Czas na wakacje w Profi-Lingua Szczegóły

Kurs niemieckiego dla firm w Gdyni

Wypełnij formularz kontaktowy

Nazwa firmy
Telefon
Adres e-mail
Adres
Miasto
Osoba kontaktowa
Treść zapytania

Administratorem danych osobowych są Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, Aleje Jerozolimskie 96, [WSiP]. Dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu są przetwarzane zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie oraz w celach archiwalnych. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Prowadzisz firmę? Działasz w środowisku międzynarodowym? Zależy Ci na tym, aby Twoi pracownicy komunikatywnie lub biegle posługiwali się językiem niemieckim? Zainwestuj w kadrę! Wybierz firmowe kursy języka niemieckiego w Profi-Lingua!

Profesjonalizm w Profi-Lingua

W szkole językowej Profi-Lingua mamy dla Ciebie propozycję nie do odrzucenia. Nasi wykwalifikowani dydaktycy wykorzystują innowacyjne metody i techniki nauczania. Dzięki temu na organizowanych przez nas kursach języka niemieckiego szybko rozwijamy u osób uczących się wszystkie kluczowe kompetencje językowe, tak więc: pisanie, czytanie, mówienie i rozumienie ze słuchu.  Nacisk na poszczególne zdolności kładziony jest według wytycznych przekazanych od osoby zlecającej szkolenie. W niektórych firmach ważniejsze jest, aby pracownik biegle posługiwał się językiem niemieckim w piśmie, w innych – w mowie. Starając się sprostać Państwa oczekiwaniom opracowujemy starannie program nauczania, aby szkolona kadra jak najszybciej zaczęła wykorzystywać nabyte w czasie kursu umiejętności. Dodatkowo w naszej ofercie znajdą Państwo firmowe kursy przygotowujące do egzaminów językowych.

Kurs dostosowany do potrzeb

Na życzenie naszych klientów w Profi-Lingua prowadzimy kursy łączące język specjalistyczny danej firmy z językiem ogólnym (potocznym). Pakiet szkoleń oferowanych Państwa pracownikom obejmuje również ćwiczenie stosowania języka niemieckiego podczas podstawowych czynności wykonywanych w pracy, takich jak telefonowanie, prowadzenie dyskusji i negocjacji, wystąpienia publiczne (np. podczas prezentacji produktów). Zaletą szkoleń oferowanych przez Profi-Lingua jest krótki czas realizacji oraz intensywność zajęć.

Szkolenia firmowe w Profi-Linga podniosą kwalifikacje językowe Twoich pracowników, aby biegle i efektywnie komunikowali się z zagranicznymi partnerami i bez problemu odnaleźli się w środowisku międzynarodowym. Pamiętaj, wykształcona kadra to Twój potencjał i Twoja szansa na sukces!

Firmowy kurs języka niemieckiego dla Ciebie i Twoich pracowników!

Dowiedz się więcej o naszej ofercie w biurze obsługi klienta!

 

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem