Czas na wakacje w Profi-Lingua Szczegóły

Kurs języka rosyjskiego w Gdyni

Coraz rzadziej uczniowie polskich szkół mają możliwość nauki rosyjskiego. Tymczasem język ten jest niezmiennie pożądany przez przedsiębiorców na rynku pracy. Jego znajomość przydaje się zarówno w trakcie poszukiwania zatrudnienia, jak i przy okazji nawiązywania kontaktów biznesowych. Większość naszych Słuchaczy właśnie ze względów zawodowych wybiera kurs rosyjskiego w Profi-Lingua. Chcesz zainwestować w swoją przyszłość? Czekamy na Ciebie!

Jak wygląda kurs j. rosyjskiego w naszej szkole?

W Profi-Lingua prowadzimy zajęcia z języka rosyjskiego ogólnego, dlatego nasz kurs przeznaczony jest dla wszystkich, którym zależy na płynnej komunikacji w różnych sytuacjach życia codziennego, także w miejscu pracy. Największy nacisk kładziemy na umiejętności praktyczne. W trakcie lekcji pomagamy Słuchaczom rozwijać podstawowe sprawności językowe: czytanie, pisanie, mówienie oraz rozumienie ze słuchu. Uczymy także formułowania opinii oraz argumentowania. Korzystamy nie tylko z najlepszych na rynku podręczników, ale także z autentycznych artykułów, dokumentów oraz materiałów video, które pozwalają Kursantom poznać żywy język.

Pakiet Słuchacza w Profi-Lingua zawiera:

 • 120 lekcji obowiązkowych, które odbywają się w stałych terminach
 • 40 lekcji dodatkowych konwersacji (organizowanych dla osób zainteresowanych)
 • warsztaty gramatyczne i fonetyczne
 • dostęp do zasobów biblioteki i mediateki w siedzibie szkoły
 • dostęp do e-Akademii, czyli platformy, która umożliwia naukę rosyjskiego przez internet
 • zniżkę na podręczniki
 • konsultacje z lektorem prowadzącym

Drugi Język Gratis

Wszyscy uczestnicy kursów rosyjskiego w Profi-Lingua mogą zapisać się na bezpłatne (!) zajęcia z innego języka obcego na poziomie dla osób początkujących, które odbywają się w naszej szkole. Chcesz wiedzieć więcej? Zapytaj o szczegóły w sekretariacie!

Egzamin z j. rosyjskiego?

Chciałbyś zdobyć certyfikat, który potwierdzi Twoją znajomość języka rosyjskiego? Jeżeli tak, serdecznie zapraszamy Cię na kursy egzaminacyjne, które prowadzimy w Profi-Lingua. Z przyjemnością pomożemy Ci się przygotować do zdawania egzaminów TELC (The European Language Certificates) z rosyjskiego. Zapoznamy Cię z ich strukturą, wymogami oraz wszystkimi typami zadań. W trakcie zajęć będziesz szlifował swoje umiejętności na arkuszach egzaminacyjnych z poprzednich lat oraz nadrobisz ewentualne zaległości. Z nami zdasz!

Nie zwlekaj! Zapisz się!

Jeżeli nasza propozycja kursów j. rosyjskiego Cię zainteresowała, wypełnij FORMULARZ (dla początkujących) bądź rozwiąż BEZPŁATNY TEST. Pracownicy Profi-Lingua zadzwonią do Ciebie, odpowiedzą na wszelkie pytania oraz poinformują o wynikach testu i przydziale do grupy zaawansowania. Zapraszamy!

Kurs języka rosyjskiego – sprawy organizacyjne

 1. Kursy języka rosyjskiego w Profi-Lingua trwają od października do czerwca i dzielą się na dwa semestry.
 2. Lekcje prowadzą wykwalifikowani lektorzy z przygotowaniem pedagogicznym i metodycznym.
 3. Organizujemy zajęcia od poniedziałku do soboty o różnych porach dnia.
 4. Wszystkie zajęcia dodatkowe i obowiązkowe odbywają się w naszych własnych salach dydaktycznych.
 5. W Gdyni szkoła Profi-Lingua mieści się przy ul. Armii Krajowej 13/4.

Chcesz przełamać barierę komunikacyjną i swobodnie mówić po rosyjsku?

Wybór może być tylko jeden: Profi-Lingua!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem