Czas na wakacje w Profi-Lingua Szczegóły

Indywidualny kurs hiszpańskiego w Gdyni

Coraz częściej słyszy się o wzrastającym trendzie na naukę języka hiszpańskiego. Wybierany nie tylko ze względu na pracę, wyjazdy służbowe, ale również dla rozwijania pasji, jaką jest nauka języków obcych. Na zapisanie się na kurs języka hiszpańskiego wpływa również często decyzja o wyjeździe do krajów hiszpańskojęzycznych. Piękne brzmienie języka hiszpańskiego zachęca i motywuje do jego nauki. Zdecyduj się na indywidualny kurs języka hiszpańskiego w Profi-Linga!

Korzyści z kursu

Nauka języka hiszpańskiego metodą zajęć indywidualnych niesie za sobą wiele korzyści. Przede wszystkim są to: elastyczny harmonogram kursu, tempo dostosowane do potrzeb i możliwości kursanta czy też całkowita uwaga prowadzącego poświęcona wyłącznie jednej osobie. Zajęcia indywidualne w Profi-Lingua są idealnie skrojone na miarę oczekiwań kursantów. Nasi wykwalifikowani lektorzy stawiają przede wszystkim na praktykę. Rozwijamy wszystkie kluczowe kompetencje językowe (mówienie, czytanie, pisanie, rozumienie ze słuchu), ze szczególnym naciskiem na przełamywanie bariery językowej poprzez naukę płynnej i swobodnej konwersacji. Nie zaniedbujemy przy tym teorii, koncentrując się szczególnie na gramatyce (używanej w praktyce), jak i na rozwoju zasobu słownictwa osoby uczącej się w naszej szkole. Dzięki zajęciom w Profi-Lingua nauka języka hiszpańskiego stanie się dla Ciebie prawdziwą przyjemnością!

Uczymy na każdym poziomie!

Kursy indywidualne prowadzone są w Profi-Lingua na każdym poziomie biegłości językowej. Dopasowujemy je również do oczekiwań naszych kursantów w kontekście materiału (np. poprzez przygotowywanie do matury czy też innych egzaminów). Dopasuj kurs indywidualny języka hiszpańskiego do swojego harmonogramu dnia! Możesz zadecydować o tym kiedy (dzień, godzina) oraz gdzie (w siedzibie Profi-Lingua lub innym, wybranym przez Ciebie miejscu) odbywać się będą zajęcia.

Więcej szczegółów uzyskasz w naszym biurze. Zapraszamy!

 

 

 

 

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem