Czas na wakacje w Profi-Lingua Szczegóły

Kurs języka włoskiego w Gdańsku

Esencją znajomości języka obcego jest umiejętność płynnej komunikacji. Dlatego w Profi-Lingua właśnie na KOMUNIKACJĘ stawiamy. Równocześnie zapewniamy szeroki wybór terminów lekcji, zajęcia z wykwalifikowanymi lektorami oraz bogaty Pakiet Słuchacza, który zadowala nawet najbardziej wymagających uczniów!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zapisów na kurs. Jak to zrobić? Wystarczy, że wypełnisz FORMULARZ lub rozwiążesz BEZPŁATNY TEST. Nasi pracownicy skontaktują się z Tobą w ciągu 24 godzin.

UWAGA: Formularz i test mają charakter niezobowiązujący, ale ich uzupełnienie stanowi dla nas informację o Twoim zainteresowaniu nauką w Profi-Lingua. Wyniki testu są także podstawą do podziału na grupy.

Włoski w Profi-Lingua

  1. Kurs włoskiego w Profi-Lingua jest przeznaczony dla każdego, kto chce swobodnie posługiwać się tym językiem zarówno w sytuacjach prywatnych, jak i zawodowych.
  2. Gwarantujemy różnorodną tematykę lekcji i zajęcia ze sprawdzonymi lektorami języka włoskiego z wykształceniem lingwistycznym.
  3. Nasi Słuchacze ćwiczą wszystkie podstawowe sprawności językowe: mówienie, czytanie, rozumienie ze słuchu oraz pisanie. Spośród nich największy nacisk kładziemy na zdolność komunikacji werbalnej, dlatego oferujemy bezpłatne zajęcia z konwersacji.
  4. W trakcie lekcji wykorzystujemy autentyczne materiały prasowe, fragmenty programów telewizyjnych oraz filmów, dzięki czemu Kursanci poznają praktyczne zastosowanie języka włoskiego.
  5. Prowadzimy kursy włoskiego na wszystkich poziomach zaawansowania.

120 lekcji włoskiego to tylko podstawa!

Kurs języka włoskiego w Profi-Lingua składa się ze 120 lekcji obowiązkowych, które odbywają się w stałych terminach. Pakiet Słuchacza obejmuje również 40 dodatkowych zajęć konwersacji, na które może zapisać się każdy uczeń. Ponadto zapewniamy naszym Kursantom możliwość udziału w warsztatach językowych (gramatycznych i fonetycznych), które organizujemy w Profi-Lingua. Tylko od Ciebie zależy z ilu dodatkowych lekcji skorzystasz –  wszystkie są bezpłatne!

Słuchacze mają prawo do nielimitowanych konsultacji z lektorem prowadzącym poza zajęciami. Uczestnikom kursów języka włoskiego zapewniamy także dostęp do zasobów biblioteki oraz mediateki w siedzibie szkoły. Oferujemy również możliwość nauki przez internet w ramach e-Akademii.

W Profi-Lingua gwarantujemy Kursantom zniżkę na podręczniki, a studentom dodatkowo atrakcyjne rabaty. O szczegóły zapytaj w naszym sekretariacie!

Dwa języki w jednej cenie!

Zapisując się na kurs j. włoskiego w Profi-Lingua, masz okazję do skorzystania z naszej wyjątkowej oferty „Drugi Język Gratis”, czyli bezpłatnego udziału w zajęciach z wybranego języka obcego na poziomie początkującym!

Egzamin z języka włoskiego?

Chciałbyś zdać egzamin z j. włoskiego i zdobyć upragniony certyfikat? Zapraszamy Cię do Profi-Lingua! Z myślą o takich osobach jak Ty, włączyliśmy do naszej oferty kursy egzaminacyjne, w ramach których przygotowujemy Słuchaczy do zdawania egzaminów TELC (The European Language Certificates) z języka włoskiego.

W trakcie zajęć zapoznajemy Słuchaczy ze strukturą, wymogami oraz technikami egzaminacyjnymi TELC. Korzystamy z oryginalnych arkuszy z poprzednich lat, dzięki czemu Kursant dowiaduje się, jakie typy zadań występują na egzaminie. Pomagamy naszym Słuchaczom nadrobić ewentualne zaległości, utrwalić gramatykę i wzbogacić słownictwo. 

Zajęcia z j. włoskiego – sprawy organizacyjne

  1. Kursy języka włoskiego w Profi-Lingua, w tym kursy egzaminacyjne, rozpoczynają się w październiku i trwają do czerwca.
  2. Każdy kurs dzieli się na dwa semestry, więc do grona naszych Słuchaczy możesz dołączyć w trakcie rekrutacji międzysemestralnej.
  3. Prowadzimy zajęcia z języka włoskiego od poniedziałku do soboty w godzinach porannych, jak i popołudniowych.
  4. Wszystkie lekcje obowiązkowe i dodatkowe odbywają się w naszych własnych salach dydaktycznych.
  5. W Gdańsku działają dwie filie szkoły Profi-Lingua – przy ul. Wały Jagiellońskie 26/5 oraz przy ul. Grunwaldzkiej 76-78. W obu organizowane są kursy języka włoskiego.

Chciałbyś rozpocząć bądź kontynuować swoją przygodę z językiem włoskim? Czekamy na Ciebie!

Do zobaczenia! Arrivederci!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem