Czas na wakacje w Profi-Lingua Szczegóły

Kurs włoskiego dla firm w Gdańsku

Wypełnij formularz kontaktowy

Nazwa firmy
Telefon
Adres e-mail
Adres
Miasto
Osoba kontaktowa
Treść zapytania

Administratorem danych osobowych są Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, Aleje Jerozolimskie 96, [WSiP]. Dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu są przetwarzane zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie oraz w celach archiwalnych. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Przekonanie, że inwestycja w kompetencje językowe podwładnych jest równocześnie inwestycją w sukces całego przedsiębiorstwa, staje się coraz powszechniejsze wśród polskich pracodawców. Dlatego w Profi-Lingua oferujemy szkolenia dla firm, a wśród nich nie mogło zabraknąć kursów języka włoskiego. Jeżeli zależy Państwu na pozyskiwaniu klientów oraz partnerów biznesowych ze słonecznej Italii, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją.

Potrzeby Klienta podstawą kursu!

W Profi-Lingua na pierwszym miejscu stawiamy potrzeby oraz oczekiwania Słuchaczy. W związku z tym w każdej firmie, która się zgłasza do naszej szkoły, przeprowadzamy na początku współpracy bezpłatny audyt w postaci ankiety oraz testu znajomości języka włoskiego. Wyniki audytu stanowią dla nas podstawę do podziału Kursantów na grupy o odpowiednim poziomie zaawansowania.

Wybierając kurs języka włoskiego w Profi-Lingua, mogą Państwo zadecydować o tematyce zajęć. Ze swojej strony oferujemy bowiem nie tylko kursy języka ogólnego, ale również kursy specjalistyczne. Uczymy m.in. języka medycznego, biznesowego, prawniczego czy technicznego.

Przeprowadzamy szkolenia dla różnych grup zawodowych. Wprowadzanie w trakcie zajęć słownictwa branżowego nie stanowi dla naszych wykwalifikowanych lektorów języka włoskiego żadnego problemu.

W Profi-Lingua organizujemy również warsztaty językowe dla firm, podczas których uczymy pracowników, w jaki sposób prowadzić negocjacje, korespondencję czy spotkanie biznesowe w języku włoskim.

W naszej ofercie znajdują się także kursy o charakterze konwersacyjnym oraz szkolenia intensywne przeznaczone zwłaszcza dla managerów.

Zajęcia z języka włoskiego 

  1. W Profi-Lingua pozostawiamy Klientom decyzyjność w kwestiach dotyczących harmonogramu zajęć, czyli terminów, częstotliwości oraz liczby lekcji, które odbywają się w ramach kursu j. włoskiego.
  2. Kurs języka włoskiego w Profi-Lingua mogą Państwo rozpocząć w każdej chwili. W przypadku szkoleń dla firm prowadzimy bowiem rekrutację ciągłą i nie jest stosowany podział na semestry.
  3. W Profi-Lingua na bieżąco monitorujemy postępy uczestników kursu i przeprowadzamy testy, których wyniki stanowią dla nas oraz dla Klienta informację o nabytych umiejętnościach językowych Słuchaczy. Na życzenie składamy również raporty dotyczące frekwencji na zajęciach.
  4. Dla przedsiębiorstw zainteresowanych naszymi kursami organizujemy lekcję próbną.

Włoski dla firm – lokalizacja

Zajęcia z języka włoskiego mogą odbywać się bezpośrednio w siedzibie firmy Klienta. 

W przypadku dostępnych sal istnieje także możliwość zorganizowania lekcji w jednej z dwóch filii Profi-Lingua – przy ul. Wały Jagiellońskie 26/5 bądź przy ul. Gruwaldzkiej 76-78 w Gdańsku. Kwestię dotyczącą lokalizacji zajęć ustalimy z Państwem przed rozpoczęciem kursu.

Zapraszamy do wspólnej nauki języka włoskiego wszystkie firmy z Gdańska i okolic!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem