Czas na wakacje w Profi-Lingua Szczegóły

Kurs rosyjskiego dla firm w Gdyni

Wypełnij formularz kontaktowy

Nazwa firmy
Telefon
Adres e-mail
Adres
Miasto
Osoba kontaktowa
Treść zapytania

Administratorem danych osobowych są Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, Aleje Jerozolimskie 96, [WSiP]. Dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu są przetwarzane zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie oraz w celach archiwalnych. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Podjąłeś decyzję o zainwestowaniu w swoich pracowników poprzez zapewnienie im kursu języka rosyjskiego. Jeżeli zależy Ci na najwyższej jakości kursu, która w krótkim czasie przygotuje Twoją kadrę do sprawnego posługiwania się językiem rosyjskim – lepiej nie mogłeś trafić. Profi-Lingua wychodzi z propozycją szkoleń językowych prowadzonych przez wyspecjalizowanych lektorów wdrażających innowacyjne metody nauczania!

Rosyjski biznesowy

Firmowy kurs języka rosyjskiego prowadzony jest przede wszystkim na potrzeby biznesowe. Istnieje dodatkowa opcja łączenia języka specjalistycznego (branżowego) z językiem ogólnym, potocznym. Jesteśmy także otwarci na inne propozycje naszych klientów.

Na samym początku współpracy, jeszcze przez rozpoczęciem kursu, metodyk przeprowadzi dwie rozmowy: z osobą zlecającą szkolenie oraz z przyszłymi kursantami. Na ich podstawie zaproponuje szczegółowy materiał dostosowany do oczekiwań i celów klienta oraz do poziomu biegłości językowej osób, które podejmą naukę w naszej szkole językowej.

Zalety kursu firmowego

Podczas realizacji firmowego kursu języka rosyjskiego stawiamy na pierwszym miejscu na praktykę. Tak więc przede wszystkim u kursantów rozwijanie są umiejętności zapewniające praktyczne wykorzystanie języka rosyjskiego w życiu zawodowym. Poszerza się u nich zasób słownictwa (głównie biznesowego), uczy fraz, zwrotów i wyrażeń ułatwiających sprawną komunikację. Skutecznie przełamujemy barierę językową, dzięki czemu osoby uczące się osiągają poziom biegłości języka rosyjskiego, umożliwiający płynną, bezstresową komunikację niemal na każdy temat. Dodatkowo w ramach kursu szkolimy z zakresu sprawnego wykorzystywania języka rosyjskiego do prowadzenia negocjacji, dyskusji, rozmów telefonicznych, prezentacji, uczestnictwa w zagranicznych wyjazdach służbowych itp.

Przedstaw nam swoje wymagania.

Stworzymy ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb!

 

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem