Czas na wakacje w Profi-Lingua Szczegóły

Maturalny kurs niemieckiego w Gdyni

Wypełnij formularz! Zdobądź specjalny rabat na kurs maturalny

Imię i nazwisko
Telefon
Adres e-mail
Miasto
Treść pytania
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych, poprzez kanały :
Telefon E-mail SMS

Stresujesz się zbliżającą maturą? Niepotrzebnie! Wystarczy dobrze przygotować się do egzaminu, by matura przestała wydawać się straszna! Jak tego dokonać? Podejmij wyzwanie i rozpocznij systematyczną naukę! W Profi-Lingua najlepiej przygotujemy Cię do matury z języka niemieckiego.

Miła atmosfera

Chciałbyś uczyć się w dobrej atmosferze, gdzie nauka jest przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem? Tak, to możliwe! W Profi-Lingua potwórzymy z Tobą cały materiał obowiązujący na maturze. Równocześnie systematycznie będziemy monitorować i weryfikować Twoją wiedzę. W sytuacji, gdy dany zakres materiału będzie dla Ciebie trudny do opanowania, poświęcimy Ci więcej czasu, powtarzając zagadnienie i proponując dodatkowe ćwiczenia utrwalające wiedzę. W Profi-Lingua zmotywujemy Cię do nauki, abyś jak najlepiej przygotował się do czekającego Cię egzaminu maturalnego.

Korepetycje gwarancją zdania matury!

Bez odpowiedniego wsparcia dydaktyka-specjalisty trudno jest dokładnie przygotować się do matury. Dodatkowym utrudnieniem jest często pojawiający się brak motywacji i zapominanie o systematycznej pracy. Zajęcia prowadzone w Profi-Lingua odbywają się systematycznie i charakteryzują się dużym stopniem intensywności. Równocześnie prowadzone są w dobrej, bezstresowej atmosferze, aby nauka nie była przykrą koniecznością, ale stała się inspiracją do samorozwoju i motywacją do osiągnięcia wyznaczonego celu, czyli jak najlepszego zdania matury.

Uczestnicząc w kursie przygotowującym do matury z języka niemieckiego w Profi-Lingua, nie musisz martwić się o to, że „zaginiesz” w grupie. Każdy kursant traktowany jest u nas indywidualnie, dlatego lektor dostosowuje się do poziomu wiedzy i tempa nauki swoich podopiecznych. Grupy tworzymy według wiedzy kursantów.

W Profi-Lingua wiemy, jak najlepiej przygotować Cię do matury!

Kurs obejmujący 80 zajęć 40 minutowych należycie przygotuje Cię do egzaminu dojrzałości! Spotykamy się raz w tygodniu (piątek lub sobota po 160 minut). Nie czekaj, skontaktuj się z nami już dziś!

 

 

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem