Czas na wakacje w Profi-Lingua Szczegóły

Indywidualny kurs angielskiego w Gdyni

Planujesz rozpocząć naukę języka angielskiego? Chcesz dobrze przygotować się do matury lub innego egzaminu? Używasz języka angielskiego w pracy i zależy Ci na doszlifowaniu kompetencji? A może język obcy potrzebny Ci jest podczas wyjazdów służbowych? Niezależnie od tego, z jakiego powodu chcesz nauczyć się języka obcego, jedno jest pewne: kursy Profi-Lingua gwarantują Ci najwyższą jakość kształcenia! Wybierz kurs indywidualny i rozpocznij swoją przygodę z językiem obcym już dziś!

Kurs dostosowany do Twoich potrzeb!

Dlaczego warto skorzystać z oferty językowej Profi-Lingua i zdecydować się na indywidualny kurs językowy? Jeszcze przed rozpoczęciem nauki w naszej szkole zweryfikujemy Twój aktualny poziom biegłości językowej (jeśli planujesz kontynuować swoją edukację). Poznamy również Twoje oczekiwania w kontekście podjęcia kursu. Dzięki temu, na podstawie oceny Twoich umiejętności oraz indywidualnych preferencji przygotujemy dla Ciebie materiał, który zostanie najlepiej dostosowana do Twoich potrzeb i możliwości.

W Profi-Lingua rozwiniesz wszystkie kluczowe kompetencje językowe, nie tylko mówienie, ale i czytanie, pisanie oraz rozumienie ze słuchu. Jednak najsilniejszy nacisk kładziemy na rozwinięcie umiejętności pozwalające na płynne i swobodne prowadzenie konwersacji w języku obcym.

Zalety zajęć indywidualnych

Indywidualny kurs języka angielskiego to również doskonała propozycja dla osób, u których próba przełamania bariery językowej wywołuje uczucie dyskomfortu. Indywidualny system nauczania sprawdza się najlepiej również w przypadku osób, które potrzebują więcej czasu na opanowanie określonej partii materiału. Podczas zajęć prowadzonych z jedną osobą, lektor poświęca jej całą swoją uwagę, dostosowując tempo prowadzenia kursu do możliwości swojego ucznia.

Kurs indywidualny to również elastyczne godziny zajęć. Możesz sam zadecydować kiedy (w jakich dniach i godzinach) oraz gdzie (czy w siedzibie naszej firmy czy też w innym wybranym prze Ciebie miejscu) odbywać się będą zajęcia. 

Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z biurem obsługi klienta. Chętnie udzielimy Ci wszelkich informacji.

Nie zwlekaj, zacznij naukę już dziś!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem