Czas na wakacje w Profi-Lingua Szczegóły

Indywidualny kurs włoskiego w Gdańsku

Jeżeli zależy Państwu na interesujących i efektywnych zajęciach z języka włoskiego, które będą odbywać się w najdogodniejszych terminach, wybór może być tylko jeden: kurs indywidualny w Profi-Lingua! Spersonalizowana oferta, wpływ na harmonogram szkolenia, zajęcia z najlepszymi lektorami w mieście... Zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją i do zapisów!

Z włoskim twarzą w twarz

Kursy indywidualne języka włoskiego w Profi-Lingua to zajęcia face to face. Wybierając zatem naszą ofertę, wybierają Państwo spotkania z lektorem „twarzą w twarz”, bez obecności osób trzecich. W przypadku takiej formy lekcji cała uwaga nauczyciela nakierowana zostaje na jednego Słuchacza. Sprzyja to mobilizacji oraz motywacji Kursanta, a także pomaga przełamywać barierę komunikacyjną.

Niewątpliwą zaletą kursów indywidualnych jest możliwość opracowania spersonalizowanego programu nauczania, który zostaje dopasowany do wieku, potrzeb, oczekiwań oraz poziomu zaawansowania Słuchacza. U nas mogą Państwo wybrać zagadnienia, które wejdą w skład programu. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie w tej kwestii.

Dla nas Słuchacz kursu indywidualnego jest w rzeczywistości współtwórcą oferty. Pozostawiamy Państwu decyzyjność w sprawie wyboru tematyki zajęć oraz formuły szkolenia. W Profi-Lingua prowadzimy bowiem zarówno kursy j. włoskiego ogólnego, jak i kursy specjalistyczne np. języka medycznego, technicznego czy prawniczego.

Nasze zajęcia indywidualne cieszą się powodzeniem u osób pracujących w różnych zawodach, gdyż wprowadzenie słownictwa branżowego nie stanowi dla nas żadnego problemu.

Osobom, którym zależy na szlifowaniu umiejętności płynnej rozmowy w języku włoskim, proponujemy kursy konwersacyjne. Z kolei dla Słuchaczy, którzy planują wyjazd zagraniczny, możemy zaoferować szkolenie intensywne.

Przygotowujemy także Kursantów do komunikacji w sytuacjach stricte zawodowych. Z tego względu wśród propozycji Profi-Lingua nie mogło zabraknąć zajęć z prowadzenia negocjacji, korespondencji, prezentacji oraz spotkań biznesowych w języku włoskim.

Do zapisów na indywidualne kursy zapraszamy również uczniów, którzy chcieliby na uzupełnić materiał przerabiany w szkole. Czekamy na Was!

Korepetycje z j. włoskiego w Profi-Lingua

O terminach, długości, częstotliwości oraz liczbie lekcji, które odbywają się w ramach kursów indywidualnych w naszej szkole, decyduje Słuchacz. Innymi słowy, w Profi-Lingua dostosowujemy się do Państwa grafiku, a  Wasza dyspozycyjność jest dla nas podstawą do opracowania harmonogramu całego szkolenia.

Zapewniamy również elastyczność odnośnie lokalizacji zajęć. Lekcje języka włoskiego mogą odbywać się zarówno w domu Słuchacza, jak w i miejscu pracy bądź w jednej z dwóch siedzib naszej szkoły. Filie Profi-Lingua w Gdańsku znajdują się przy ul. Wały Jagiellońskie 26/5 oraz ul. Grunwaldzkiej 76-78.

Indywidualny kurs j. włoskiego w Profi-Lingua można rozpocząć w dowolnym terminie!

Czekamy i zapraszamy Państwa do naszej szkoły przez cały rok! Arrivederci!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem