Czas na wakacje w Profi-Lingua Szczegóły

Kurs języka rosyjskiego w Gdańsku

Chciałbyś poznać rosyjski od podszewki? Utrwalić gramatykę oraz wzbogacić swoje słownictwo? Interesuje Cię duża liczba zajęć obowiązkowych i dodatkowych? Jeżeli chociaż na jedno z trzech pytań odpowiedziałeś twierdząco, koniecznie musisz zapoznać się z ofertą kursu języka rosyjskiego w Profi-Lingua! Najbogatszy Pakiet Słuchacza czeka na Ciebie!

W przypadku, gdy uznasz naszą propozycję za interesującą, wypełnij FORMULARZ (dla osób rozpoczynających naukę języka) bądź rozwiąż BEZPŁATNY TEST (dla osób kontynuujących przygodę z rosyjskim). Wyniki testu będą stanowiły dla nas informację o Twoim poziomie zaawansowania. Równocześnie informujemy, że formularz i test mają charakter niezobowiązujący.

Rosyjski w Profi-Lingua

W Profi-Lingua wychodzimy z założenia, że znajomość rosyjskiego to nie tylko wiedza na temat reguł gramatycznych czy bogaty zasób słownictwa, ale przede wszystkim umiejętność płynnej komunikacji. Podczas zajęć nasi Słuchacze ćwiczą zatem wszystkie podstawowe sprawności językowe: mówienie, pisanie, rozumienie ze słuchu oraz czytanie. Przeprowadzamy także improwizacje symulujące realne sytuacje, które przygotowują Kursantów do posługiwania się rosyjskim w życiu prywatnym oraz w życiu zawodowym.

Pakiet Kursanta obejmuje:

  • 120 lekcji obowiązkowych
  • 40 zajęć dodatkowych konwersacji (elastyczne terminy)
  • warsztaty gramatyczne i fonetyczne
  • dostęp do zasobów biblioteki i mediateki w siedzibie szkoły
  • dostęp do e-Akademii (możliwość nauki rosyjskiego przez internet)
  • konsultacje z lektorem prowadzącym poza zajęciami (face to face albo drogą e-mailową)
  • zniżkę na podręczniki

Drugi Język Gratis

W Profi-Lingua wybierając kurs języka rosyjskiego, wybierasz równocześnie możliwość udziału w bezpłatnych zajęciach z innego języka obcego na poziomie dla osób początkujących! O szczegóły naszej wyjątkowej oferty Drugi Język Gratis zapytaj w sekretariacie. Zapisz się już dziś!

Certyfikat z j. rosyjskiego?

Chciałbyś zdobyć certyfikat z j. rosyjskiego? Zapraszamy Cię na kurs egzaminacyjny w Profi-Lingua!

W naszej szkole przygotowujemy naszych Słuchaczy do zdawania egzaminów TELC (The European Language Certificates) z języka rosyjskiego. Podczas zajęć pracujemy na autentycznych arkuszach z poprzednich lat. Pomagamy Kursantom nadrobić ewentualne zaległości i zapoznajemy ich z rodzajami zadań, które pojawiają się podczas egzaminu. Omawiamy także dokładnie strukturę i wymogi TELC. Jeżeli zależy Ci na wysokim wyniku i egzaminie bez zbędnego stresu, czekamy na Ciebie!

Zajęcia z języka rosyjskiego w Profi-Lingua

Wszystkie kursy języka rosyjskiego w Profi-Lingua rozpoczynają się w październiku i trwają do czerwca. Każdy z nich dzieli się na dwa semestry. Uczęszczanie na zajęcia w obu semestrach jest równoznaczne z przejściem do grupy o wyższym poziomie zaawansowania.

Zajęcia obowiązkowe i dodatkowe odbywają się w naszych własnych salach dydaktycznych. W Gdańsku szkoła Profi-Lingua ma dwie siedziby, więc możesz wybrać dogodniejszą dla siebie lokalizację. Zapraszamy Cię do filii przy ul. Wały Jagiellońskie 26/5​ oraz przy ul. Grunwaldzkiej ul. Grunwaldzkiej 76-78.

Osoby zapracowane na pewno zainteresuje fakt, że oferujemy największy wybór terminów zajęć z j. rosyjskiego w mieście! Organizujemy lekcje od poniedziałku do soboty zarówno w godzinach porannych, jak i popołudniowych. Z nami znalezienie czasu na naukę jest banalnie proste!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem