Czas na wakacje w Profi-Lingua Szczegóły

Kurs języka francuskiego w Gdyni

Język francuski można usłyszeć niemal w każdym zakątku globu. Posługuje się około 400 milionów ludzi na całym świecie! Chcesz dołączyć do tego licznego grona? Zapraszamy Cię do Profi-Lingua. Tylko u nas otrzymasz pakiet 160 lekcji, największy wybór terminów zajęć i szybkie efekty, które zapewnia metoda komunikatywna.

Francuski w Profi-Lingua – dlaczego warto?

  1. Przygotowujemy Słuchaczy do płynnej komunikacji w życiu prywatnym oraz w środowisku zawodowym.
  2. Nasi Kursanci w trakcie zajęć ćwiczą wszystkie podstawowe umiejętności językowe: mówienie, czytanie, pisanie oraz rozumienie ze słuchu.
  3. Gwarantujemy naukę w małych grupach.
  4. Zajęcia w Profi-Lingua prowadzą lektorzy j. francuskiego, którzy są sprawdzonymi oraz wykwalifikowanymi nauczycielami z pasją.
  5. Organizujemy lekcje od poniedziałku do soboty o różnych porach, dlatego z nami bez problemu znajdziesz czas na naukę!
  6. Nasza szkoła od lat zajmuje czołowe miejsca w rankingach najlepszych szkół językowych w Polsce – wybierając Profi-Lingua, uczysz się u najlepszych!
  7. Prowadzimy kursy dla osób w różnym wieku i na różnych poziomach zaawansowania.

Największy Pakiet Słuchacza!

W Profi-Lingua czeka na Ciebie największy Pakiet Słuchacza. W cenie kursu zapewniamy Ci bowiem 120 lekcji obowiązkowych, które odbywają się w stałych terminach, oraz 40 lekcji dodatkowych konwersacji. Możesz również bezpłatnie brać udział w warsztatach językowych (gramatycznych oraz fonetycznych), które organizujemy w naszej szkole. Oferujemy Ci także konsultacje z lektorem prowadzącym, dostęp do biblioteki i mediateki oraz internetowe wspomaganie nauki j. francuskiego w ramach platformy e-Akademia.

Będąc Słuchaczem Profi-Lingua, możesz skorzystać z wyjątkowej promocji „Drugi Język Gratis” i zapisać się na zajęcia z wybranego języka obcego na poziomie dla osób początkujących! O szczegóły zapytaj w sekretariacie naszej szkoły.

Ponadto wszyscy uczestnicy kursów j. francuskiego w Profi-Lingua otrzymują zniżkę na podręczniki, a studenci za okazaniem ważnej legitymacji dostają atrakcyjny rabat.

Kursy egzaminacyjne z j. francuskiego w Profi-Lingua

W Profi-Lingua prowadzimy kursy egzaminacyjne z j. francuskiego. Zatem jeżeli planujesz zdawać egzamin TELC (The European Language Certificates), zajęcia w naszej szkole będą świetnym wyborem.

Zapoznamy Cię ze strukturą, wymogami, typami zadań oraz technikami egzaminacyjnymi TELC. Pomożemy Ci także nadrobić ewentualne braki, utrwalić zasady gramatyczne i wzbogacić słownictwo. W trakcie kursu będziesz miał okazję sprawdzić swoje umiejętności na autentycznych arkuszach z poprzednich lat. W rezultacie żadne polecenie na egzaminie Cię nie zaskoczy!

Chcesz zdobyć certyfikat, który potwierdzi Twoją znajomość j. francuskiego? Czekamy na Ciebie!

Zapisz się!

Uważasz, że nasza oferta jest atrakcyjna? Rozwiąż BEZPŁATNY TEST lub wypełnij FORMULARZ. Pracownicy Profi-Lingua skontaktują się z Tobą telefonicznie i omówią szczegóły dotyczące zapisów na kurs j. francuskiego oraz z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania. Na podstawie wyników testu zostanie Ci także zaproponowany przydział do grupy.

Zajęcia z j. francuskiego w Gdyni

Wszystkie kursy języka francuskiego w Profi-Lingua rozpoczynają się w październiku i trwają do czerwca. Dzielą się na dwa semestry, więc osoby zainteresowane mogą dołączyć do grona naszych Słuchaczy również podczas rekrutacji na przełomie lutego i marca.

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu (2x2 lekcje) bądź raz w tygodniu (1x4 lekcje). Wybór dogodnej częstotliwości pozostawiamy w rękach Kursanta.

Zarówno lekcje obowiązkowe, jak i dodatkowe, organizujemy w siedzibie naszej szkoły przy ul. Armii Krajowej 13/4 w Gdyni. Zapraszamy serdecznie do naszej siedziby! 

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem