Czas na wakacje w Profi-Lingua Szczegóły

Indywidualny kurs norweskiego w Gdyni

Jeżeli zależy Państwu na nauce języka norweskiego w komfortowych warunkach, wybór kursu indywidualnego w Profi-Lingua będzie strzałem w dziesiątkę! W naszej szkole pozostawiamy Słuchaczom decyzyjność w najbardziej kluczowych kwestiach, zapewniając równocześnie wysoki poziom nauczania i zajęcia z najlepszymi lektorami w Trójmieście.

Jak wyglądają zajęcia indywidualne z języka norweskiego?

Indywidualny kurs j. norweskiego w Profi-Lingua to zajęcia face to face. Słuchacz spotyka się zatem z lektorem bez obecności osób trzecich. Nawiązana w ten sposób bezpośrednia relacja niesie ze sobą wiele korzyści. Przede wszystkim sprzyja przełamywaniu barier komunikacyjnych i lęku przed prowadzaniem rozmowy w obcym języku. Ponadto lektor jest w stanie dopasować tempo wprowadzania nowych treści nauczania do predyspozycji językowych Słuchacza.

W przypadku zajęć face to face można również zauważyć, że Kursant czuje się bardziej zmotywowany, co przekłada się na szybkie i satysfakcjonujące efekty. Źródłem owej motywacji jest nie tylko wspomniana bezpośrednia relacja, ale także spersonalizowany program nauczania, który uwzględnia interesujące Słuchacza zagadnienia. Decydując się na kurs indywidualny w Profi-Lingua, wybierają Państwo bowiem możliwość wpływu na tematykę zajęć.

Tematyka zajęć

Przed rozpoczęciem kursu Słuchacz odbywa rozmowę z lektorem dotyczącą potrzeb językowych oraz oczekiwań względem zajęć indywidualnych z norweskiego. Na tej podstawie opracowujemy spersonalizowany program nauczania. Pod uwagę bierzemy oczywiście również wiek Kursanta oraz stopień znajomości języka. Organizujemy bowiem zajęcia dla osób na różnym poziomie zaawansowania.

W Profi-Lingua prowadzimy kursy ogólne, specjalistyczne i konwersacyjne. W naszej szkole mogą Państwo poznać m.in. język biznesowy, techniczny czy medyczny. Na życzenie Słuchacza wprowadzamy słownictwo obowiązujące w branży, w której pracuje. Zależy nam bowiem, aby nasi Kursanci płynnie komunikowali się w j. norweskim we wszystkich sytuacjach życia codziennego, także w środowisku zawodowym. Nasza zajęcia są przeznaczone dla osób wszystkich profesji, gdyż pod względem tematyki kursu nie stawiamy żadnych granic.

Korepetycje z norweskiego – harmonogram i lokalizacja

W Profi-Lingua oddajemy Państwu decyzyjność w kwestiach dotyczących organizacji kursu. W naszej szkole Słuchacz ma prawo wyboru terminów, częstotliwości oraz liczby zajęć.

Kurs indywidualny z języka norweskiego można rozpocząć w dowolnym momencie, gdyż sztywny harmonogram roku szkolenia i podział na semestry nie jest w tym przypadku brany pod uwagę.

Zapewniamy Państwu elastyczność odnośnie lokalizacji i oferujemy bezpłatny dojazd lektora na terenie miasta. Zajęcia indywidualne zazwyczaj odbywają się w domach prywatnych oraz w firmach. Istnieje jednak również możliwość organizacji lekcji w siedzibie Profi-Lingua w Gdyni przy ul. ul. Armii Krajowej 13/4. Szczegóły dotyczące miejsca prosimy ustalać przy zapisie. 

Zapraszamy do wspólnej przygody z językiem norweskim w Profi-Lingua!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem