Czas na wakacje w Profi-Lingua Szczegóły

Indywidualny kurs szwedzkiego w Gdańsku

Coraz więcej mieszkańców Wybrzeża chce uczyć się szwedzkiego, a my nigdy nie pozostajemy obojętni wobec oczekiwań Słuchaczy, dlatego zdecydowaliśmy się włączyć ten język do naszej oferty kursów indywidualnych.

Tylko w Profi-Lingua otrzymują Państwo spersonalizowany program kształcenia, realny wpływ na tematykę oraz harmonogram zajęć oraz lekcje z najlepszymi lektorami w mieście. Jeżeli cenicie sobie komfort i efektywność, zapraszamy!

Szwedzki indywidualnie – charakterystyka kursu

  1. Indywidualny kurs j. szwedzkiego w Profi-Lingua to zajęcia face to face. Lektor poświęca zatem 100% swojej uwagi jednemu uczniowi, co ma wpływ na jego motywację do nauki, a zatem przekłada się na szybkie efekty.
  2. Przed rozpoczęciem kursu tematyka zajęć jest ustalana wspólnie z Słuchaczem – w naszej szkole mogą Państwo wybrać zagadnienia, które szczególnie Was interesują. Na ich podstawie opracujemy spersonalizowany program nauczania j. szwedzkiego.
  3. Decydując się na naukę w Profi-Lingua, mogą Państwo wybrać dogodną dla Was formułę kursu indywidualnego. Oferujemy bowiem zarówno kursy języka ogólnego, jak i kursy specjalistyczne oraz konwersacyjne.
  4. Po ustaleniu tematyki oraz formuły kursu przychodzi czas na opracowanie harmonogramu. Wszelkie decyzje w kontekście terminów zajęć konsultujemy ze Słuchaczem i jesteśmy w tej kwestii elastyczni.
  5. Zajęcia z j. szwedzkiego w Profi-Lingua prowadzą sprawdzeni lektorzy z wykształceniem lingwistycznym oraz przygotowaniem pedagogicznym.
  6. Organizujemy kursy dla osób początkujących oraz zaawansowanych – w Profi-Lingua znajdzie się miejsce dla każdego, kto jest zainteresowany nauką szwedzkiego!
  7. Przygotowujemy Słuchaczy do porozumiewania się w j. szwedzkim w sytuacjach prywatnych oraz w środowisku zawodowym, dlatego wprowadzanie słownictwa branżowego w trakcie lekcji nie stanowi dla nas żadnego problemu.

Korepetycje z j. szwedzkiego – harmonogram spotkań

Jedną z głównych zalet indywidualnych kursów j. szwedzkiego w Profi-Lingua jest możliwość zapisu na zajęcia w dowolnym terminie, gdyż prowadzimy rekrutację ciągłą i podział na semestry nie znajduje w tym przypadku praktycznego zastosowania.

Harmonogram kursu ustalamy wspólnie z Słuchaczem, który ma prawo wyboru terminów spotkań z lektorem, a także częstotliwości oraz liczby lekcji. W rezultacie zarówno intensywność i długość szkolenia językowego zależy od Państwa potrzeb oraz preferencji.

Gdzie będą odbywać się zajęcia?

W Profi-Lingua organizujemy zajęcia z j. szwedzkiego w miejscu wskazanym przez Kursanta. Lekcje mogą odbywać się zarówno w Państwa domu, jak i w firmie. W przypadku dostępnych sal oferujemy także możliwość spotkań Słuchacza z nauczycielem w jednym z naszych oddziałów. W Gdańsku placówki Profi-Lingua znajdują się przy ul. Rajskiej 2 oraz przy ul. Grunwaldzkiej 76-78.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z sekretariatem! Zapraszamy!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem