Czas na wakacje w Profi-Lingua Szczegóły

Kurs francuskiego dla firm w Gdyni

Wypełnij formularz kontaktowy

Nazwa firmy
Telefon
Adres e-mail
Adres
Miasto
Osoba kontaktowa
Treść zapytania

Administratorem danych osobowych są Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, Aleje Jerozolimskie 96, [WSiP]. Dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu są przetwarzane zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie oraz w celach archiwalnych. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Prowadzisz swoją firmę? Mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję – firmowy kurs języka francuskiego. Oferta Profi-Linga to najwyższej jakości szkolenia językowe. Zainwestuj w swoich pracowników, by bez trudu mogli komunikować się za pomocą języka obcego!

Profesjonalny kurs języka francuskiego

Kurs firmowy dla Twoich pracowników zostaje w stu procentach opracowany (merytorycznie i technicznie) zgodnie z Twoimi potrzebami i oczekiwaniami. Zależy Ci na tym, aby Twoi pracownicy jak najszybciej posiadali określone kompetencje językowe? Twoja działalność związana jest z wąską specjalizacją? W Profi-Lingua przygotujemy Twoich pracowników tak, aby płynnie posługiwali się słownictwem związanym z branżą, w której są zatrudnieni.Dostosowujemy się również do Ciebie pod względem czasu realizacji kursu. Może on odbywać się w wybranych przez Ciebie dniach i godzinach. Również jesteśmy elastyczni co do miejsca szkolenia (do wyboru: siedziba Profi-Lingua lub inna, wskazana przez Ciebie przestrzeń).

Francuski dostosowany do potrzeb klienta

Program merytoryczny opracowywany zostaje w oparciu o oczekiwania zleceniodawcy oraz obecny poziom językowy kursantów. W naszej szkole językowej nacisk kładziemy szczególnie na wykształceniu u osób uczących się zdolności płynnej i swobodnej konwersacji. Równolegle rozwijane są pozostałe kluczowe kompetencje językowe: rozumienie ze słuchu, czytanie i pisanie przy użyciu języka francuskiego.

Raporty Twoich pracowników

Na Twoje życzenie będziemy na bieżąco informować Cię na temat szkolenia językowego Twoich pracowników. Otrzymasz od nas raporty dotyczące postępu zdobytych już przez kursantów umiejętności, jak również ich frekwencji na zajęciach.

Podnieś kompetencje językowe swoich pracowników, by bez trudu odnaleźli się w środowisku międzynarodowym! Jeszcze przed rozpoczęciem kursu zweryfikujemy poziom biegłości językowej wszystkich kursantów, który umożliwi nam opracowanie programu szkolenia. Oferta jest dopasowywana do Twoich potrzeb, zatem intensywność, terminy zajęć i zakres materiału są kwestią Twojego wyboru.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą języka francuskiego dla firm.

Skontaktuj się z nami a my z radością udzielimy Ci wszelkich informacji!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem