Czas na wakacje w Profi-Lingua Szczegóły

Kurs języka hiszpańskiego w Gdyni

Buenos dias, Hola, Adios, Si, Gracias, Te quiero – jesteśmy przekonani, że zrozumienie tych słów nie sprawiło Ci większego problemu. Chciałbyś poznać więcej? Zapisz się na kurs w Profi-Lingua!

W naszej szkole uczymy języka hiszpańskiego ogólnego, dlatego zapraszamy wszystkich, którym zależy na płynnej komunikacji w życiu prywatnym oraz zawodowym. Organizujemy zajęcia dla osób w różnym wieku i na różnych poziomach zaawansowania. Czekamy na Ciebie!

Zajęcia z j. hiszpańskiego w Profi-Lingua

W Profi-Lingua starannie dobieramy kadrę lektorską, więc możesz być pewny, że Twoje zajęcia z j. hiszpańskiego będą prowadzili sprawdzeni oraz wykwalifikowani lektorzy oraz native speakerzy.

W nauczaniu języków obcych posługujemy się metodą komunikatywną. Główny nacisk kładziemy na umiejętność swobodnej konwersacji, ale nasi Słuchacze rozwijają w trakcie lekcji również pozostałe sprawności językowe: rozumienie ze słuchu, czytanie oraz pisanie. Z nami nauczysz się także formułowania opinii oraz argumentowania. W trakcie kursu krok po kroku będziesz poznawał zasady gramatyki i wzbogacał zasób słownictwa.

W Profi-Lingua dbamy o to, aby Kursant miał kontakt z żywym językiem, dlatego korzystamy z autentycznych materiałów prasowych, dokumentów, fragmentów filmów oraz programów telewizyjnych. Zapewniamy także bogatą tematykę zajęć, w ten sposób przygotowując Słuchacza do porozumiewania się w j. hiszpańskim w różnych sytuacjach.

Jak wygląda Pakiet Słuchacza?

W Profi-Lingua oferujemy uczestnikom kursów j. hiszpańskiego największy Pakiet Słuchacza na rynku! Tylko u nas w cenie kursu otrzymujesz:

 • 120 lekcji obowiązkowych, które organizowane są w stałych terminach
 • 40 lekcji dodatkowych konwersacji
 • warsztaty gramatyczne i fonetyczne
 • bezpłatne zajęcia z innego języka obcego na poziomie dla początkujących (w ramach oferty „Drugi Język Gratis”)
 • dostęp do zasobów biblioteki i mediateki w siedzibie szkoły
 • dostęp do e-Akademii (możliwość e-learningu)
 • zniżkę na podręczniki
 • nieograniczone konsultacje z lektorem prowadzącym

Jesteś studentem? Okaż swoją legitymację w sekretariacie Profi-Lingua podczas zapisu, a przyznamy Ci atrakcyjny rabat!

Zapisy na kurs j. hiszpańskiego w Profi-Lingua

Spodobała Ci się nasza metoda oraz Pakiet Słuchacza? Nie czekaj, zapisz się! Droga do grona Kursantów szkoły Profi-Lingua jest banalnie prosta: rozwiąż BEZPŁATNY TEST lub wypełnij FORMULARZ. Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin i przedstawimy szczegóły oferty oraz zaproponujemy Ci przydział do odpowiedniej grupy zaawansowania.

Test i formularz nie mają charakteru zobowiązującego, niemniej są dla nas informacją, że chciałbyś rozpocząć bądź kontynuować w Profi-Lingua naukę języka hiszpańskiego.

Egzamin z hiszpańskiego?

W szkole Profi-Lingua w ramach kursów j. hiszpańskiego organizujemy kursy egzaminacyjne. Są one przeznaczone dla osób przygotowujących się do egzaminów TELC, czyli The European Language Certificates.

W trakcie zajęć zapoznajemy Słuchaczy ze strukturą, wymogami, technikami egzaminacyjnymi oraz rodzajami zadań, które pojawiają się podczas części ustnej oraz części pisemnej TELC. Pracujemy na autentycznych arkuszach z poprzednich lat. Pomagamy Słuchaczom nadrobić zaległości oraz uporządkować wcześniej zdobytą wiedzę. Kursanci nieustannie ćwiczą swoje zdolności językowe oraz utrwalają gramatykę.

Marzysz o certyfikacie z j. hiszpańskiego? Z przyjemnością ułatwimy Ci drogę do celu. Zapraszamy!

Kilka słów o organizacji kursów

 1. Wszystkie kursy j. hiszpańskiego w Profi-Lingua rozpoczynają się w październiku i kończą w czerwcu.
 2. Każdy kurs dzieli się na dwa semestry.
 3. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do soboty w godzinach porannych oraz popołudniowych.
 4. Dbamy o komfort Słuchaczy, dlatego zapewniamy zajęcia w małych grupach.
 5. Lekcje obowiązkowe i dodatkowe organizowane są w siedzibie naszej szkoły przy ul. Armii Krajowej 13/4 w Gdyni.

Chcesz swobodnie rozmawiać po hiszpańsku? Wybór może być tylko jeden: Profi-Lingua!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem