Czas na wakacje w Profi-Lingua Szczegóły

Kurs rosyjskiego dla firm w Gdańsku

Wypełnij formularz kontaktowy

Nazwa firmy
Telefon
Adres e-mail
Adres
Miasto
Osoba kontaktowa
Treść zapytania

Administratorem danych osobowych są Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, Aleje Jerozolimskie 96, [WSiP]. Dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu są przetwarzane zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie oraz w celach archiwalnych. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Kursy językowe dla firm są stałym elementem oferty Profi-Lingua. W całej Polsce zorganizowaliśmy już szkolenia dla ponad 1500 Klientów korporacyjnych. O obopólnej satysfakcji świadczą nasze referencje. Jeżeli zatem chcą Państwo zainwestować w zajęcia z j. rosyjskiego, warto wybrać sprawdzone rozwiązanie. Zapraszamy do zapoznania się z propozycją, którą przygotowaliśmy dla gdańskich przedsiębiorstw i instytucji!

Punkt wyjścia: potrzeby i oczekiwania Klienta

W Profi-Lingua do każdego Klienta korporacyjnego podchodzimy indywidualnie. Współpracę rozpoczynamy od przeprowadzenia bezpłatnego audytu w firmie, która wyraża zainteresowanie naszym szkoleniem. Zazwyczaj przyjmuje on dwie formy: ankiety oraz testu znajomości języka. Z ankiety dowiadujemy się bowiem, jakie są oczekiwania przyszłych Słuchaczy względem kursu. Z kolei wyniki testów są dla nas informacją o poziomie zaawansowania i stanowią podstawę do podziału uczestników szkolenia na grupy.

Punkt drugi: ustalenie tematyki zajęć

W przypadku szkoleń z języka rosyjskiego dla firm pozostawiamy wybór tematyki zajęć Klientowi. Organizujemy zarówno kursy języka ogólnego, jak i kursy specjalistyczne. Wprowadzenie słownictwa, które obowiązuje w Państwa branży, nie stanowi zatem dla nas żadnego problemu.

W ramach kursu możemy przygotować warsztaty językowe dla pracowników z prowadzenia negocjacji, prezentacji, korespondencji bądź spotkań biznesowych w języku rosyjskim. Dużą popularnością cieszą się także nasze kursy konwersacyjne oraz szkolenia intensywne (przeznaczone zwłaszcza dla managerów). Wybór formuły pozostawiamy w Państwa rękach i równocześnie pozostajemy otwarci na wszelkie sugestie i propozycje.

Punkt trzeci: harmonogram kursu z języka rosyjskiego

Wybierając naszą szkołę, wybierają Państwo elastyczność w kwestiach związanych z harmonogramem kursu. Nie narzucamy naszym Klientom odgórnie żadnych terminów zajęć, lecz pozostawiamy możliwość wyboru. W Profi-Lingua oddajemy także Państwu decyzyjność w sprawach związanych z częstotliwością i liczbą lekcji.

Co istotne, szkolenie z języka rosyjskiego mogą Państwo zamówić w naszej szkole w każdej chwili, a my od razu przystąpimy do realizacji zlecenia. W przypadku kursów dla firm prowadzimy bowiem rekrutację ciągłą.

Punkt czwarty: lokalizacja

Zajęcia z języka rosyjskiego dla Państwa pracowników mogą odbywać się w siedzibie Państwa firmy bądź w jednej z dwóch placówek szkoły Profi-Lingua –  przy ul. Wały Jagiellońskie 26/5 lub przy ul. Grunwaldzkiej 76-78 w Gdańsku. W przypadku pierwszej opcji zapewniamy dojazd lektora do Słuchaczy na terenie miasta.

Zapraszamy do współpracy!

Wszystkie firmy, którym zależy na nawiązywaniu kontaktów z klientami oraz partnerami rosyjskojęzycznymi, zapraszamy do Profi-Lingua i prosimy o kontakt telefoniczny bądź e-mailowy. 

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem