Czas na wakacje w Profi-Lingua Szczegóły

Kurs języka norweskiego w Gdyni

W ostatnich latach obserwujemy wzmożone zainteresowanie mieszkańców Pomorza językami skandynawskimi, dlatego w tym roku zdecydowaliśmy się wprowadzić do naszej oferty kurs norweskiego.

Jeżeli zależy Ci na wysoko płatnej pracy, chcesz zainwestować we własną przyszłość bądź planujesz wyjazd do kraju fiordów, nie wahaj się i wybierz naukę w Profi-Lingua! Pakiet 160 lekcji i najlepsi lektorzy czekają na Ciebie!

Nauka języka norweskiego w Profi-Lingua

W Profi-Lingua uczymy języka norweskiego ogólnego. Program kursu został przygotowany zatem w taki sposób, aby tematyka zajęć była atrakcyjna dla każdego, komu zależy na płynnej komunikacji w życiu prywatnym i w środowisku zawodowym.

Naszym Słuchaczom pomagamy w trakcie lekcji rozwijać wszystkie podstawowe sprawności językowe: mówienie, czytanie, pisanie oraz rozumienie ze słuchu. Uczymy także formułowania opinii i argumentowania.

Stawiamy na praktyczne umiejętności, ale nie zapominamy o omawianiu zasad gramatycznych i systematycznym wprowadzaniu nowych słówek. Jednocześnie zależy nam, aby Kursanci poznawali żywy język, dlatego podczas zajęć wykorzystujemy autentyczne artykuły, dokumenty i nagrania.

do 160 lekcji w atrakcyjnej cenie

W Profi-Lingua oferujemy największy pakiet zajęć z języka norweskiego w całym Trójmieście! Wybierając nasz kurs, możesz wziąć udział w aż 120 lekcjach obowiązkowych oraz w 40 lekcjach dodatkowych konwersacji. W naszej szkole organizujemy również bezpłatne warsztaty gramatyczne i fonetyczne.

Słuchaczom gwarantujemy także konsultacje z lektorem prowadzącym, dostęp do zasobów biblioteki i mediateki oraz dostęp do platformy e-learningowej. Na wstępie otrzymasz od nas zniżkę na podręcznik i kartę Prestige Club, która uprawnia do rabatów w wielu punktach usługowych oraz handlowych na terenie Gdyni.

Ponadto wszyscy uczestnicy kursów norweskiego w Profi-Lingua mogą skorzystać z oferty „Drugi Język Gratis” i zapisać się na zajęcia z innego języka obcego na poziomie dla początkujących!

Zapisy na kurs j. norweskiego!

Jeżeli chciałbyś rozpocząć naukę j. norweskiego w Profi-Lingua, daj nam znać – rozwiąż BEZPŁATNY TEST lub wypełnij FORMULARZ. Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin i zaproponujemy przydział do odpowiedniej grupy zaawansowania. Z przyjemnością przedstawimy Ci także szczegóły naszej oferty. Nie zwlekaj!

Organizacja kursu w Profi-Lingua

  1. Kurs języka norweskiego w Profi-Lingua w Gdyni rozpoczyna się w październiku i trwa do czerwca.
  2. Organizujemy zajęcia od poniedziałku do soboty w godzinach porannych i popołudniowych.
  3. U nas będziesz się uczył w małych, komfortowych grupach.
  4. Wszystkie lekcje dodatkowe i obowiązkowe odbywają się w salach dydaktycznych naszej szkoły.
  5. W Gdyni siedziba Profi-Lingua mieści się przy ul. Armii Krajowej 13/4.

Zacznij z nami swoją przygodę z norweskim!

Wybierając Profi-Lingua, wybierasz satysfakcjonujące efekty w krótkim czasie!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem