Czas na wakacje w Profi-Lingua Szczegóły

Maturalny kurs angielskiego w Gdyni

Wypełnij formularz! Zdobądź specjalny rabat na kurs maturalny

Imię i nazwisko
Telefon
Adres e-mail
Miasto
Treść pytania
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych, poprzez kanały :
Telefon E-mail SMS

Matura tuż-tuż. Aby w zadowalającym stopniu zdać maturę (która otwiera drzwi na wymarzony kierunek studiów), należy wcześniej dobrze się przygotować. Jednak samemu trudno podjąć takie wyzwanie; niełatwo jest się skupić, zmotywować, pojawiają się trudności ze zrozumieniem niektórych partii materiału. Jak temu zaradzić? Zapisz się do Profi-Lingua, rozpocznij kurs języka angielskiego, a później ciesz się wysokimi wynikami z egzaminu maturalnego!

Korepetycje z języka angielskiego

Zapomnij o nudnych, rutynowych zajęciach! W Profi-Lingua lekcje prowadzimy z wielką pasją i takiego samego podejścia uczymy naszych kursantów. Na kursie języka angielskiego nie ma mowy o braku aktywności językowej uczniów – tu każda osoba jest czynnym uczestnikiem zajęć. Podczas kursu maturalnego uczysz się nie tylko płynnej konwersacji, przygotowującej do ustanej matury z języka angielskiego. Rozwiązywane są również próbne arkusze maturalne i wykonywane specjalne ćwiczenia, które wypracowują możliwość sprawnego wykonywania zadań na egzaminie.

Wysoki poziom merytoryczny gwarantuje 
Dowiedz się więcej- TUTAJ

Wybierz Profi-Lingua

Decydując się na kurs przygotowujący do matury z języka angielskiego możesz być spokojny o powtórkę całego materiału, naukę słówek niezbędnych do zdania egzaminu oraz zapoznanie się z wszystkimi zagadnieniami obowiązującymi na maturze. Dodatkowo wyjaśnimy Ci, jak unikać typowych błędów na maturze.

Małe grupy to nasza zaleta!

Zajęcia w Profi-Lingua odbywają się w niewielkich grupach, których uczestnikami są osoby o zbliżonym poziomie językowym. Obecność pozostałych kursantów będzie Cię dodatkowo motywować do nauki i uczyć systematycznej pracy. W Profi-Lingia opracowaliśmy program edukacyjny tak, aby przygotowanie do matury stało się dla Ciebie czystą przyjemnością i nie wiązało się z dodatkowym, niepotrzebnym stresem!

Profi-Lingua to gwarancja zdanej matury. 

Kurs maturalny obejmuje 80 zajęć 40 minutowych, które prowadzone są przez najlepszą kadrę lektorską. Spotania odbywają się raz w tygodniu, tj. piątek lub sobota po 160 minut. Zapraszamy do naszego biura celem uzyskania szczegółowych informacji!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem