Czas na wakacje w Profi-Lingua Szczegóły

Indywidualny kurs francuskiego w Gdyni

 

Szukasz szkoły językowej, która przygotowałaby dla Ciebie idealną ofertę zajęć indywidualnych, nauczających języka francuskiego? Lepiej nie mogłeś trafić! Profi-Lingua to gwarancja kursów językowych najwyższej jakości. Rozpocznij kurs indywidualny w Profi-Lingua i poczuj satysfakcję!

Indywidualny kurs języka francuskiego to doskonały sposób na naukę, która nie koliduje z Twoim codziennym harmonogramu zajęć. Ten system szkoleniowy jest bardzo elastyczny. Dostosowujemy się do Twoich potrzeb! Dzięki temu możesz tak ustawić sobie grafik lekcji, aby nie wpływały one na Twoje pozostałe zajęcia. Możesz podjąć decyzję zarówno o tym, kiedy będzie odbywać się kurs (w jakich godzinach i dniach tygodnia), jak i o miejscu, w którym zostanie zrealizowany (w siedzibie firmy lub innej, wyznaczonej przez Ciebie przestrzeni). W sytuacji, gdy nie masz możliwości pojawienia się na lekcji, wystarczy poinformować o tym swojego lektora. W przeciwieństwie do kursu grupowego, tu zajęcia nie przepadają – odrobisz je w innym, dogodnym dla Ciebie terminie.

Oferta skrojona na miarę Twoich potrzeb!

Bardzo ważną zaletą nauczania indywidualnego jest poświęcenie całej uwagi lektora na tylko jednej osobie – Tobie. Tym samym masz wyjątkową okazję, aby w czasie każdej lekcji na spokojnie dopytywać nauczyciela o szczegóły lub poprosić o dodatkowe wyjaśnienie przerabianej partii materiału. Również w sytuacji gdy zależeć Ci będzie na rozwinięciu jakiegoś zakresu tematycznego (ponieważ jest to związane np. z branżą, w której się specjalizujesz), na kursie indywidualnym jest to jak najbardziej możliwe. Zadecyduj, czego i w jaki sposób chcesz się uczyć!

 Dodatkowo czas, który przeznaczasz na swoją edukację, możesz w stu procentach poświęcić na udoskonalanie wszystkich kompetencji językowych: mówienia, czytania, pisania i rozumienia ze słuchu. Lektor dostosuje do Twoich oczekiwań tempo prowadzenia zajęć. 

Nie warto czekać z podjęciem decyzji. Im szybciej zaczniesz się uczyć tym lepiej.

Pełną ofertę uzyskasz kontaktując się z biurem obsługi klienta. Zapraszamy!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem