Czas na wakacje w Profi-Lingua Szczegóły

Kurs włoskiego dla firm w Gdyni

Wypełnij formularz kontaktowy

Nazwa firmy
Telefon
Adres e-mail
Adres
Miasto
Osoba kontaktowa
Treść zapytania

Administratorem danych osobowych są Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, Aleje Jerozolimskie 96, [WSiP]. Dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu są przetwarzane zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie oraz w celach archiwalnych. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

 

Szukasz szkoły językowej, która przeprowadzi kurs językowa włoskiego dla Twojej firmy? Lepiej nie mogłeś trafić! Profi-Lingua oferuje najwyższej jakości szkolenia językowe, dzięki którym Twoi pracownicy w krótkim czasie biegle zaczną posługiwać się językiem włoskim!

Biznesowy kurs włoskiego

Szkolenia firmowe to przede wszystkim propozycja kursów o profilu biznesowym. Dodatkowa opcja to możliwość połączenia języka związanego z daną branżą z językiem ogólnym, potocznym (lub na życzenie klienta – samego ogólnego).

Zajęcia w Profi-Lingua mają elastyczny charakter, dostosowany do potrzeb naszych klientów. Szkolenie prowadzone jest w siedzibie naszej firmy, ale może również odbywać się w innym, wskazanym przez Państwa miejscu. Również dostosowujemy się do Państwa oczekiwań w kontekście czasu (godzinowego, dziennego), jaki potrzebny jest na realizację kursu.

Sprawdzenie poziomu wiedzy

Jeszcze przed rozpoczęciem kursu lektor z naszej firmy przeprowadzi z Państwem (oraz z potencjalnymi kursantami) rozmowę, na podstawie której ocenimy aktualny poziom biegłości językowej Państwa pracowników i zaproponujemy materiał, który zrealizowany będzie w ramach szkolenia.

Profesjonalna nauka tylko u nas!

W Profi-Lingua nacisk kładziemy w szczególności na rozwój umiejętności umożliwiających ich praktyczne wykorzystywanie w życiu zawodowym. Przygotowujemy Państwa pracowników z zakresu m.in.: sprawnego posługiwania się językiem włoskim podczas negocjacji, dyskusji, wyjazdów służbowych, prowadzenia rozmów telefonicznych, korespondencji i prezentacji. Dzięki kursowi języka włoskiego prowadzonemu przez Profi-Lingua Państwa pracownicy przełamią barierę językową. Systematycznie będziemy poszerzać u uczestników kursu zasób słownictwa, a także uczyć fraz, wyrażeń i zwrotów przydatnych w środowisku pracy.

Zależy nam na zadowoleniu naszych klientów, zatem oferta zawsze przygotowywana jest tak, aby spełniała Państwa wymagania. 4

Skontaktuj się z nami a my spełnimy Twoje oczekiwania!

 

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem