Czas na wakacje w Profi-Lingua Szczegóły

Indywidualny kurs rosyjskiego w Gdańsku

W dzisiejszych czasach coraz mniej osób może pochwalić się znajomością rosyjskiego. Równocześnie jest to język mile widziany na rynku pracy. Chcieliby Państwo wyróżnić się z tłumu i podnieść swoje kompetencje zawodowe? Równocześnie zależy Wam na nauce w komfortowych warunkach i na własnych zasadach? Mamy na to sposób: indywidualny kurs języka rosyjskiego w Profi-Lingua!

Face to face z rosyjskim

Indywidualny kurs j. rosyjskiego swoją formą przypomina tradycyjne korepetycje. Wszystkim naszym Słuchaczom zapewniamy bowiem zajęcia face to face, czyli spotkania z lektorem bez obecności osób trzecich. Taka bezpośrednia relacja sprzyja dwóm kluczowym kwestiom: przełamywaniu bariery komunikacyjnej oraz utrzymywaniu motywacji Słuchacza na wysokim poziomie.

W naszej szkole zajęcia indywidualne prowadzą wyłącznie wykwalifikowani i sprawdzeni lektorzy języka rosyjskiego oraz native speakerzy, którzy są prawdziwymi nauczycielami z pasją. Jeżeli chcą Państwo uczyć się od najlepszych, Profi-Lingua będzie najlepszym z możliwych wyborów.

Tematyka zajęć z j. rosyjskiego

Zapewniamy Słuchaczom kursów indywidualnych decyzyjność w kwestii tematyki zajęć z rosyjskiego. Równocześnie ze swojej strony oferujemy różne formuły kursu: kursy języka ogólnego, kursy języka specjalistycznego (np. medycznego, prawniczego czy biznesowego), kursy konwersacyjne oraz intensywne (przeznaczone zwłaszcza dla osób planujących wyjazd zagraniczny. Wybór charakteru szkolenia pozostawiamy w Państwa rękach!

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje, stawiając potrzeby i oczekiwania naszych Słuchaczy na pierwszym miejscu. Podczas procesu personalizacji oferty kursu indywidualnego bierzemy pod uwagę szereg wytycznych m.in. wiek ucznia, zainteresowania, sugestie oraz poziom znajomości języka rosyjskiego.

Przygotowujemy Kursantów do komunikacji w j. rosyjskim zarówno w sytuacjach życia prywatnego, jak i zawodowego. Możemy przeprowadzić dla Państwa szkolenie z zakresu prowadzenia negocjacji, korespondencji czy spotkań biznesowych.

Podobnie jak program kształcenia, tak i tempo nauczania dostosowywane jest do predyspozycji językowych konkretnego Kursanta. Zagadnienia trudniejsze bądź sprawiające problem Słuchaczowi są omawiane dłużej i bardziej szczegółowo. W przypadku kursów indywidualnych nie istnieje bowiem żadna presja ze strony innych członków grupy, a uczeń czuje się wyjątkowo komfortowo, co przekłada się na efektywność całego szkolenia.

Indywidualny kurs w Profi-Lingua – organizacja

Zajęcia indywidualne z języka rosyjskiego w Profi-Lingua mogą Państwo rozpocząć w dowolnym terminie, gdyż w przypadku tego typu kursów prowadzimy rekrutację ciągłą. Pozostawiamy naszym Słuchaczom również możliwość wyboru dogodnych dni i godzin spotkań z lektorem, a także liczby i częstotliwości lekcji.

Gwarantujemy elastyczność w kwestiach dotyczących lokalizacji zajęć. Mogą się one odbywać w Państwa domu, firmie bądź w jednej z dwóch siedzib szkoły Profi-Lingua w Gdańsku. Szczegóły dotyczące miejsca lekcji prosimy ustalić z naszym pracownikiem podczas zapisu na kurs.

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem