyższym poziomie zaawansowania.

Oferujemy szeroki wybór terminów zajęć. Organizujemy lekcje od poniedziałku do soboty, dlatego w naszych kursach mogą bez problemu uczestniczyć osoby pracujące bądź studiujące, które nie mają czasu na naukę języka portugalskiego w dni powszednie.

Wszystkie zajęcia obowiązkowe i dodatkowe odbywają się w salach dydaktycznych Profi-Lingua. W Gdańsku działają dwie placówki naszej szkoły – na ul. Wały Jagiellońskie 26/5 oraz na ul. Grunwaldzkiej 76-78. Możesz zatem wybrać dogodniejszą dla siebie lokalizację i nie tracić czasu na dojazdy!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem