Czas na wakacje w Profi-Lingua Szczegóły

Kurs języka niemieckiego w Gdyni

Niemiecki należy bez wątpienia do grona najpopularniejszych języków w Europie. Jego znajomość przydaje się jednak nie tylko podczas wyjazdów za granicę, ale również przy okazji nawiązywania kontaktów biznesowych oraz poszukiwania zatrudnienia w naszym kraju. Chciałbyś podnieść swoje kompetencje zawodowe i zainwestować równocześnie w rozwój osobisty? Świetnie, kurs j. niemieckiego w Profi-Lingua czeka na Ciebie!

Jak wygląda kurs niemieckiego w naszej szkole?

  1. W Profi-Lingua uczymy języka ogólnego. Co to oznacza? Otóż gwarantujemy różnorodną tematykę zajęć, która jest atrakcyjna zarówno dla osób, chcących posługiwać się niemieckim w życiu prywatnym, jak i dla tych, którym zależy na płynnej komunikacji w środowisku zawodowym.
  2. Nasi Kursanci aktywnie rozwijają podczas zajęć wszystkie podstawowe sprawności językowe: czytanie, pisanie, rozumienie ze słuchu oraz mówienie. Największy nacisk kładziemy na umiejętność komunikacji werbalnej i z tego względu wśród zajęć dodatkowych, które oferujemy, znajdują się bezpłatne konwersacje.
  3. Stawiamy na żywy język, dlatego korzystamy nie tylko z najlepszych podręczników, ale również z autentycznych materiałów prasowych, dokumentów, fragmentów programów telewizyjnych oraz filmów.
  4. Zajęcia z j. niemieckiego w gdyńskim oddziale Profi-Lingua prowadzą sprawdzeni i wysoko wykwalifikowani lektorzy z przygotowaniem pedagogicznym oraz metodycznym – wybierz naszą szkołę, a będą uczyć Cię najlepsi nauczyciele w mieście!
  5. Profi-Lingua oferuje największy wybór terminów zajęć oraz grup zaawansowania, dlatego absolutnie każdy może skorzystać z naszej oferty.

160 lekcji j. niemieckiego i jeszcze więcej...

W Profi-Lingua zapewniamy Kursantom aż 120 lekcji obowiązkowych z j. niemieckiego, które odbywają się w stałych terminach, oraz 40 lekcji dodatkowych konwersacji. Ponadto każdy Słuchacz ma możliwość udziału w warsztatach gramatycznych i fonetycznych oraz prawo do nielimitowanych konsultacji z lektorem prowadzącym.

W cenie kursu znajduje się także dostęp do biblioteki i mediateki w siedzibie szkoły Profi-Lingua. Uczestnikom kursów j. niemieckiego oferujemy również dostęp do platformy e-Akademia, dzięki której można kontynuować naukę niemieckiego przez Internet w każdym miejscu.

Słuchacze Profi-Lingua otrzymują na wstępnie zniżkę na podręczniki, a studenci dodatkowo mogą liczyć w naszej szkole na arakcyjne rabaty!

UWAGA: Chcesz rozpocząć naukę innego języka na poziomie dla początkujących? Nie ma sprawy! Zapisując się na kurs j. niemieckiego w Profi-Lingua, masz okazję do skorzystania z wyjątkowej oferty „Drugi Język Gratis”!

Egzamin z j. niemieckiego? Przygotujemy Cię!

W Profi-Lingua w ramach kursów ogólnych oferujemy kursy egzaminacyjne przeznaczone dla osób, które chcą zdobyć certyfikat z j. niemieckiego. W naszej szkole przygotowujemy do zdawania egzaminów w Instytucie Goethego oraz egzaminów TELC (The European Language Certificates). Podczas zajęć zapoznamy Cię z ich strukturą, wymogami oraz rodzajami zadań, które pojawiają się na arkuszach egzaminacyjnych. Z nami nadrobisz ewentualne braki i równocześnie utrwalisz wcześniej zdobytą wiedzę dotyczącą j. niemieckiego. Organizujemy również w Profi-Lingua egzaminy próbne, które dają możliwość sprawdzenia umiejętności Słuchacza przed egzaminem właściwym.

Dołącz do nas już dziś!

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Jeżeli tak, rozwiąż BEZPŁATNY TEST lub wypełnij FORMULARZ (dla osób rozpoczynających naukę niemieckiego). Pracownicy Profi-Lingua skontaktują się ze wszystkimi osobami chętnymi, odpowiedzą na pytania oraz zaproponują przydział do grupy na adekwatnym poziomie zaawansowania. Zapraszamy!

Organizacja kursów j. niemieckiego w Profi-Lingua

  1. Wszystkie kursy języka niemieckiego w Profi-Lingua rozpoczynają się w październiku i trwają do czerwca.
  2. Jeden kurs dzieli się na dwa semestry, a zaliczenie obu jest równoznaczne z przejściem do grupy na wyższym poziomie zaawansowania.
  3. Lekcje j. niemieckiego organizowane są od poniedziałku do soboty zarówno w godzinach porannych, jak i popołudniowych.
  4. Zajęcia obowiązkowe i dodatkowe odbywają się w siedzibie naszej szkoły przy ul. ul. Armii Krajowej 13 w samym centrum Gdyni.
  5. Zapewniamy naukę w małych, komfortowych grupach.

Chcesz mówić po niemiecku? Znasz nasz adres: ul. Armii Krajowej 13! Czekamy na Ciebie!  

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem