Czas na wakacje w Profi-Lingua Szczegóły

Kurs angielskiego dla firm w Gdyni

Wypełnij formularz kontaktowy

Nazwa firmy
Telefon
Adres e-mail
Adres
Miasto
Osoba kontaktowa
Treść zapytania

Administratorem danych osobowych są Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, Aleje Jerozolimskie 96, [WSiP]. Dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu są przetwarzane zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie oraz w celach archiwalnych. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Jesteś nowoczesnym przedsiębiorcą? Twoja firma funkcjonuje na rynku międzynarodowym? Cenisz swoich pracowników, widzisz w nich potencjał i chcesz podnieść ich poziom biegłości językowej? Zainwestuj w kadrę! Wybierz firmowy kurs języka angielskiego i pozwól swojemu biznesowi rozwinąć skrzydła!

Kurs dla firm tylko w Profi-Lingua

Decydując się na firmowy kurs języka angielskiego, masz pełną kontrolę nad przebiegiem kursu. W Profi-Lingua stawiamy na zadowolenie naszych klientów. Dlatego systematycznie będziemy informować Cię o szkoleniu, jego postępie oraz o osiągnięciach językowych Twoich pracowników. Na życzenie klienta przekazujemy również raport na temat frekwencji kursantów.

Bogata oferta kursów

Oferta Profi-Lingua dedykowana jest zarówno pracownikom firm i instytucji, którzy posiadają określony poziom zaawansowania, jak i tym, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z językiem angielskim. Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta, dlatego starannie opracowujemy program nauczania, umożliwiając Państwa pracownikom jak najszybsze nabycie oczekiwanych umiejętności. 

Nauka tylko z doświadczonym lektorem

W Profi-Lingua zatrudniamy wyłączanie wykwalifikowanych lektorów. Wykorzystują oni innowacyjne techniki nauczania, dzięki czemu kurs przebiega krótko i intensywnie. U kursantów rozwijamy cztery kluczowe kompetencje językowe: pisanie, czytanie, mówienie, rozumienie ze słuchu. W naszej szkole językowej koncentrujemy się przede wszystkim na nauce efektywnej komunikacji.

W Profi-Lingua realizujemy kursy na wszystkich poziomach nauczania. Zajęcia mogą odbywać się zarówno w Profi-Lingua, jak i w siedzibie Państwa firmy. Dopasowujemy się również do Państwa względem harmonogramu kursu (grafik dzienny i godzinowy zostaje stworzony według Państwa oczekiwań). 

Dzięki szkoleniom firmowym prowadzonym przez Profi-Lingua Państwa pracownicy podniosą swoje kwalifikacje językowe. Tym samym będą bez trudu komunikować się z partnerami zagranicznymi i doskonale odnajdą się w środowisku międzynarodowym.

NASZA OFERTA OBEJMUJE:

  • przeprowadzenie szczegółowej analizy potrzeb językowych klienta na podstawie testów kwalifikacyjnych oraz rozmów z lektorem, umożliwiających określenie właściwego poziomu nauczania (stworzeniu grup o jednolitym poziomie zaawansowania, przy większej ilości kursantów)
  • opracowanie i zapewnienie odpowiedniego programu nauczania, dostosowanego do potrzeb klienta
  • przeprowadzenie lekcji próbnej
  • zapewnienie wysoko kwalifikowanej kadry lektorskiej
  • przygotowanie i przeprowadzenie zajęć językowych na najwyższym poziomie
  • dostarczanie regularnej oceny pracy klienta i raportów o postępach w nauce
  • systematycznego dostarczania raportu frekwencji (lista obecności)
  • sprawowania nadzoru merytorycznego nad realizacją programu nauczania i postępami klienta (opieka metodyka)
  • przeprowadzenia dwóch testów, sprawdzających nabyte umiejętności językowe klienta oraz oceniających zasób nabytych umiejętności językowych
  • wydania klientowi pisemnej oceny opisowej umiejętności i poczynionych postępów oraz      „Zaświadczenia o ukończeniu kursu”. 

Skontaktuj się z nami telefonicznie bądź mailowo jeśli chcesz uzyskać więcej szczegółów!

Zapisz swoich pracowników na kurs języka angielskiego do Profi-Lingua i osiągnij sukces na rynku międzynarodowym!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem