Czas na wakacje w Profi-Lingua Szczegóły

Indywidualny kurs niemieckiego w Gdyni

Zdecydowałeś się na naukę języka niemieckiego? Zastanawiasz się, jaki tryb kursu wybrać – indywidualny czy grupowy? Podpowiemy Ci, jakie zalety wynikają z uczestnictwa w kursie indywidualnym. Przeczytaj artykuł i dowiedz się, dlaczego warto skorzystać z oferty szkoły językowej Profi-Lingua!

Kurs indywidualny? 

Zdecydowanie warto! Indywidualny kurs języka niemieckiego organizowany przez Profi-Lingua to gwarancja najwyższej jakości nauczania. Jeszcze przed rozpoczęciem zajęć przeprowadzimy z Tobą rozmowę (również w języku niemieckim – jeżeli zamierzasz kontynuować edukację języka obcego), aby sprawdzić, jaki poziom biegłości językowej reprezentujesz. Realizujemy kursy dla wszystkich poziomów językowych.

Kolejna korzyść wynikająca z indywidualnego nauczania to elastyczny harmonogram. Co to znaczy i z czym to się wiąże? Po pierwsze możesz sam zadecydować, kiedy (w jakich dniach i w jakich godzinach) odbywać się będą zajęcia. Po drugie – gdzie zrealizowany zostanie kurs (w siedzibie firmy lub innym, dowolnie wybranym przez Ciebie miejscu). Co ważne – w przeciwieństwie do kursu grupowego, tutaj zajęcia nie przepadają! Możesz przenieść czas zajęć na inny, dogodny dla  Ciebie termin.

Sam na sam z lektorem

Podczas zajęć indywidualnych lektor cały swój czas poświęca wyłącznie Tobie. To bardzo ważna zaleta tego systemu nauczania, szczególnie dla osób, które krępuje nauka w grupie (np. przełamanie bariery językowej wywołuje u nich poczucie dyskomfortu), jak i tych, które potrzebują nieco więcej czasu, aby w pełni opanować przekazywaną wiedzę. Podczas kursu indywidualnego jeszcze lepiej rozwiniesz wszystkie kluczowe kompetencje językowe, tak więc pisanie, czytanie, rozumienie ze słuchu i przede wszystkim – mówienie. W Profi-Lingua stawiamy na praktykę – naukę płynnej, swobodnej konwersacji, nie zaniedbując przy tym teorii (m.in. gramatyki i systematycznego powiększania Twojego zasobu słownictwa).

Firmowy kurs języka niemieckiego dla Ciebie i Twoich pracowników! Zapraszamy!

 Odwiedź nasze biuro i zacznij przygodę z językiem niemieckim już dziś!

 

 

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem