Czas na wakacje w Profi-Lingua Szczegóły

Indywidualny kurs rosyjskiego w Gdyni

Jeśli planujesz rozpocząć naukę języka rosyjskiego, zastanawiasz się pewnie nad tym, jaką metodę nauki wybrać – w formie kursu grupowego czy indywidualnego. W Profi-Lingua masz do wyboru oba warianty! Dlaczego warto zdecydować się na kurs indywidualny?

Indywidualne podejście do zajęć.

Zajęcia indywidualne prowadzone w Profi-Lingua w stu procentach dostosowywane są do potrzeb naszych klientów. Dlatego zależy nam na tym, aby kurs był jak najbardziej elastyczny. Możesz sam zadecydować o tym, w jakim czasie (dzień, godzina) oraz gdzie (w siedzibie naszej szkoły lub w innym, wybranym przez Ciebie miejscu) odbywać się będzie kurs. Tym samym nauka języka rosyjskiego nie będzie w żaden sposób kolidowała z Twoim harmonogramem dnia.  W przeciwieństwie do kursu grupowego – tutaj zajęcia nie przepadają. Możesz je odrobić w innym, pasującym dla Ciebie terminie.

Zalety zajęć indywidualnych

Podczas zajęć indywidualnych lektor dostosowuje tempo pracy do potrzeb i możliwości kursanta. W sytuacji, kiedy określona partia materiału jest dla osoby uczącej się trudna do zrozumienia, lektor może poświęcić jej więcej czasu, tłumacząc skomplikowane zagadnienia oraz zadając dodatkowe ćwiczenia utrwalające wiedzę. Indywidualny kurs języka rosyjskiego doskonale sprawdza się również w przypadku osób, u których nauka w grupie wywołuje odczucie dyskomfortu.

W Profi-Lingua lektorzy stawiają przede wszystkim na rozwój umiejętności ułatwiających komunikację na każdy temat (stopień płynności konwersacji uzależniony jest od poziomu biegłości językowej). Równolegle nauczyciele kształcą w zakresie pozostałych kompetencji: pisania, czytania i rozumienia ze słuchu. Praktycznemu posługiwaniu się językiem obcym towarzyszy systematyczne poszerzanie zasobu słownictwa rosyjskiego oraz nauka zagadnień gramatycznych. Zdecyduj się na indywidualny kurs języka rosyjskiego, a nauka stanie się dla Ciebie prawdziwą przyjemnością!

Nie zwlekaj! Odwiedź nasze biuro a my postramy się znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem