Czas na wakacje w Profi-Lingua Szczegóły

Kurs języka angielskiego w Gdyni

Chcesz poznać swój poziom oraz dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty?
Rozwiąż BEZPŁATNY TEST lub wypełnij FORMULARZ, a my oddzwoniny do Ciebie z ofertą! 

We współczesnym świecie trudno swobodnie funkcjonować bez angielskiego. Wyjazd zagraniczny, rozmowa kwalifikacyjna, nawiązywanie kontaktów zawodowych bądź towarzyskich – to tylko kilka z wielu sytuacji życiowych, kiedy wymagana jest od nas znajomość tego języka. Jeśli zależy Ci naprawdę na płynnej komunikacji, zapraszamy do Profi-Lingua! Nauczymy Cię mówić!

Metoda komunikatywna w Profi-Lingua

W Profi-Lingu za cel stawiamy sobie płynną komunikację. U nas nie tylko poznasz bądź utrwalisz zasady gramatyczne, wzbogacisz słownictwo, ale przede wszystkim będziesz szlifował podstawowe sprawności językowe: mówienie, rozumienie ze słuchu, czytanie oraz pisanie. Nauczymy Cię także formułowania opinii oraz argumentowania. Z nami poznasz język angielski w takim stopniu, że będziesz w stanie porozumiewać się w sytuacjach prywatnych oraz zawodowych.

Przełamiemy wszystkie Twoje bariery komunikacyjne i swobodna rozmowa po angielsku nie będzie sprawiała Ci żadnego problemu, a wręcz stanie się przyjemnością. W naszym pakiecie Słuchacza znajdują się bowiem dodatkowe konwersacje, w których bezpłatny udział mogą wziąć wszyscy Kursanci. Ponadto zapewniamy różnorodną tematykę zajęć i zajęcia z native speakerami. Wybierając Profi-Lingua, wybierasz kontakt z żywym językiem i rozwój praktycznych umiejętności!

Język angielski w Profi-Lingua – nasza oferta

W Profi-Lingua dbamy o to, aby Kursant mógł mieć kontakt z j. angielskim non-stop. Dlatego w naszym Pakiecie Słuchacza znajdziesz:

 • 120 lekcji obowiązkowych, które odbywają się w stałych terminach
 • 40 lekcji dodatkowych konwersacji (dla wszystkich chętnych!)
 • warsztaty gramatyczne i fonetyczne
 • nieograniczony dostęp do zasobów biblioteki i mediateki w siedzibie Profi-Lingua
 • dostęp do e-Akademii, czyli możliwość nauki angielskiego przez internet!
 • zniżkę na podręczniki
 • konsultacje z lektorem prowadzącym (face to face albo via e-mail)

Ponadto wszyscy Słuchacze kursów j. angielskiego w naszej szkole mogą zapisać się na bezpłatne zajęcia z innego języka obcego na poziomie dla początkujących! O szczegóły oferty „Drugi Język Gratis” zapytaj w naszym sekretariacie!

UWAGA: Jeżeli jesteś studentem, okaż swoją legitymację podczas zapisu na kurs, a damy Ci rabat!

Jesteś zainteresowany? Zapisz się!

Chcesz zapisać się na kurs j. angielskiego w Profi-Lingua? Rozwiąż BEZPŁATNY TEST lub wypełnij FORMULARZ (opcja dla początkujących). Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie w ciągu 24 godzin i zapoznamy ze szczegółami naszej oferty. Z przyjemnością również odpowiemy na wszystkie pytania oraz przedstawimy Ci wyniki testu, a następnie zaproponujemy adekwatną grupę zaawansowania. 

Nie wahaj się! Test i formularz mają charakter niezobowiązujący.

Interesuje Cię certyfikat z j. angielskiego?

W Profi-Lingua prowadzimy specjalne kursy egzaminacyjne dla osób, które chcą zdobyć certyfikat z j. angielskiego. Przygotowujemy Słuchaczy do zdawania egzaminów: Cambridge (FCE, CAE, CPE), TELC (The European Language Certificates) oraz LCCI (London Chamber of Commerce and Industry). Jeżeli liczysz na wysoki wynik, czekamy na Ciebie!

W trakcie zajęć zapoznamy Cię ze strukturą, wymogami oraz typami zadań, które pojawiają się na powyżej wymienionych egzaminach, gdyż korzystamy z arkuszy z poprzednich lat. Pomożemy Ci nadrobić wszelkie braki i utrwalić gramatykę angielską. Swoje umiejętności będziesz miał również okazję sprawdzić na egzaminie próbnym, który organizujemy corocznie w Profi-Lingua. Ponadto tylko w naszej szkole dostaniesz gwarancję zdania egzaminu właściwego!

Osoby, które zapiszą się na kurs egzaminacyjny z j. angielskiego, mogą uczęszczać również na bezpłatne zajęcia FCE/CAE/CPE Club. Zapraszamy!

UWAGA: W ramach zajęć indywidualnych zapewniamy przygotowanie do egzaminów IELTS!

Angielski w Gdyni – kiedy i gdzie?

 1. W Profi-Lingua zapewniamy najszerszy wybór terminów oraz grup zaawansowania w Gdyni!
 2. Organizujemy lekcje od poniedziałku do soboty o różnych porach dniach – z nami znajdziesz czas na naukę!
 3. Zajęcia z j. angielskiego prowadzą lektorzy polscy oraz native speakerzy
 4. Wszystkie lekcje obowiązkowe i dodatkowe oraz warsztaty językowe odbywają się w naszych własnych salach dydaktycznych.

Profi-Lingua w Gdyni ma siedzibę w samym sercu miasta, w budynku przy ul. Armii Krajowej 13/4!

Przyjdź, zobacz, porozmawiaj, zapisz się! See You! 

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem