Czas na wakacje w Profi-Lingua Szczegóły

Kurs hiszpańskiego dla firm w Gdyni

Wypełnij formularz kontaktowy

Nazwa firmy
Telefon
Adres e-mail
Adres
Miasto
Osoba kontaktowa
Treść zapytania

Administratorem danych osobowych są Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, Aleje Jerozolimskie 96, [WSiP]. Dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu są przetwarzane zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie oraz w celach archiwalnych. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Prowadzisz firmę? Jesteś nowoczesnym przedsiębiorcą? Szukasz szkoły językowej, która pozwoli Twojej kadrze osiągnąć wysoki stopień biegłości językowej? Wybierz firmowy kurs języka hiszpańskiego, rozwiń skrzydła swoich pracowników i zabłyśnij na rynku międzynarodowym!

Profi-Lingua gwarancją jakości.

Szukasz szkoły gwarantującej najwyższą jakość nauczania? Zdecyduj się na Profi-Lingua! U nas jeszcze przed rozpoczęciem kursu potencjalni kursanci odbędą spotkanie z mentorem, który określi ich poziom biegłości językowej. Na jego podstawie oraz rozmów ze zleceniodawcą (w kontekście poznania celów i oczekiwań naszych klientów) nakreślimy szczegółowy program nauczania, który wdrożymy podczas szkolenia.

Kontrola pracowników

W trosce o Państwa zadowolenie na bieżąco przekazywać będziemy raporty z postępów przyswajania wiedzy przez Państwa pracowników oraz ich frekwencji na poszczególnych zajęciach.

Solidne nauczanie hiszpańskiego

Oferta kursów firmowych Profi-Lingua to przede wszystkim nowoczesne metody nauczania i wykwalifikowani lektorzy, dający Państwu pewność szybkiego i intensywnego kursu. Podczas zajęć nie zabraknie specjalistycznej terminologii biznesowej oraz wykorzystania języka w praktyce. Przełamiemy barierę językową. U naszych kursantów rozwijamy wszystkie kluczowe kompetencje językowe: mówienie, czytanie, pisanie i rozumienie ze słuchu. Nie zabraknie zajęć przygotowujących Państwa pracowników z m.in.: prowadzenia dyskusji, negocjacji, rozmów telefonicznych, pisania e-maili i prezentacji przy użyciu języka hiszpańskiego.

Elastyczność zajęć

Szkolenia oferowane przez Profi-Lingua odbywać się mogą zarówno w siedzibie firmy, jak i w innym, zaproponowanym przez Państwa miejscu. Jesteśmy również elastyczni pod względem harmonogramu (dzienny, godzinowy) zajęć. Kurs może podnosić kwalifikacje językowe pracowników, jak i wdrażać język hiszpański od podstaw.

Skontaktuj się z nami i przedstaw nam swoje oczkiwania, a my przygotujemy ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb!

Zdecyduj się na kurs języka hiszpańskiego w Profi-Lingua i ułatwiaj swoim pracownikom poruszanie się w klimacie międzynarodowego biznesu!

 

 

 

 

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem