Czas na wakacje w Profi-Lingua Szczegóły

Kurs języka szwedzkiego w Gdańsku

Oferta szkoły Profi-Lingua stanowi odzwierciedlenie potrzeb oraz oczekiwań Polaków. Skoro coraz więcej osób wyraża chęć nauki języków skandynawskich, nie mogło wśród naszych kursów zabraknąć zajęć z szwedzkiego. Jesteś zainteresowany? Czytaj dalej!

Szwedzki w Profi-Lingua

W Profi-Lingua uczymy języka szwedzkiego ogólnego, co czyni zajęcia w naszej szkole atrakcyjnymi zarówno dla osób, którym zależy na płynnej komunikacji w sytuacjach prywatnych, jak i na gruncie zawodowym. Różnorodna tematyka kursu zadowoli także Słuchaczy planujących wyjazd za granicę.

W trakcie zajęć Kursanci aktywnie rozwijają wszystkie swoje sprawności językowe, niemniej największy nacisk kładziemy na umiejętność swobodnej konwersacji. Posługujemy się metodą komunikatywną, która zapewnia przełamanie wszelkich barier i lęku przed porozumiewaniem się w obcym języku. Podczas lekcji Słuchacze równocześnie poznają zasady gramatyczne oraz wzbogacają zasób słownictwa.

W naszej szkole łączymy przekazywanie wiedzy teoretycznej ze szlifowaniem umiejętności praktycznych, dzięki czemu Kursanci mogą liczyć na szybkie i satysfakcjonujące efekty nauki.

Zajęcia z j. szwedzkiego w Gdańsku

Zajęcia z języka szwedzkiego w Profi-Lingua prowadzą sprawdzeni i wykwalifikowani nauczyciele z pasją. Organizujemy lekcje od poniedziałku do soboty, dlatego nawet osoby zajęte w dni powszednie mogą bez wahania wybrać naukę w naszej szkole.

Oferujemy największy wybór terminów zajęć oraz grup zaawansowania. Do wspólnej przygody z językiem szwedzkim zapraszamy osoby początkujące oraz wszystkich, którzy chcą w Profi-Lingua kontynuować wcześniej rozpoczętą naukę.

Zarówno lekcje obowiązkowe, jak i dodatkowe, odbywają się w naszych własnych salach dydaktycznych. W Gdańsku szkoła Profi-Lingua ma dwie siedziby – na ul. Wały Jagiellońskie 26/5 oraz na ul. Grunwaldzkiej 76-78. W obu placówkach prowadzimy kursy szwedzkiego, więc możesz wybrać dogodniejszą dla siebie lokalizację.

Największy Pakiet Kursanta

W Profi-Lingua zapewniamy wszystkim uczestnikom kursów języka szwedzkiego największy Pakiet Kursanta, w skład którego wchodzą:

  • 120 lekcje obowiązkowe
  • 40 lekcji dodatkowych konwersacji
  • warsztaty gramatyczne i fonetyczne
  • nielimitowany dostęp do zasobów biblioteki i mediateki w siedzibie szkoły
  • dostęp do e-Akademii
  • zniżka na podręczniki
  • indywidualne konsultacje z lektorem prowadzącym
  • bezpłatne zajęcia z innego języka obcego na poziomie dla początkujących – o szczegóły promocji „Drugi Język Gratis” zapytaj w naszym sekretariacie!

UWAGA: Jeżeli jesteś studentem, okaż legitymację podczas zapisu na kurs j. szwedzkiego w Profi-Lingua i odbierz atrakcyjny rabat!

Zapisz się już teraz!

Jesteś zainteresowany nauką w naszej szkole? Chciałbyś mówić po szwedzku swobodnie i bezbłędnie? Wypełnij FORMULARZ lub rozwiąż BEZPŁATNY TEST. Pracownicy Profi-Lingua zadzwonią do Ciebie, przedstawią szczegóły oferty oraz zaproponują przydział do grupy o odpowiednim poziomie zaawansowania.

Nie wahaj się! Test i formularz mają charakter niezobowiązujący, niemniej stanowią dla nas informację, że chciałbyś dołączyć do grona naszych Słuchaczy!

Do zobaczenia! Vi ses! Czekamy na Ciebie!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem